„Samsung“ plečia bekontakčių atsiskaitymų prieinamumą

Publikuota: 2017 m. kovo 28 d. antradienis

„Samsung Electronics“ siekia integruoti NFC lustus į kuo daugiau skirtingų įrenginių: laikrodžius, apyrankes, raktų pakabukus ir kitokius aksesuarus.  Įmonė investuoja į platformą „Contactless Companion Platform“ (CCP), kuri leistų bekontakčius atsiskaitymus diegti į bemaž visus aksesuarus, ne tik į tuos, kurie pritaikyti NFC.

Įgyvendinant CCP projektą, bendradarbiaujama su Šveicarijos finansų bendrove „Smartlink“ ir mokėjimo terminalų gamintoja  „Ingenico“. Pagrindinė „Samsung“ užduotis – padaryti bekontakčius atsiskaitymus prieinamus netgi tiems, kurie neturi bankinės sąskaitos. Į dėvimuosius įrenginius ir įvairius aksesuarus planuojama įtaisyti miniatiūrinius NFC lustus.

Anot „Samsung Electronics“ NFC technologijų skyriaus direktoriaus Jorgas Suši, įmonė siekia bekontakčio atsiskaitymo funkcija sudominti kuo daugiau dėvimųjų įrenginių gamintojų ir įtraukti juos į projektą. „CCP pranašus tuo, kad gamintojams nereikės iš esmės keisti įrenginių konstrukcijos, tik įtaisyti į juos miniatiūrinį lustą, kuris leis įgyvendinti atsiskaitymus. Lustas gali būti valdomas išmaniuoju telefonu per programą, susietą su bankinėmis kortelėmis“, – pasakojo Jorgas Suši.

Šaltinis: Moneynews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »