SEB banko privačiosios bankininkystės paslaugos - geriausios Baltijos šalyse

Publikuota: 2016 m. lapkričio 16 d. trečiadienis
Įtakingas tarptautinis pasaulio bankų veiklą analizuojantis žurnalas „The Banker“ SEB pripažino geriausias privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku Baltijos šalyse. Šį apdovanojimą SEB bankai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pelno jau trečius metus iš eilės.

„Šis svarbus ir ne pirmą kartą SEB grupei suteikiamas apdovanojimas privačiosios bankininkystės srityje rodo, kad, teikdami paslaugas, stengiamės būti geriausi, atsižvelgiame į savo reikliausių klientų poreikius. Net ir keičiantis aplinkybėms, net ir tada, kai pasaulyje nestinga iššūkių, padedame rasti tinkamiausius finansų valdymo sprendimus ir esame patikimi patarėjai bei vertingi partneriai. Toks tarptautinis įvertinimas įkvepia mus ir skatina toliau išlaikyti aukštai pakeltą kartelę teikiant privačiosios bankininkystės paslaugas“, - sako SEB banko Privačiosios bankininkystės departamento direktorė Aušra Survilienė.

Geriausias privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku septintą kartą išrinktas ir SEB bankas Švedijoje. Pirmą kartą tokį apdovanojimą pelnė SEB bankai Šiaurės šalyse.

Kasmet šį prestižinį bankų veiklą analizuojančių žurnalų „The Banker“ ir „Professional Wealth Management“, priklausančių leidinių grupei „Financial Times Group“, apdovanojimą siekia gauti daugiau kaip 170 dalyvių iš 60 šalių. Įvairių kategorijų nugalėtojus išrenka apdovanojimų komisija, sudaryta iš JAV, Azijos ir Europos finansų srities ekspertų.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »