„ASHBURN International“ mezga bendradarbiavimą su elektroniniais bankais

Publikuota: 2020 m. spalio 1 d. ketvirtadienis

Skaitmeniniai bankai ir „fintech“ įmonės keičia tradicinius atsiskaitymo būdus. Siekdami įgyti konkurencinį pranašumą, šiuolaikiniai bankai privalo sudaryti klientams galimybę atsiskaityti ir skaitmeniniu būdu. 2019 m. internetu (įskaitant ir mobiliąsias programas) atliktų operacijų dalis išaugo iki 50–80 proc. Statistika rodo, kad elektroninė bankininkystė sparčiai populiarėja.

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su skaitmeniniu banku „Travel Union“. Įmonė teiks kompleksines atsiskaitymo infrastruktūros plėtros paslaugas.

„Bendradarbiavimas su „Travel Union“ išplės mūsų veiklos geografiją. Skaitmeninis bankas nusprendė pasiūlyti savo partneriams mokėjimo kortelių skaitytuvus. Mūsų įmonė padės „Travel Union“ teikti mokėjimo paslaugas, atitinkančias PCI DSS reikalavimus. Pagrindinė projekto idėja – banko klientas skaitmenine forma pasirašo sutartį, po to paštu gauna mokėjimo kortelių skaitytuvą, kurį pats nesudėtingai prijungia prie sistemos. Po šių veiksmų kortelių skaitytuvas gali priimti atsiskaitymus kortelėmis per kelias minutes“, – pasakoja „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius.

Elektroninis bankas „Travel Union“ buvo įsteigtas 2018 m. kaip atsakas į turizmo pramonės iššūkius. Kasmet keliautojai užsienyje praranda nemažai pinigų dėl apmokestintų tarptautinių mokėjimo operacijų ir valiutų kurso svyravimo.

„Travel Union“ steigėjai išsikėlė tikslą sukurti ne tik mobiliosios bankininkystės programą, bet ir bendrą ekosistemą, skirtą keliautojams ir kelionių partneriams. Banko verslo klientai – viešbučiai, oro uosto kompanijos, turizmo agentūros, neapmuitinamų prekių parduotuvės ir kt.

„Nenorime riboti savo veiklos krypties, teikdami vien skaitmenines paslaugas. Nusprendėme pasiūlyti savo partneriams mokėjimo kortelių skaitytuvus, kad jų klientai – keliautojai – Europos šalyse turėtų patogų atsiskaitymo būdą. „ASHBURN International“ pasiūlė įsigyti kortelių skaitytuvus kaip paslaugą (angl. Software as a Service). Tai labai patogu, nes patiems nereikia kurtis savo mokėjimo infrastruktūros, rūpintis įrenginių diegimu ir jų priežiūra, tauposi laikas ir finansinės sąnaudos. „ASHBURN International“ specialistai įsigilino į mūsų poreikius, padėjo optimizuoti atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis ir visus su tuo susijusius procesus“, – sako „Travel Union“ gen. direktorius Raman Korneu.

Šių metų birželį „Travel Union“ gavo Lietuvos banko Elektroninių pinigų įstaigos licenciją, kuri suteikia įmonei galimybę teikti skaitmeninio banko paslaugas ir leisti elektroninius pinigus.

„Travel Union“ teikia šiuolaikiškas bankines paslaugas, turi nuosavą mokėjimo sistemą, mobiliosios bankininkystės platformą ir kaupimo taškų lojalumo programą.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

hwoVatTXOkq IP: 61.7.138.247
2020-10-09 07:56 (!)
SuXlxYRKM

U. Tavakkalov: verslui būtina greitai įdėti grynuosius pinigus į sąskaitą (1)

Spalio 15 d. Uzbekistane, Taškente, vyko Eurazijos forumas „Grynųjų pinigų vartojimas. 2021-ųjų technologijos“ skaityti »

Šiuolaikiniai bankomatai bankinių paslaugų ekosistemoje (2)

Apie bankomatų įtaką bankinių paslaugų ekosistemai bus diskutuojama tarptautiniame PLUS forume „FinTech“ be ribų. Skaitmeninė Eurazija“, kuris vyks spalio 27-28 dienomis Kazachstane, Almatoje skaityti »

Nauja „Penki TV“ paslauga – filmų nuoma (2)

„Penki TV“ kviečia ilgus rudens vakarus leisti bežiūrint gerus filmus. skaityti »

Mašinos, kurios skaičiuoja ir taupo pinigus (2)

CPS atstovai lankėsi Vilniuje, kur susitiko su BS/2 atstovais aptarti pasirašytos partnerystės sutarties sąlygų. skaityti »

Finansų įstaigos varžėsi draugiškame teniso turnyre „BFI Cup“ (2)

14-ąjį kartą vykusį turnyrą kasmet organizuoja UAB Teniso turnyrai“, o remia įmonių grupė „Penki kontinentai“. skaityti »

Naujoje T. Dadaševo knygoje: viskas apie atsiskaitymą kortelių skaitytuvais ir dar daugiau (4)

Knygoje išsamiai analizuojamos ir aprašomos mokėjimo sistemos, mokėjimo operacijų perdavimo procesas ir perduodamų duomenų saugumo užtikrinimas. skaityti »

BS/2 vebinare ‒ apie tai, kaip bankams sutaupyti, užtikrinant grynųjų pinigų prieinamumą bankomatuose (4)

Š. m. rugsėjo 23 d. BS/2 organizuoja specializuotą vebinarą apie grynųjų pinigų valdymą ‒ „Kaip užtikrinti grynųjų pinigų prieinamumą bankomatuose“ skaityti »

Konferencijoje Kijeve BS/2 pristatys naujas bankomatų saugumo sistemų galimybes (5)

Rugsėjo 9 dieną BS/2 dalyvaus Ukrainoje, Kijeve, vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje „Apsauga nuo sukčiavimo skaitmeniniame pasaulyje“ skaityti »

„Cartu Bank“ pirmasis Sakartvele aptarnaus klientus per „DN Series“ bankomatus (4)

Bankas pasirašė sutartį su BS/2 dėl naujausios „Diebold Nixdorf“ bankomatų linijos „DN Series“ tiekimo. skaityti »

BS/2 tapo CPS partnere Uzbekistane, Azerbaidžane ir Sakartvele (2)

BS/2 užmezgė partnerystę su CPS – viena stambiausių pasaulyje banknotų rūšiavimo, validacijos ir perskaičiavimo mašinų gamintoja. skaityti »