BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Publikuota: 2020 m. rugsėjo 17 d. ketvirtadienis

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje.

„Self-Service Banking Asia“ – pagrindinis minėto sektoriaus renginys Pietryčių Azijos regione.   Konferencija skirta bankinės savitarnos ir skaitmenizavimo technologijoms. Tai erdvė, jungianti bankus, „fintech“ įmones, mokėjimo sistemas, bankinių paslaugų ir sprendimų tiekėjus bei kitus bankinio sektoriaus atstovus iš   Pietryčių Azijos, Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono tam, kad šie galėtų aptarti aktualiausias problemas, kartu ieškotų sprendimų, dalytųsi patirtimi.

Šiemet dėl koronaviruso COVID-19 pandemijos apribojus išvykas, konferencija vyks nauju formatu – virtualiai. Renginio metu bus naudojamos šiuolaikiškiausios konferencijų organizavimo technologijos, padėsiančios įtraukti daugiau nei bet kada iki šiol „Self-Service Banking Asia“ dalyvių. Numatoma, kad konferencijoje dalyvaus per 570 atstovų iš 230-ies organizacijų, įsikūrusių 70-yje pasaulio šalių.

Nepaisant to, kad konferencija vyks netiesioginiu būdu, akcentuojama, kad ji savo galimybėmis nenusileis iki šiol gyvai vykusiems RBR renginiams. Jos svečių laukia turtinga pasirodymų programa, virtualūs stendai, kuriuose demonstruojami produktai ir sprendimai, plačios bendravimo ir naujų partnerių paieškos galimybės.

Daugiau nei 25 pranešėjai papasakos apie šiam sektoriui aktualias problemas ir apie rinkoje siūlomus sprendimus. „Penkių kontinentų“ grupės įmonės BS/2 atstovai pristatys pranešimą „Aukštas bankomatų saugumo lygis ir su jų vartotojais kylančių ginčų sprendimas Vietnamo bankuose“.

Renginio „Self-Service Banking Asia 2020“ virtualiajame stende BS/2 pademonstruos bankomatų apsaugą užtikrinantį programinį sprendimą „ATMeye.iQ“, įdiegtą į „Diebold Nixdorf“ bankomatą DN200. Rinkos ekspertai prognozuoja, kad šis bankomato modelis taps perkamiausiu savitarnos įrenginių rinkos produktu. Būtent todėl BS/2 pasirinko jį renginio metu demonstruoti savo programiniams sprendimams. „ATMeye.iQ“ demonstracijos metu konferencijos dalyviai galės sužinoti, kaip ši sistema veikia taikant biometrinės technologijos funkcijas „Face Detection“ (angl. veido aptikimas) ir „Face Recognition“ (angl. veido atpažinimas).

Programinis sprendimas „ATMeye.iQ“ jau sėkmingai naudojamas ne viename  Vietnamo banke, siekiant sustiprinti savitarnos įrenginių saugumą ir padėti spręsti su banko klientais kylančius ginčus.

„Visose Pietryčių Azijos šalyse, o ypač Vietname, matome didelį mūsų programinių produktų naudojimo potencialą, – sako BS/2 programinės įrangos pardavimo vadovas Vilius Gofmanas. – Didžiausią susidomėjimą Vietname turėtų sukelti savitarnos įrenginių apsaugos sistema „ATMeye.iQ“. Šioje šalyje intensyvi kriminogeninė situacija, o savitarnos įrenginių saugumo lygis ganėtinai žemas. Vietname iki šiol naudojamos tik magnetinės kortelės, o lustinių beveik nėra. Dėl šios priežasties šalyje gajus sukčiavimo būdas (angliškai jis vadinamas „skimming“), kai duomenys iš kortelės magnetinės juostos pavagiami, prie bankomato prijungiant specialų įrenginį. Į bankomatą įdiegta „ATMeye.iQ“ sistema padeda sumažinti tokio sukčiavimo atvejo riziką, be to, ji praverčia ir sprendžiant ginčus, kylančius tarp bankomatų naudotojų ir finansinių organizacijų darbuotojų. Šiuo metu tokie ginčai daugumoje Vietnamo bankų užtrunka vidutiniškai 10–14 dienų. Taikant minėtą programinį sprendimą, juos galima išspręsti per kelias valandas“.

