Stebuklingą 4D Kalėdų pasaką pamatė 170 tūkst. žmonių

Publikuota: 2012 m. sausio 16 d. pirmadienis

Šiemet Vilniuje per Kalėdas startavo du nauji projektai – tai šventinis traukinukas, kursavęs po pasipuošusį Senamiestį ir Vilniaus centrą nuo gruodžio 20 dienos iki pat Trijų Karalių, ir Stebuklinga Kalėdų pasaka – 4D, kuri buvo demonstruojama tris kartus per vakarą ant Katedros sienos, virtusios daugiau nei 1000 kv. m ploto ekranu.

Traukinuko pramoga pasidžiaugė 10–ies mokyklų moksleiviai, iš viso – 23 grupės. Grupėje važiavo po 50 vaikų, tai yra traukinuko paslaugomis pasinaudojo apie 1150 mokinių. Turistinės kompanijos „Kiveda“, kuri suteikė ir gidų paslaugas, duomenimis, norinčių, bet nepatekusių į traukinuką, buvo dar 7 mokyklos. Iš viso kalėdinis traukinukas per šventinį laikotarpį po Vilnių pavežiojo apie 15 tūkst. žmonių.

VšĮ „Vilniaus festivaliai“ apytiksliais duomenimis, per visas 6 peržiūros dienas stebuklingos pasakos į Katedros aikštę atėjo pažiūrėti apie 170 tūkst. vilniečių ir miesto svečių.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Sostinės Katedros aikštėje – kalėdinė, kvepianti 4D Vilniaus pasaka

Nuo Šv. Kalėdų iki Naujųjų metų Katedros aikštėje vilniečių ir miesto svečių lauks įspūdinga pasaka „Stebuklingos Kalėdos”. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »