„Google“ supranta, kad išpopuliarinti dėvimą elektroniką bus labai sunku

Publikuota: 2014 m. spalio 11 d. šeštadienis

„Google X“ padalinio vadovas Astro Teller viename iš profilinių renginių prisipažino, kad išpopuliarinti dėvimą elektroniką gali būti labai nelengva, kadangi žmones reikės įtikinti, jog naujieji produktai jiems duos tai, ko jie dabar neturi.

Interneto giganto padalinys „Google X“ atsakingas už perspektyvias technologijas ir produktus. Šiam padaliniui reikėtų dėkoti už papildytos realybės akinius „Google Glass“, taip pat bepiločius „Google“ automobilius ir eilę kitų projektų.

Astro Teller teigė ne kartą įsitikinęs, kad žmones gana sunku priversti ką nors dėvėti nuolatos. Iš kitos pusės, dėvimos elektronikos produktų kūrimo metu reikia aiškiai įsivaizduoti, kam jie gali būti naudojami. Pavyzdžiui, „išmanieji akiniai“ gali būti patogiai naudojami, kai įdiegtas valdymas balsu, tačiau darbui su tekstiniais dokumentais jie beveik netinkami.

„Google“ ne kartą demonstravo norą iš vartotojų ir partnerių gauti kuo daugiau atsiliepimų apie savo naujus produktus. Dėl šios priežasties ketinama sukurti efektyvią sistemą atsiliepimų apdorojimui. Netgi ilgalaikiai naujų technologijų bandymai atliekami „maksimaliai viešai“, kad produktai nuolat tobulėtų, o kartu būtų sukurta atitinkama teisinė bazė.

Pavyzdžiui, automobiliai su autopiloto funkcija privalės įveikti daugybę teisinių barjerų, kol keliuose pasirodys serijiniai modeliai. Apskritai, norint padaryti pasauliui ką nors gera, reikia iš žmonių gauti atsiliepimų apie produktą, įsitikinęs Astro Teller.

Šaltinis: faceit.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »