Suomiai labiausiai priklausomi nuo interneto

Publikuota: 2017 m. sausio 6 d. penktadienis

Švedų mobiliojo ryšio operatorius „Tefficient“ atliko tyrimą 32-ose pasaulio šalyse, siekdamas išsiaiškinti, kuri šalis yra labiausiai priklausoma nuo išmaniųjų elektroninių prietaisų.  

Pasirodė, kad tai Suomija. Per pirmąjį 2016 m. pusmetį Suomijos gyventojai naudojosi internetu per mobiliuosius įrenginius ir planšetes dvigubai dažniau nei Pietų Korėjos gyventojai, kurie liko antrojoje vietoje.

Viena iš priežasčių, kodėl suomiai daugiausia naudojasi internetu, – maža interneto paslaugų kaina.

Sveikatos apsaugos ministerija sunerimo dėl tokios šalies gyventojų priklausomybės. Neseniai Helsinkio Sveikatos apsaugos ir socialinių paslaugų tarnyba išleido socialinį vaizdo reportažą, skatinantį tėvus pagalvoti apie prioritetus. Vaizdo siužete mama naršo internetą ir nepastebi, kaip varna iš po nosies nuneša jos vaiką. Į tokį filmuką dauguma tėvų sureagavo neigiamai.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »