„Google“ kuria naują įmonę ir keičia generalinį direktorių

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 11 d. antradienis

Kompanijos „Google“ įkūrėjas Laris Peidžas (Larry Page) oficialiame tinklaraštyje ir naujoje svetainėje abc.xyz pranešė apie planus kurti naują įmonės struktūrą. „Mūsų bendrovė šiuo metu dirba gerai, tačiau mes manome, kad galėtume dirbti dar geriau. Be to, norime būti dar skaidresni. Todėl kuriame naują įmonę, kuri vadinsis „Alphabet“, – pareiškė L. Peidžas. – Esu labai susijaudinęs, kad vadovausiu „Alphabet“ ir būsiu jos generalinis direktorius.“

L. Peidžo teigimu, „Alphabet“ sujungs visus esamus padalinius ir struktūras, iš kurių didžiausias bus „Google“. Nauju „Google“ generaliniu direktoriumi paskirtas Sandaras Pičai (Sundar Pichai), iki šiol buvęs atsakingas už produktų plėtrą.

Remiantis naująja struktūra, pagrindinė „Google“ veikla apims paiešką, reklamą, žemėlapius, taikomąsias programas, „YouTube“ ir „Android“ su atitinkama technine infrastruktūra. Tokios įmonės, kaip „Calico“, „Nest“ ir „Fiber“, bei investiciniai padaliniai „Google Ventures“ ir „Google Capital“ ar inkubaciniai projektai, tokie kaip „Google X“, bus valdomi atskirai, t. y. įmonės „Alphabet“. L. Peidžas nurodė, kad „Google“ taip pat paliks projektą „Life Sciences“.

Tikimasi, kad „Alphabet“ leis dinamiškiau plėtoti padalinių veiklą, nes suteiks jiems daugiau savarankiškumo. Ketvirtojo ketvirčio rezultatus „Googel“ jau teiks ne kaip viena kompanija, o kaip atskiri padaliniai.

 

Šaltinis: 3dnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »