„CES 2017“ parodoje – įspūdingos „Dell“ kompiuterių naujienos

Publikuota: 2017 m. sausio 9 d. pirmadienis

Kasmetėje Las Vegase vykstančioje elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show“ (CES) JAV technologijų kompanija „Dell“ pristatė savo inovacijas, kurios artimiausiu metu keis mūsų supratimą apie darbą asmeniniu kompiuteriu. Tarp „Dell“ naujovių – atnaujintas bendrovės flagmanas „XPS 13“, nuo šiol derinantis nešiojamojo kompiuterio ir planšetės privalumus, ploniausias pasaulyje monitorius bei pirmosios mobilios darbo stotys, palaikančios virtualios realybės technologijas.

„Dell“ kompiuterių entuziastus stebina ir kitais įspūdingais naujųjų įrenginių parametrais: kompiuteriai gali pasigirti „Microsoft Windows 10“ operacine sistema ir 7 kartos „Intel Core“ procesoriais, kurie leis ne tik padidinti produktyvumą bei kūrybiškumą, bet ir mėgautis nauja vizualine patirtimi.

Geriausias tapo dar geresniu: „XPS 13“ – dabar ir vartomu ekranu

„XPS“ kompiuterių serija „Dell“ istorijoje yra laimėjusi daugiau apdovanojimų nei bet kurie kiti „Dell“ prekės ženklai. Pasinaudodama šia sėkme visų pamėgtą „XPS“ įrenginių asortimentą kompanija papildė modeliu „XPS 13 2-in-1“ – mažiausiu pasaulyje „2-in-1“ nešiojamuoju kompiuteriu su 13 colių įstrižainės ekranu. Šis nešiojamasis kompiuteris vos per kelias sekundes gali tapti planšete – kompiuterio viršutinė dalis atsilenkia 360 laipsnių kampu. „XPS 13 2-in-1“ leidžia mėgautis iki 15 val. veikiančia baterija ir ypač raiškiu „QHD+“ (5,7 mln. taškų), lietimui jautriu „InfinityEdge“ ekranu – pirmuoju tokiu „2-in-1“ įrenginių kategorijoje.

„Dell“ taip pat atnaujino „XPS 15“ – mažiausią pasaulyje 15,6 colių nešiojamąjį kompiuterį, kuris nuo šiol galės pasigirti 7 kartos „Intel Core“ procesoriais, „NVIDIA Pascal“ architektūros vaizdo plokšte „GeForce GTX 1050“ ir pirštų atspaudų skaitytuvu, leisiančiu vietoje slaptažodžių naudoti pirštų atspaudus.

„Dell“ mobilios darbos stotys – su VR technologijų palaikymu

Būdama pasauline asmeninių kompiuterių, pritaikytų darbui su virtualia realybe (VR), lydere, „Dell“ vartotojams siūlo „XPS“, „Alienware“ ir „Precision“ serijų įrenginius, kurie palaiko „Oculus“ ir „HTC“ virtualios realybės akinius. Rinkoje atsirandant vis daugiau šio tipo įrenginių, vartotojams atsivers naujos galimybės, kuriomis galės pasinaudoti ir VR turinio kūrėjai.

„Dell Precision 7720“ – pirmoji darbui su virtualios realybės technologijomis pritaikyta „Dell“ mobili darbo stotis, sukurta specialiai VR turinio kūrimui. Tai – galingiausias „Dell“ mobilus įrenginys, galintis pasiūlyti 7 kartos „Intel Core“ ir „Intel Xeon“ procesorius, taip pat profesionalams skirtas „NVIDIA Quadro“ vaizdo plokštes su „Pascal“ architektūra.

„All-in-one“ kompiuteriams suteikta išskirtinė garso kokybė

Nors kai kurie šiandieniniai „All-in-One“ (AIO) tipo kompiuterių gamintojai garso kokybei neskiria daug dėmesio, „Dell“ nusprendė šiuos universalius namų kompiuterius paversti išskirtiniais. Naujasis „XPS 27 AIO“ ir verslui skirta „Precision“ kompiuterių serija buvo sukurta bendradarbiaujant su Jack Joseph Puig – „Grammy“ apdovanojimą gavusiu prodiuseriu bei vienu iš „Waves Audio“ vadovų. Tai leido „Dell“ garso kokybės kartelę pakelti į visiškai naują lygį, kurį anksčiau buvo galima pasiekti tik su išorinėmis garso kolonėlėmis. Platų diapazoną apimanti integruota „Hi-Fi“ garso posistemė siūlo geriausią garso kokybę visoje AIO kompiuterių klasėje – naudojama net 10 garsiakalbių, o kiekvienu kanalu atkuriamo garso galia siekia iki 50 W.