Konferencijos dalyviams BS/2 pristatys ir dar kelis savo programinius sprendimus: valiutų keitimo bankomate sistemą „FCX.iQ“ ir grynųjų pinigų judėjimui valdyti skirtą „Cash Management.iQ“.

„Programinis  sprendimas „Cash Management.iQ“ buvo sukurtas grynųjų pinigų srautams savitarnos įrenginių tinkluose valdyti. Jis padeda per nuotolį stebėti savitarnos įrenginiuose esančių grynųjų pinigų likutį, tikslingai planuoti inkasavimą ir sutaupyti lėšų, reikiamų jiems papildyti. Visa tai sumažina savitarnos įrenginių tinklo savininko operacines išlaidas, supaprastina grynųjų pinigų srautų valdymą ir užtikrina jo skaidrumą,– pasakoja BS/2 rinkodaros skyriaus vadovas Kirill Ovsiannikov. – BS/2 programinius produktus naudoja bankai ir kitos finansų sektoriaus organizacijos visame pasaulyje. Norime pasidalyti savo patirtimi ir su Pietryčių Azijos bankinio sektoriaus atstovais. Esame įsitikinę, kad mūsų produktai čia bus paklausūs“.

Planuojama, kad kiekvienas renginio dalyvis, susidomėjęs BS/2 produktais, bus pakviestas į atskirą vaizdo konferenciją, kurioje galės išsamiau susipažinti su programinių sprendimų galimybėmis.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Šviesolaidinis internetas Lietuvoje švenčia 22-ąjį gimtadienį (1)

Lietuvoje šviesolaidinio interneto era prasidėjo 1998 m. spalio 28 dieną, kai „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pirmoji pradėjo siūlyti sostinės gyventojams tuo metu sparčiausią interneto ryšį optinio kabelio linijomis. Taigi šią dieną švęsime ne tik dabartinio „Penki“ tinklo, bet ir apskritai šviesolaidinio interneto Lietuvoje gimtadienį! skaityti »

Pandemija spartina perėjimą prie skaitmeninių atsiskaitymų (1)

Pasaulio jau seniai nestebina mokėjimo kortelės, elektroniniai atsiskaitymai ar kitos nuotolinės finansinės paslaugos. Pernai prasidėjusi COVID-19 pandemija šią transformaciją dar paspartino. Daugybė šalių septynmyliais žingsniais žengia į naują realybę, kurioje nėra nei monetų, nei kupiūrų. Grynųjų pinigų atsisakymo spartai įtakos turi daug veiksnių: naujų patogių bei saugių atsiskaitymo būdų atsiradimas, inovacinių technologijų plėtra ir netgi ekstremalios situacijos – šiuo metu pasaulį užvaldžiusi COVID-19 pandemija. skaityti »

Teniso turnyre „BFI Cup“ ir vėl triumfavo SEB (1)

Šiemet jau 13-ąjį kartą Lietuvoje organizuojamame bankų ir finansinių įstaigų teniso turnyre „BFI Cup“ geriausiai sekėsi SEB banko žaidėjams. skaityti »

Pasaulis investuoja į kriptomatus. Kaip sekasi? (2)

Daugiau nei 10 tūkstančių. Tiek pasaulinės kriptovaliutų tyrimų svetainės „Coin ATM Radar“ duomenimis šiuo metu pasaulyje yra kriptomatų. Pirmasis iš jų buvo įrengtas prieš septynerius metus Vankuveryje. Norvegų finansų įmonės „AksjeBloggen“ tyrimai rodo, kad vien per metus šių įrenginių skaičius išaugo 167 proc. skaityti »

„ASHBURN International“ mezga bendradarbiavimą su elektroniniais bankais (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su skaitmeniniu banku „Travel Union“. Įmonė teiks kompleksines atsiskaitymo infrastruktūros plėtros paslaugas. skaityti »

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »