„ASHBURN International“ mezga bendradarbiavimą su elektroniniais bankais

Publikuota: 2020 m. spalio 1 d. ketvirtadienis

Skaitmeniniai bankai ir „fintech“ įmonės keičia tradicinius atsiskaitymo būdus. Siekdami įgyti konkurencinį pranašumą, šiuolaikiniai bankai privalo sudaryti klientams galimybę atsiskaityti ir skaitmeniniu būdu. 2019 m. internetu (įskaitant ir mobiliąsias programas) atliktų operacijų dalis išaugo iki 50–80 proc. Statistika rodo, kad elektroninė bankininkystė sparčiai populiarėja.

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su skaitmeniniu banku „Travel Union“. Įmonė teiks kompleksines atsiskaitymo infrastruktūros plėtros paslaugas.

„Bendradarbiavimas su „Travel Union“ išplės mūsų veiklos geografiją. Skaitmeninis bankas nusprendė pasiūlyti savo partneriams mokėjimo kortelių skaitytuvus. Mūsų įmonė padės „Travel Union“ teikti mokėjimo paslaugas, atitinkančias PCI DSS reikalavimus. Pagrindinė projekto idėja – banko klientas skaitmenine forma pasirašo sutartį, po to paštu gauna mokėjimo kortelių skaitytuvą, kurį pats nesudėtingai prijungia prie sistemos. Po šių veiksmų kortelių skaitytuvas gali priimti atsiskaitymus kortelėmis per kelias minutes“, – pasakoja „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius.

Elektroninis bankas „Travel Union“ buvo įsteigtas 2018 m. kaip atsakas į turizmo pramonės iššūkius. Kasmet keliautojai užsienyje praranda nemažai pinigų dėl apmokestintų tarptautinių mokėjimo operacijų ir valiutų kurso svyravimo.

„Travel Union“ steigėjai išsikėlė tikslą sukurti ne tik mobiliosios bankininkystės programą, bet ir bendrą ekosistemą, skirtą keliautojams ir kelionių partneriams. Banko verslo klientai – viešbučiai, oro uosto kompanijos, turizmo agentūros, neapmuitinamų prekių parduotuvės ir kt.

„Nenorime riboti savo veiklos krypties, teikdami vien skaitmenines paslaugas. Nusprendėme pasiūlyti savo partneriams mokėjimo kortelių skaitytuvus, kad jų klientai – keliautojai – Europos šalyse turėtų patogų atsiskaitymo būdą. „ASHBURN International“ pasiūlė įsigyti kortelių skaitytuvus kaip paslaugą (angl. Software as a Service). Tai labai patogu, nes patiems nereikia kurtis savo mokėjimo infrastruktūros, rūpintis įrenginių diegimu ir jų priežiūra, tauposi laikas ir finansinės sąnaudos. „ASHBURN International“ specialistai įsigilino į mūsų poreikius, padėjo optimizuoti atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis ir visus su tuo susijusius procesus“, – sako „Travel Union“ gen. direktorius Raman Korneu.

Šių metų birželį „Travel Union“ gavo Lietuvos banko Elektroninių pinigų įstaigos licenciją, kuri suteikia įmonei galimybę teikti skaitmeninio banko paslaugas ir leisti elektroninius pinigus.

„Travel Union“ teikia šiuolaikiškas bankines paslaugas, turi nuosavą mokėjimo sistemą, mobiliosios bankininkystės platformą ir kaupimo taškų lojalumo programą.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

hwoVatTXOkq IP: 61.7.138.247
2020-10-09 07:56 (!)
SuXlxYRKM

Planuoti grynųjų poreikį bankomatuose „BasisBank“ padeda „Cash Management.iQ“

Sakartvelo bankas „BasisBank“ įsidiegė BS/2 sukurtą grynųjų pinigų srauto prognozavimo ir jų paskirstymo išdavimo-priėmimo vietose sprendimą „Cash Management.iQ“. skaityti »

„Penki“ ir ­5 faktai apie televiziją (1)

Pasaulinės televizijos dienos proga - 5 įdomūs faktai apie televiziją. skaityti »

Pandemijos akivaizdoje rekordiškai išaugo interneto srauto vartojimas (3)

Koronavirusas, dar pavasarį uždaręs namuose daugybę žmonių, vėl negailestingai siautėja. Įvedus karantino sąlygas, interneto srauto apkrova muša naujus rekordus. skaityti »

Žvilgsnis į praeitį: nuo kasininko Ritty iki savitarnos kasų (2)

1879 m. lapkričio 4 d. minima kaip kasos aparato gimtadienis. Praėjus 141-eriems metams, šiuolaikinės prekybos jau nebegalime įsivaizduoti be kasų. Jos visur: parduotuvėse, kavinėse, degalinėse ir pašto skyriuose. Kas sugalvojo šį įrenginį, padedantį apskaityti pinigines įplaukas? skaityti »

„Vynamic Marketing“. Klientų pritraukimas ir personalizuota reklama bankomato ekrane (3)

Dėl COVID-19 pandemijos įvesti ribojimai įnešė esminių permainų finansinių įstaigų klientų aptarnavimo srityje. Tradicinį klientų aptarnavimą bankų skyriuose vis dažniau keičia bankomatai ir kiti savitarnos įrenginiai. skaityti »

Šviesolaidinis internetas Lietuvoje švenčia 22-ąjį gimtadienį (5)

Lietuvoje šviesolaidinio interneto era prasidėjo 1998 m. spalio 28 dieną, kai „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pirmoji pradėjo siūlyti sostinės gyventojams tuo metu sparčiausią interneto ryšį optinio kabelio linijomis. Taigi šią dieną švęsime ne tik dabartinio „Penki“ tinklo, bet ir apskritai šviesolaidinio interneto Lietuvoje gimtadienį! skaityti »

COVID-19 diagnozuotas penkiems UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ darbuotojams (2)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ nustatyti penki COVID-19 atvejai. Apie tai informuotas Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. skaityti »

Pandemija spartina perėjimą prie skaitmeninių atsiskaitymų (2)

Pasaulio jau seniai nestebina mokėjimo kortelės, elektroniniai atsiskaitymai ar kitos nuotolinės finansinės paslaugos. Pernai prasidėjusi COVID-19 pandemija šią transformaciją dar paspartino. Daugybė šalių septynmyliais žingsniais žengia į naują realybę, kurioje nėra nei monetų, nei kupiūrų. Grynųjų pinigų atsisakymo spartai įtakos turi daug veiksnių: naujų patogių bei saugių atsiskaitymo būdų atsiradimas, inovacinių technologijų plėtra ir netgi ekstremalios situacijos – šiuo metu pasaulį užvaldžiusi COVID-19 pandemija. skaityti »

Teniso turnyre „BFI Cup“ ir vėl triumfavo SEB (2)

Šiemet jau 13-ąjį kartą Lietuvoje organizuojamame bankų ir finansinių įstaigų teniso turnyre „BFI Cup“ geriausiai sekėsi SEB banko žaidėjams. skaityti »

Pasaulis investuoja į kriptomatus. Kaip sekasi? (2)

Daugiau nei 10 tūkstančių. Tiek pasaulinės kriptovaliutų tyrimų svetainės „Coin ATM Radar“ duomenimis šiuo metu pasaulyje yra kriptomatų. Pirmasis iš jų buvo įrengtas prieš septynerius metus Vankuveryje. Norvegų finansų įmonės „AksjeBloggen“ tyrimai rodo, kad vien per metus šių įrenginių skaičius išaugo 167 proc. skaityti »