5K raiška – jau praeitis

„Dell“ pristatė „UltraSharp 32 Ultra HD 8K“ – pirmąjį pasaulyje 32 colių (81 cm) monitorių, galintį pasiūlyti 8K raišką. Monitoriaus ekranas atvaizduoja daugiau nei 1 mlrd. spalvų, turi 33,2 mln. taškų, spalvinė gama apima 100 proc. „Adobe RGB“ ir „sRGB“ standartų, o taškų viename colyje tankis siekia 280 ppi – tai yra 4 kartus daugiau nei „Ultra HD“ 4K ir net 16 kartų daugiau nei „Full HD“ raiška.

„Dell“ taip pat pristatė keletą naujų monitorių su didelio dinaminio diapazono (HDR) funkcija, kurie išplečia spalvinę gamą – leidžia atvaizduoti 99 proc. „sRGB“ spalvų gamos ir mėgautis natūralių šešėlių bei atspalvių gausa. Vienas tokių – 27 colių ypač plonas „Dell“ monitorius 1440 x 2560 rezoliucijos ekranu, kurio apžvalgos kampai siekia net 178 laipsnius.

Naujų monitorių asortimentą netrukus papildys ir vaizdo konferencijoms pritaikytas 24 colių monitorius, turintis 2 mln. taškų raiškos „Full HD“ IR kamerą su objektyvo dangteliu, mikrofoną su triukšmo slopinimo funkcija ir dviem integruotais 5W garsiakalbiais. Taip pat vartotojams bus pristatytas 24 colių „Dell“ monitorius su lietimui jautria sąsaja.

Atnaujintas komercinių įrenginių asortimentas

„Dell“ atnaujino vartotojams skirtus „XPS“, „Inspiron“ ir „Alienware“, o taip pat „OptiPlex“, „Latitude“ ir „Precision“ kompiuterius, kurie nuo šiol turi 7 kartos „Intel Core“ procesorius, USB-C sąsają su „Thunderbolt 3“ palaikymo galimybe, o taip pat atnaujintą „NVIDIA“ ir „AMD“ profesionalių vaizdo plokščių gamą.

Verslui skirti įrenginiai gali pasigirti 7 kartos „Intel Core vPro“ ir „Intel Xeon“ procesoriais, vartotojams siūlomi itin ploni nešiojamieji kompiuteriai bei „2-in-1“ įrenginiai – visa tai atspindi vartotojų pageidavimą turėti profesionalių, tačiau kartu labai plonų bei lengvų produktų, kurie pasižymi didele sparta, aukštu saugumo lygiu bei valdymo galimybėmis.

Stacionarių kompiuterių gerbėjams, ieškantiems kompaktiško dizaino modelių, „Dell“ siūlo naują „OptiPlex 5250 AIO“ ir atnaujintą „OptiPlex“ kompiuterių liniją su itin mažo formato – SFF („small form factor“) ir MFF („micro form factor“) – korpusais. Šie kompaktiški įrenginiai užtikrina standartinio dydžio stacionarių kompiuterių spartą ir produktyvumo lygį, o nedidelis kompiuterio korpusas gali būti lengvai pritvirtintas už monitoriaus arba po stalu, taip išsaugant daugiau erdvės ant darbo stalo.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą?

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »

Sukurtas atminties lustas padės greičiau apdoroti informaciją

Kalifornijos technologijos instituto tyrėjai sukūrė lustą, padėsiantį greičiau apdoroti informaciją mažesniuose įrenginiuose. skaityti »

„Samsung“ pristatė itin greitą ir patikimą nešiojamą diską „SSD T5“

Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino. skaityti »

Pirmasis telefonas vaikui: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Rugsėjis tėveliams ir jų atžaloms, pradedančioms eiti į mokyklą, atneša nemažai iššūkių. Kai kuriems jų tenka pasirūpinti ne tik būtinais mokykliniais reikmenimis, tačiau ir tokiais pirkiniais kaip išmanusis telefonas. skaityti »

„IFA 2017“ parodoje – „Samsung“ produktai, keičiantys žmogaus kasdienybę

Šiuo metu Berlyne vykstančioje technologijų parodoje „IFA 2017“ „Samsung“ pristatė produktus, kurie, anot kompanijos atstovų, netolimoje ateityje pakeis mūsų kasdienybę. skaityti »

„Fitbit“ pristatė išmanųjų laikrodį „Ionic“

Fizinio aktyvumo apyrankių ir laikrodžių gamintoja „Fitbit“ šią savaitę pristatė ilgai lauktą produktą – išmanųjį laikrodį sportuojantiems „Fitbit Ionic“. skaityti »

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį mokiniui?

Labai didelis planšetinių kompiuterių mobilumas suderintas su aukšto lygio funkcionalumu ir mažesnėmis nei nešiojamų kompiuterių kainomis lemia, kad ruošiantis mokyklai tikrai verta pagalvoti būtent apie šio įrenginio įsigijimą. skaityti »