„Dell“ pristatė „Vostro“ kompiuterius smulkioms ir vidutinėms įmonėms

Publikuota: 2016 m. spalio 13 d. ketvirtadienis

IT kompanija „Dell“ atnaujino nešiojamųjų kompiuterių liniją „Vostro“, specialiai pritaikytą smulkių ir vidutinių organizacijų poreikiams. Solidaus dizaino, vienu prisilietimu atrakinamų „Vostro 14/15 5000“ ir „Vostro 15 3000“ serijų kompiuterių išskirtiniai bruožai: didesnis produktyvumas, nedidelė kaina, įdiegtos saugumo technologijos, aukščiausios klasės techninis palaikymas.

„Smulkios ir vidutinio dydžio organizacijos nuolat ieško nebrangių, specialiai verslui pritaikytų sprendimų, kurie leistų didinti jų darbuotojų produktyvumą, – teigia Karolis Navickas, kompanijos „Dell Technologies“ atstovas Baltijos šalims. – Naujieji „Vostro“ modeliai padeda efektyviai atlikti kritiškai svarbias kasdienes užduotis, o būdami itin kompaktiški, leidžia produktyviai dirbti tiek biure, tiek namuose ar verslo susitikimuose.“

„Vostro 14 (5000)“ ir „Vostro 15 (5000)“: patrauklus dizainas, didelė sparta ir efektyvi duomenų apsauga

Vienas išskirtinių „Vostro 5000“ serijos nešiojamųjų kompiuterių bruožų – aptakus dizainas. Naujuosius modelius su 14 ir 15 colių įstrižainės ekranu itin patogu nešiotis su savimi – 14 colių modelis iškart pelno simpatijas dėl vos 18,5 mm storio bei 1,59 kg[1] svorio korpuso. Priklausomai nuo konfigūracijos, naujieji įrenginiai leidžia mėgautis „Full HD“ ekrano raiška. „Vostro 14 (5000)“ ir „Vostro 15 (5000)“ serijos kompiuteriai džiugina akiai patraukliu aukščiausios klasės dizainu bei aptakiu metaliniu ekrano dangčiu. Jį galima rinktis iš įvairių spalvų, įskaitant pilką, mėlyną ar auksinę.

Priklausomai nuo techninių specifikacijų, nešiojamieji kompiuteriai gali būti komplektuojami su septintos kartos „Intel Core“ procesoriais (įskaitant galingiausius „Core i7“), grafiniais adapteriais su GDDR5 atmintimi ir 4 GB talpa. Vartotojams prieinami modeliai su iki 1 TB talpos kietuoju disku, SSD duomenų kaupikliu (iki 256 GB talpos) arba hibridiniu disku (kietasis diskas su „Flash“ atmintimi). Kompiuteriuose įdiegtos operatyvios atminties talpa siekia iki 16 GB ir gali būti dar padidinta iki 32 GB.

„Vostro“ nešiojamieji kompiuteriai gali pasiūlyti integruotą pirštų antspaudų skaitytuvą, palaikantį „Windows Hello“ technologiją, kuri leidžia vartotojams prisijungti prie savo paskyros vos vienu prisilietimu. Tai leidžia patogiai, greitai ir saugiai pasiekti bei apsaugoti svarbius duomenis. Be to, naujuosiuose įrenginiuose pasirinktinai gali būti įdiegtos aukščiausios kokybės duomenų kaupimo ir apsaugos technologijos, įskaitant inovatyvią „Trusted Platform Module (TPM) 2.0“ saugumo sistemą. Įdiegti HDMI ir VGA lizdai leidžia vartotojams prijungti išorinius įrenginius, įskaitant vieną ar kelis monitorius.

„Vostro 15 (3000)“: užtektinai galios ir saugumo mažo biudžeto įmonėms

Naujos kartos 15 colių nešiojamasis kompiuteris „Vostro 3568“ yra idealus pasirinkimas nedidelėms įmonėms. Nereikalaudamas didelių investicijų, naujasis įrenginys yra pakankamai galingas, kad užtikrintų svarbių duomenų apsaugą ir leistų didinti darbo našumą bei produktyvumą.

Šis verslo klasės nešiojamasis kompiuteris žavi itin lengvu ir plonu korpusu, o galimybė pasiūlyti vartotojams septintos kartos „Intel Core“ procesorius (įskaitant „Core i5“), iki 1 TB talpos kietąjį diską arba iki 256 GB talpos SSD duomenų kaupiklį bei iki 8 GB DDR4 operatyvios atminties, paverčia „Vostro 3568“ puikiu darbo įrankiu. Šis modelis taip pat gali pasiūlyti „Full HD“ raiškos ekraną ir vaizdo plokštę su 2 GB talpos atmintimi, užtikrinančia reikiamą spartą, dirbant su grafikos programomis.

Papildomai „Vostro 15 (3000)“ nešiojamieji kompiuteriai siūlo inovatyvią „Trusted Platform Module (TPM) 2.0“ saugumo sistemą ir integruotą pirštų antspaudų skaitytuvą, palaikantį „Windows Hello“ technologiją. Kompiuteriuose įdiegti HDMI ir VGA lizdai leidžia vartotojams prijungti išorinius įrenginius, įskaitant vieną ar kelis monitorius.

 


[1] Įdiegus UMA grafiką su SSD duomenų kaupikliu.

Šaltinis: Pranešimai spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (2)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »