Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Publikuota: 2017 m. spalio 23 d. pirmadienis

Naujausią sportinę „Samsung Gear Fit2 Pro“ išmaniąją apyrankę jau gali įsigyti ir Lietuvos gyventojai. Įrenginys atitinka 5 atmosferų (ATM)* atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. Išmanioji apyrankė atpažįsta įvairaus pobūdžio treniruotes ir fiksuoja su mityba bei miegu susijusią informaciją.

„Gear Fit2 Pro“ matuoja širdies ritmą, turi integruotą GPS sekimą bei automatiškai atpažįsta ir fiksuoją įvairią fizinę veiklą: nuo bėgiojimo iki plaukimo. 1,5 colio lenktame, lietimui jautriame „SuperAMOLED“ ekrane galima lengvai ir patogiai perskaityti esančią informaciją bei pranešimus. Saugi ir ergonomiška apyrankė yra lengva, todėl ja patogu naudotis, nesvarbu, kokio tipo fizine veikla beužsiimtumėte.

„Naujoji apyrankė gali tarnauti kiekvieną dieną, užsiimant įvairiausiu sportu – bėgiojimu, plaukimu, šokiais ar panašiai. Pristatydami šį prietaisą, tikimės pakeisti stereotipą, kad sportui reikalinga įranga yra nepatogi, sudėtinga bei skirta tik profesionalams. Nesvarbu, kokiu lygiu ir kaip intensyviai treniruojatės, ant riešo patogiai gulinti apyrankė padės siekti didesnių tikslų ir laikytis subalansuoto gyvenimo būdo.“ – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Svarbiausios „Gear Fit2 Pro“ savybės:

  • Atsparumas vandeniui bei plaukimo rezultatų sekimas. Įrenginys atitinka 5 ATM atsparumo vandeniui standartą, todėl tinkamas tiek treniruotėms, tiek linksmybėms vandenyje.
  • Tikslus pulso matavimas. Prietaisas turi patobulintą širdies ritmo fiksavimo technologiją. Tai leidžia sekti širdies darbą nuolat – ir pogulio metu, ir per intensyvią treniruotę.
  • „Spotify“, „Endomondo“ ir kitos programėlės. „Gear Fit2 Pro“ savininkai gali naudotis tokiomis sporto programėlėmis kaip „Speedo“ ar „UnderArmour“, įskaitant ir „UnderAmourRecord“, „MyFitnessPal“, „MapMyRun“ ar „Endomondo“, bei pasirinkti iš daugiau nei 3000 kitų programėlių. Naudojantis „Spotify“ galima klausytis muzikos arba perjungti nepatinkantį kūrinį, neištraukus telefono iš kišenės ar netgi neturint jo su savimi.
  • Automatinis veiklos atpažinimas. Ši funkcija seka apyrankės judesius ir automatiškai atpažįsta sportinę veiklą: ėjimą, bėgimą, važiavimą dviračiu bei tokius užsiėmimus, kaip šokiai ar krepšinis.
  • Asmeninis motyvatorius. Įrenginys gali parengti specialų sveikatos planą su iškeltais asmeniniais tikslais ir įspėjimais.

Vartotojai Lietuvoje gali rinktis iš dviejų „Gear Fit2 Pro“ spalvų: elegantiškos juodos ir sportiškos raudonos. Apyrankė suderinama su „Android“ ir „iOS“ išmaniaisiais telefonais.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »