„Dell“ pristatė „Vostro“ kompiuterius smulkioms ir vidutinėms įmonėms

Publikuota: 2016 m. spalio 13 d. ketvirtadienis

IT kompanija „Dell“ atnaujino nešiojamųjų kompiuterių liniją „Vostro“, specialiai pritaikytą smulkių ir vidutinių organizacijų poreikiams. Solidaus dizaino, vienu prisilietimu atrakinamų „Vostro 14/15 5000“ ir „Vostro 15 3000“ serijų kompiuterių išskirtiniai bruožai: didesnis produktyvumas, nedidelė kaina, įdiegtos saugumo technologijos, aukščiausios klasės techninis palaikymas.

„Smulkios ir vidutinio dydžio organizacijos nuolat ieško nebrangių, specialiai verslui pritaikytų sprendimų, kurie leistų didinti jų darbuotojų produktyvumą, – teigia Karolis Navickas, kompanijos „Dell Technologies“ atstovas Baltijos šalims. – Naujieji „Vostro“ modeliai padeda efektyviai atlikti kritiškai svarbias kasdienes užduotis, o būdami itin kompaktiški, leidžia produktyviai dirbti tiek biure, tiek namuose ar verslo susitikimuose.“

„Vostro 14 (5000)“ ir „Vostro 15 (5000)“: patrauklus dizainas, didelė sparta ir efektyvi duomenų apsauga

Vienas išskirtinių „Vostro 5000“ serijos nešiojamųjų kompiuterių bruožų – aptakus dizainas. Naujuosius modelius su 14 ir 15 colių įstrižainės ekranu itin patogu nešiotis su savimi – 14 colių modelis iškart pelno simpatijas dėl vos 18,5 mm storio bei 1,59 kg[1] svorio korpuso. Priklausomai nuo konfigūracijos, naujieji įrenginiai leidžia mėgautis „Full HD“ ekrano raiška. „Vostro 14 (5000)“ ir „Vostro 15 (5000)“ serijos kompiuteriai džiugina akiai patraukliu aukščiausios klasės dizainu bei aptakiu metaliniu ekrano dangčiu. Jį galima rinktis iš įvairių spalvų, įskaitant pilką, mėlyną ar auksinę.

Priklausomai nuo techninių specifikacijų, nešiojamieji kompiuteriai gali būti komplektuojami su septintos kartos „Intel Core“ procesoriais (įskaitant galingiausius „Core i7“), grafiniais adapteriais su GDDR5 atmintimi ir 4 GB talpa. Vartotojams prieinami modeliai su iki 1 TB talpos kietuoju disku, SSD duomenų kaupikliu (iki 256 GB talpos) arba hibridiniu disku (kietasis diskas su „Flash“ atmintimi). Kompiuteriuose įdiegtos operatyvios atminties talpa siekia iki 16 GB ir gali būti dar padidinta iki 32 GB.

„Vostro“ nešiojamieji kompiuteriai gali pasiūlyti integruotą pirštų antspaudų skaitytuvą, palaikantį „Windows Hello“ technologiją, kuri leidžia vartotojams prisijungti prie savo paskyros vos vienu prisilietimu. Tai leidžia patogiai, greitai ir saugiai pasiekti bei apsaugoti svarbius duomenis. Be to, naujuosiuose įrenginiuose pasirinktinai gali būti įdiegtos aukščiausios kokybės duomenų kaupimo ir apsaugos technologijos, įskaitant inovatyvią „Trusted Platform Module (TPM) 2.0“ saugumo sistemą. Įdiegti HDMI ir VGA lizdai leidžia vartotojams prijungti išorinius įrenginius, įskaitant vieną ar kelis monitorius.

„Vostro 15 (3000)“: užtektinai galios ir saugumo mažo biudžeto įmonėms

Naujos kartos 15 colių nešiojamasis kompiuteris „Vostro 3568“ yra idealus pasirinkimas nedidelėms įmonėms. Nereikalaudamas didelių investicijų, naujasis įrenginys yra pakankamai galingas, kad užtikrintų svarbių duomenų apsaugą ir leistų didinti darbo našumą bei produktyvumą.

Šis verslo klasės nešiojamasis kompiuteris žavi itin lengvu ir plonu korpusu, o galimybė pasiūlyti vartotojams septintos kartos „Intel Core“ procesorius (įskaitant „Core i5“), iki 1 TB talpos kietąjį diską arba iki 256 GB talpos SSD duomenų kaupiklį bei iki 8 GB DDR4 operatyvios atminties, paverčia „Vostro 3568“ puikiu darbo įrankiu. Šis modelis taip pat gali pasiūlyti „Full HD“ raiškos ekraną ir vaizdo plokštę su 2 GB talpos atmintimi, užtikrinančia reikiamą spartą, dirbant su grafikos programomis.

Papildomai „Vostro 15 (3000)“ nešiojamieji kompiuteriai siūlo inovatyvią „Trusted Platform Module (TPM) 2.0“ saugumo sistemą ir integruotą pirštų antspaudų skaitytuvą, palaikantį „Windows Hello“ technologiją. Kompiuteriuose įdiegti HDMI ir VGA lizdai leidžia vartotojams prijungti išorinius įrenginius, įskaitant vieną ar kelis monitorius.

 


[1] Įdiegus UMA grafiką su SSD duomenų kaupikliu.

Šaltinis: Pranešimai spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »

Kam reikalinga 360 laipsnių vaizdo kamera?

Dažniausiai apie 360 laipsnių vaizdo kamerą pagalvoja atostogas planuojantys žmonės, mėgstantys fiksuoti akimirkas kalnuose, ekskursijose po miestą ir t.t. skaityti »

Keturi būdai, kaip apsaugoti išmaniuosius vasaros karščių metu

Temperatūrai lauke stipriai šovus į viršų, lietuviai turėtų saugotis ne tik patys, bet ir pagalvoti apie savo išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kur Lietuvoje rastume daugiausiai televizoriaus pultelių?

Kas svarbiausia, renkantis naują televizorių, kokie dalykai, susiję su šiais prietaisais, labiausiai erzina skirtingų miestų gyventojus ir kuriame šalies krašte galima rasti daugiausiai televizoriaus pultelių? skaityti »

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas vartotojams suteiks daugiau teisių, įmonėms – pareigų

Dėl technologinių pasiekimų pasaulyje sukurtų, apdorotų ir dalijamų duomenų kiekis pastaraisiais metais pasiekė nenumatytas proporcijas. skaityti »

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »

Svarbiausios televizorių savybės žaidimų mėgėjams

Pastaraisiais metais žaidimų rinkai skirtos konsolės smarkiai patobulėjo – naujausi įrenginiai palaiko ir 4K grafiką, ir aukštą dinaminį diapazoną. skaityti »

„Microsoft“ technologija leis valdyti išmanųjį be rankų

„Microsoft Research“ sukūrė technologiją „GlassHands“, kuri leidžia valdyti mobilųjį įrenginį rankų judesiais ore ar ant bet kokio norimo paviršiaus. skaityti »

Nuo šiol kompiuteriui krauti nebereikės laidų

Belaidis krovimas tampa viena naujausių technologijų, kurias siūlo mobiliųjų telefonų ir planšečių gamintojai. skaityti »