BS/2 ir „ASHBURN International“ dalyvaus PLUS forume Taškente

Publikuota: 2021 m. gegužės 26 d. trečiadienis

2021 m. birželio 1 d. Uzbekistane, Taškente, vyks tarptautinis forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba: skaitmeninė transformacija bei sąveika“. Renginį organizuoja žiniasklaidos grupė PLUS su Uzbekistano centrinio banko palaikymu.

Forumo metu bus aptarti aktualūs bankininkystės, atsiskaitymo, mažmeninės prekybos, biometrijos ir informacijos saugumo klausimai. Organizatorių tikslas ‒ paskatinti produktyvų dialogą tarp bankų ir mažmeninės prekybos įmonių, kuris prisidėtų prie šalies ekonomikos skaitmeninimo proceso. Tikimasi, kad į renginį susirinks daugiau nei 300 finansų ir prekybos sektorių specialistų, didžiausių  Uzbekistano ir NSV šalių bankų vadovų, valstybinių įstaigų ir tarptautinių įmonių atstovų.

Šiame forume aktyviai dalyvaus ir „Penkių kontinentų“ grupės įmonės BS/2 bei „ASHBURN International“. Bendrame stende įmonių atstovai pristatys inovacinius techninius ir programinius sprendimus, skirtus bankinei ir mažmeninės prekybos sričiai.

„Uzbekistano bankai domisi naujovėmis, žvelgdami į perspektyvą. Nauji bankomatai skirti anaiptol ne vien gryniesiems pinigams išsiimti. Šiuolaikinių įrenginių funkcionalumas gerokai didesnis: juose galima atlikti pervedimus, atsiskaitymus, pasikeisti valiutą, išsiimti paskolą, gauti informaciją apie naujus bankinius produktus ir kt.  Į parodą vežamės vieną iš šiuo metu naujausių bankomatų ‒ „DN Series 200“. Jis suteikia naujų bankinio savitarnos kanalo galimybių, ‒ pasakoja „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) Kazachstano bei Kirgizijos regionų vadovas ir „BS/2 TASHKENT“ direktorius Anton Valinčius.

Forumo metu BS/2 atstovas kartu su „Ipak Yuli“ banko Einamosios veiklos skyriaus vadovu Umid Khojibekov pristatys pranešimą „Išmaniojo bankomato koncepcija ir automatizuoti savitarnos punktai Uzbekistane“. Remdamiesi sėkmingai įgyvendintu projektu „Ipak Yuli“ bankui, pranešėjai papasakos apie šiuolaikinių technologijų sprendimų taikymą plečiant savitarnos įrenginių funkcionalumą ir šiuo metu aktualią išmaniojo bankomato koncepciją.  

„ASHBURN International“ prekybos ir paslaugų įmonėms pristatys sėkmingai įgyvendinamą mokėjimo infrastruktūrą, sudarytą iš šiuolaikinių kasos sistemų, mokėjimo kortelių skaitytuvų tinklų valdymo, mokėjimo operacijų askirstymo ir fiskalinių duomenų perdavimo stebėsenos priemonių.

„Uzbekistanas ‒ šalis, atvira naujovėms, ji mūsų įmonei yra viena iš prioritetinių rinkų. Čia veikia du mokėjimo duomenų apdorojimo centrai. Vienas iš jų – Bendras respublikinis mokėjimo duomenų apdorojimo centras – jau naudoja mūsų sprendimą „TransLink.iQ“ mokėjimo operacijoms paskirstyti.  Su kitu ‒ Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų perdavimo centru  ‒ šiuo metu mezgame partneriškus santykius“, ‒ pasakoja „ASHBURN International“ Verslo plėtros departamento direktorius Kristijonas Dunauskas.

BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov forumo metu skaitys pranešimą „Mokėjimo kortelių skaitytuvų tinklo veiklos užtikrinimas ir fiskalizavimas internetu visos šalies mastu“. Jis papasakos apie mokėjimo kortelių skaitytuvų rinkos tendencijas Uzbekistane ir šios srities ypatumus, remdamasis patirtimi, įgyta įgyvendinant daugiabankinį mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo projektą UZCARD centrui.

Kitą dieną po forumo, birželio 2 d., BS/2 kartu su Uzbekistano bankų asociacija surengs specializuotą seminarą „Savitarna ir kasų sistemos šiuolaikiniame banke“. Įmonės atstovai papasakos apie grynųjų pinigų recirkuliaciją, grynųjų apyvartos optimizavimą ir saviinkasacijos įrenginių taikymą prekybos ir paslaugų įmonėse. Seminaras skirtas savitarnos įrenginių priežiūros tarnybų darbuotojams, kasininkų ir inkasacijos tarnybų atstovams.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

lYSrBVHEAz IP: 116.90.238.161
2021-09-04 08:06 (!)
VyeRjCIDBMSz
oPBAHQWDCh IP: 27.71.136.14
2021-08-24 09:20 (!)
WqLRiPAXQZpozd
vnimHPyeNgM IP: 51.83.134.62
2021-08-07 22:04 (!)
fElNjRStyQALJro
WPqvrtSeghOBC IP: 117.200.78.114
2021-08-05 01:17 (!)
cRzGSOrm
duJVFnAbB IP: 14.161.76.189
2021-08-01 22:19 (!)
elGAOnJsNKoRI

Skaityti visus komentarus (10) »

Konferencijoje Kijeve BS/2 pristatys naujas bankomatų saugumo sistemų galimybes (1)

Rugsėjo 9 dieną BS/2 dalyvaus Ukrainoje, Kijeve, vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje „Apsauga nuo sukčiavimo skaitmeniniame pasaulyje“ skaityti »

„Cartu Bank“ pirmasis Sakartvele aptarnaus klientus per „DN Series“ bankomatus (1)

Bankas pasirašė sutartį su BS/2 dėl naujausios „Diebold Nixdorf“ bankomatų linijos „DN Series“ tiekimo. skaityti »

BS/2 tapo CPS partnere Uzbekistane, Azerbaidžane ir Sakartvele (2)

BS/2 užmezgė partnerystę su CPS – viena stambiausių pasaulyje banknotų rūšiavimo, validacijos ir perskaičiavimo mašinų gamintoja. skaityti »

Pirmasis naujos kartos „Diebold Nixdorf“ bankomatas ‒ jau Baltijos regione (4)

BS/2, bendradarbiaudama su „Worldline“, modernizuoja „Luminor“ banko bankomatų tinklą Baltijos regione. skaityti »

Nauja partnerystė: „ASHBURN International“ ir SUNMI

„ASHBURN International“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su pasaulyje sparčiai populiarėjančia techninės įrangos gamintoja SUNMI. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės Latvijos vaistinių atsiskaitymo įrenginius (6)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ atnaujina vieno iš didžiausių Latvijos vaistinės tinklų „Meness aptieka“ atsiskaitymo įrangą ir užtikrina sėkmingą įrenginių veikimą skaityti »

„Penki kontinentai“ prisijungė prie „DUOday“ iniciatyvos (9)

Iniciatyvos tikslas – sudaryti sąlygas negalią turintiems žmonėms integruotis į visuomenę, pasijusti reikšmingiems, išbandyti įvairius darbus. skaityti »

„Penki kontinentai“ tarptautiniame forume pristatė sprendimus bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriui (8)

BS/2 forume pristatė savo sukurtus programinius sprendimus bankiniam sektoriui „Cash Management.iQ“, „Service Desk.iQ“, „Vynamic Marketing“, taip pat mažmeninei prekybai ‒ savo partnerio „Qingdao CCL“ savitarnos kasų įrangą. skaityti »

„Vilties“ kaimynystės ir draugystės šventė ‒ socialinei izoliacijai mažinti (7)

„Saulė kasdieną šildo kiekvieną, nes ji myli mus“ – šiais žodžiais prasidėjo dvyliktoji kaimynystės ir draugystė šventė, kurią gegužės 27 d. organizavo Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. Bendrijos himno „Mes irgi galime mylėti“ tekstas pabrėžia tai, kas jos nariams yra svarbiausia ‒ supratimas ir meilė kiekvienam, nepaisant mūsų skirtybių. skaityti »

BS/2 ir „ASHBURN International“ dalyvaus PLUS forume Taškente (10)

2021 m. birželio 1 d. Uzbekistane, Taškente, vyks tarptautinis forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba: skaitmeninė transformacija bei sąveika“. Renginį organizuoja žiniasklaidos grupė PLUS su Uzbekistano centrinio banko palaikymu. skaityti »