„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

Publikuota: 2017 m. spalio 13 d. penktadienis

Daiktų internetas (angl. Internet of Things) skverbiasi į vis daugiau sričių, padeda žmonių gyvenimui, pramonei ir verslui būti efektyvesniems, patogesniems ir nešti daugiau finansinės naudos. Juo naudojasi išmanūs namai, miestai ir gamybos įmonės. „Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą.

„Daiktų internetas iš esmės keičia mūsų gyvenimą, įmonių veiklą ir visą pasaulį, – teigia „Dell Technologies“ pirmininkas ir generalinis direktorius Michaelis Dellas. Įmonė supažindina klientus su nauja duomenų apdorojimo funkcija, kuri sujungia daiktų internetą ir dirbtinį intelektą vienoje tarpusavyje susijusioje ekosistemoje – nuo periferijos iki branduolių ir debesijos. Tai leis pateikti pažangesnių, labiau nuspėjamų sistemų.“

Kadangi vis daugiau klientų siekia patobulinti savo verslą pasitelkę skaitmeninius kanalus, atsiranda naujas duomenų apdorojimo modelis. Per pastaruosius 15 metų IT pramonėje išsiplėtė debesų kompiuterija – itin centralizuotas IT paslaugų teikimo modelis. Bet šiame amžiuje, kai kiekvienas prietaisas – nuo telefonų iki automobilių, nuo lempučių iki termostatų ir širdies monitorių – gyvas ir išmanus, reikalaujama, kad informacija būtų paskirstoma ir apdorojama realiu laiku. Šie prietaisai tiesiog negali laukti atsakymo iš centralizuotos debesijos infrastruktūros, nuo kurios skiria „kelios sekundės“.

Pirmą kartą istorijoje įmonėje taip pat bus įkurtas atskiras skyrius daiktų internetui, jis organizuos visų „Dell Technologies“ įmonių šeimos daiktų interneto produktų ir paslaugų kūrimą. Jam vadovaus „VMware“ vykdantysis viceprezidentas ir vyriausiasis technologijų specialistas Ray O’Farrellas: „Įmonė jau seniai matė šią galimybę sparčiai augančiame daiktų interneto pasaulyje, atsižvelgdama į jo turtingą istoriją periferijos duomenų apdorojimo rinkoje. Naujasis daiktų interneto skyrius leis stiprinti visas „Dell Technologies“ įmonių šeimos nares, kad galėtume pasiūlyti tinkamą sprendimą ir kartu su mūsų didžiąja partnerių ekosistema patenkinti klientų poreikius, padėti jiems lengviau diegti integruotas daiktų interneto sistemas.“

Per ateinančius trejus metus „Dell Technologies“ taip pat investuos 1 milijardą JAV dolerių į naujus daiktų interneto produktus, sprendimus, laboratorijas, partnerių programą ir ekosistemą.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »

Kam reikalinga 360 laipsnių vaizdo kamera?

Dažniausiai apie 360 laipsnių vaizdo kamerą pagalvoja atostogas planuojantys žmonės, mėgstantys fiksuoti akimirkas kalnuose, ekskursijose po miestą ir t.t. skaityti »

Keturi būdai, kaip apsaugoti išmaniuosius vasaros karščių metu

Temperatūrai lauke stipriai šovus į viršų, lietuviai turėtų saugotis ne tik patys, bet ir pagalvoti apie savo išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kur Lietuvoje rastume daugiausiai televizoriaus pultelių?

Kas svarbiausia, renkantis naują televizorių, kokie dalykai, susiję su šiais prietaisais, labiausiai erzina skirtingų miestų gyventojus ir kuriame šalies krašte galima rasti daugiausiai televizoriaus pultelių? skaityti »

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas vartotojams suteiks daugiau teisių, įmonėms – pareigų

Dėl technologinių pasiekimų pasaulyje sukurtų, apdorotų ir dalijamų duomenų kiekis pastaraisiais metais pasiekė nenumatytas proporcijas. skaityti »

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »

Svarbiausios televizorių savybės žaidimų mėgėjams

Pastaraisiais metais žaidimų rinkai skirtos konsolės smarkiai patobulėjo – naujausi įrenginiai palaiko ir 4K grafiką, ir aukštą dinaminį diapazoną. skaityti »

„Microsoft“ technologija leis valdyti išmanųjį be rankų

„Microsoft Research“ sukūrė technologiją „GlassHands“, kuri leidžia valdyti mobilųjį įrenginį rankų judesiais ore ar ant bet kokio norimo paviršiaus. skaityti »

Nuo šiol kompiuteriui krauti nebereikės laidų

Belaidis krovimas tampa viena naujausių technologijų, kurias siūlo mobiliųjų telefonų ir planšečių gamintojai. skaityti »