BS/2 – sertifikuota „Datalogic“ techninės priežiūros paslaugų partnerė Azerbaidžane

Publikuota: 2020 m. kovo 12 d. ketvirtadienis

Technologinius sprendimus bankams ir prekybininkams siūlanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, tapo pasaulinės prekybos įrangos gamintojos „Datalogic“ sertifikuota techninės priežiūros paslaugų partnere Azerbaidžane.

Kad galėtų teikti minėtos įrangos remonto paslaugas, jungtinė BS/2 specialistų komanda vyko į mokymus Slovakijoje, kur Trnavo priemiestyje Zavar įsikūrusioje gamykloje sėmėsi naujų žinių ir patirties. Nuo šiol įmonės specialistai gali teikti „Datalogic“ remonto paslaugas Azerbaidžane, sugedusios įrangos nebereikia grąžinti taisyti jos gamintojui. Įrangos savininkams tai padės taupyti laiką ir transporto išlaidas, pratęsti įrenginių naudojimo laiką.

„Iki šiol, norint sutaisyti sugedusią įrangą, ją reikėdavo vežti į Europoje esantį „Datalogic“ priežiūros centrą. Vien prekių transportavimo ir su juo susijusios sąnaudos sudarydavo ženklią išlaidų dalį. Dabar ši problema atkris, kadangi įranga bus taisoma vietoje – Azerbaidžane įsteigtame techninės priežiūros centre“, – teigia BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo Emil Musayev.

Technologiniai „Datalogic“ sprendimai

1972 m įsteigta italų įmonė „Datalogic“ įgijo pasaulinį pripažinimą ir šiuo metu užima lyderio pozicijas duomenų surinkimo automatizavimo srityje. Įmonė gamina plačios paskirties įrenginius:

 • brūkšninių kodų skaitytuvus,
 • lazerinio žymėjimo sistemas,
 • aptikimo, matavimo bei saugos jutiklius,
 • mašininio matymo sistemas,
 • RFID įrenginius.

Skirtingose srityse taikomi „Datalogic“ įrenginiai  pasižymi skirtingais konstrukciniais ypatumais. Вe to, šio gamintojo įrenginių gedimo koeficientas yra labai mažas.

„Datalogic“ produktų paskirtis

Inovaciniai „Datalogic“ sprendimai padeda didinti šių sričių operacijų efektyvumą ir kokybę:

 • mažmeninės prekybos,
 • gamybos,
 • transporto ir logistikos,
 • pašto tarnybų,
 • sveikatos apsaugos,
 • finansinių organizacijų,
 • draudimo ir teisinių įmonių.

Automatizuotas informacijos įvedimas padeda įmonėms sumažinti klientų aptarnavimo laiką ir žmogiškųjų faktorių rizikas, galimas dėl klaidingo rankinio duomenų įvedimo.

Techninės priežiūros centras Baku

Azerbaidžane itin populiarūs rankiniai ir įtaisomi brūkšninių kodų skaitytuvai, taip pat duomenų surinkimo terminalai. Stambiems šalies prekybos centrams („Bravo“, „Rahat“, „Araz“ ir kt.) BS/2 yra pardavusi daugiau nei 3 000 įvairių „Datalogic“ įrenginių.  

„Norime pasidžiaugti, kad BS/2 plečia bendradarbiavimą su „Datalogic“. Azerbaidžane veikianti „BSKom“ jau ne vienerius metus platina „Datalogic“ prekybos įrangą, o neseniai pasirašyta sutartis suteiks galimybę teikti šios įrangos techninės priežiūros bei remonto paslaugas visiems šalyje veikiantiems rinkos dalyviams, nepriklausomai nuo to, ar jie tą įrangą pirko iš mūsų, ar kitų tiekėjų. Garantuojame, kad paslaugos bus teikiamos operatyviai ir profesionaliai,“– sako „BSKom“ direktorius Ilgaras Hasanovas.

Norėdamigautiišsamesnėsinformacijos apie „Datalogic“ technologinius sprendimus ir specializuotų įrenginių techninės priežiūros bei remonto paslaugas, susisiekite su BS/2 atstovais.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

NFC kaip bankinių operacijų standartas

Bekontaktis autorizavimas – jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juo naudojamės įsigydami prekes parduotuvėse, mokėdami už keliones viešajame transporte, eidami į pastatus, turinčius įėjimo kontrolę. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centrui“ vadovaus Evaldas Girskus (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiančiai šviesolaidinio interneto bei IPTV paslaugas „Penki“ ir verslo sprendimus „ProfIT“, nuo šiandien pradeda vadovauti Evaldas Girskus. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė po karantino: keitėsi gyvas bendravimas, sparčiau diegiamos naujos technologijos

Šalyje atšaukus karantiną, bankinių ir ITT technologijų įmonių grupė „Penki kontinentai“ pamažu grįžta prie įprasto darbo režimo, dar labiau sutvirtinusi savo pozicijas rinkoje, nesumažinusi nė vieno iš savo darbuotojų atlyginimų ir ryžtingai žiūrėdama į ateitį. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacija rūpinsis A. Zubriakovas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacijos vadovu nuo šiandien pradeda dirbti 38-erių Aleksandras Zubriakovas. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »