BS/2 tieks „ССL Tech“ prekybos įrangą

Publikuota: 2021 m. sausio 19 d. antradienis

BS/2 pasirašė partnerystės sutartį su stambia mažmeninės prekybos sprendimų gamintoja „CCL Tech“.

2020 m. rugpjūtį  paskelbtos RBR ataskaitos duomenimis, „CCL Tech“ yra ketvirta didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos sprendimų tiekėja. Ji specializuojasi, kurdama savitarnos kasų sistemas, mokėjimo kortelių skaitytuvus, ekonominės ir vidutinės klasės interaktyviuosius kioskus.

„CCL Tech“ produkcija išsiskiria kokybiška technine ir programine įranga, tarpusavyje derančiomis sudedamosiomis dalimis, inovatyviomis technologijomis ir patikimumu. Ji užtikrina optimalų klientų aptarnavimą prekybos vietose.

Dėl ergonomiško dizaino ir plačių taikymo galimybių „CCL Tech“ sprendimai lengvai diegiami į jau turimą infrastruktūrą ir pritaikomi konkrečios prekybos organizacijos tikslams.

Nuo 2013 m, kai buvo įsteigta, „CCL Tech“ pristatė rinkai daugiau nei 40 tūkst. savitarnos sistemų.  Tarp įmonės klientų nemažai prekybos pasaulio gigantų: „Alipay“, „WeChat Pay“, „JD Pay“, „Carrefour“, „Walmart“, „Vanguard“, „Yonghui“, „LIQUN Group“, „Lianhua“, „AS Watsons“, „Meetall“, „AEON group“, „Chongqing“ ir dar daugiau nei 100 įvairių mažmeninės prekybos tinklų.

„Visuomet siekiame pasiūlyti savo klientams tik pačius geriausius mažmeninės prekybos sprendimus, atsižvelgiant į pasirenkamą įrenginių klasę, kad jie galėtų formuoti geriausią savo klientų patirtį ir užtikrintų kiek įmanoma spartesnį apsipirkimo procesą, ‒ teigia BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovas Emil Musayev. ‒ Per septynerius metus „CCL Tech“ įsitvirtino rinkoje kaip patikima skirtingiems rinkos segmentams skirtų savitarnos sprendimų tiekėja“. Tikime, kad bendradarbiavimas su šia įmone padės tų regionų ir šalių, kuriose dirbame, rinkos žaidėjams sėkmingai plėtoti savo verslą ir žengti koja kojon su laiku“.

BS/2 ‒ stambi tarptautinė įmonė, tiekianti ir diegianti bankinę bei mažmeninės prekybos įrangą ir kurianti jai specializuotus programinius sprendimus. Bendrovė platina garsių pasaulio gamintojų produkciją: „Diebold Nixdorf“, „Datalogic“, „Bizerba“, „Zebra Technologies“ ir kt. Dabar šį sąrašą papildė ir „CCL Tech“.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

BYyqLKbZF IP: 186.96.145.26
2021-03-01 02:43 (!)
doDxsUzfkFAviVIX
xNZshkpw IP: 213.115.55.90
2021-02-23 11:21 (!)
CmgleOEcMXqJaLZ
vLqSKoGtXswJlAmR IP: 123.20.97.113
2021-02-15 23:13 (!)
gMUrzOwEQyfFcIXp
FGLXJxykTHd IP: 137.154.176.33
2021-02-05 01:41 (!)
jbkitwaX
ehoVyflg IP: 88.137.55.65
2021-02-03 05:57 (!)
QBCtmxPnWXa

susiję straipsniai

Malyje bankomatus saugos „ATMeye.iQ“ (1)

Bendradarbiaudama su regioniniu partneriu, BS/2 pradėjo platinti Malyje savo programinį sprendimą „ATMeye.iQ“, kartu palaikydama vietinių finansų įstaigų bankinės savitarnos optimizacijos iniciatyvą. skaityti »

Nauja verslo realybė ‒ virtualūs renginiai (1)

COVID-19 pandemijai užvaldžius visą pasaulį, vis daugiau bendrovių nuotoliniu būdu ėmė organizuoti ne tik savo veiklą, bet ir savo seminarus bei tarptautinius renginius. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė pelnė metų bendruomeniškiausios įmonės vardą (1)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė ‒ 2020-ųjų metų bendruomeniškiausia įmonė. Tokį įvertinimą grupė pelnė LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kasmet organizuojamuose Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose didelių įmonių kategorijoje. Minėtoje kategorijoje varžėsi – 11 įmonių. skaityti »

Mokėjimo kortelių evoliucija: nuo popierinių iki virtualių ir medinių? (1)

Mokėjimo kortelės vis sparčiau konkuruoja su grynaisiais pinigais, o koronaviruso pandemijos metu paraginus visuomenę vengti grynųjų, ši konkurencija dar sparčiau išaugo. Tačiau, kokia jų ateitis? Ar kortelės pakeis grynuosius pinigus, o gal visai išnyks, taps virtualiomis? Pažvelkime į jų istoriją. skaityti »

Grynieji ar kortelė? Pandemijos įtaka (1)

COVID-19 pandemija visame pasaulyje paskatino skaitmeninių paslaugų diegimą. Reikšmingi pokyčiai įvyko ir atsiskaitymų srityje. Priverstinė izoliacija, rekomendacijos vengti grynųjų pinigų paskatino sparčią elektroninių atsiskaitymų plėtrą. skaityti »

„Penki“ klientams – dar patikimesnis interneto ryšys (1)

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikianti šviesolaidinio interneto ir IPTV paslaugas sostinės gyventojams, praneša, kad sėkmingai įgyvendina ryšio magistralių spartos didinimo iki 100 Gb/s projektą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės pajamos viršijo 60 mln. eurų (3)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės, veikiančios bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto bei IPTV, IT užsakomųjų paslaugų sektoriuose, pajamos 2020 metais pasiekė 62,5 mln. eurų. skaityti »

IPTV technologijai Lietuvoje – jau 20 metų (6)

Dar, rodos, taip neseniai populiariųjų TV serialų mėgėjai skubėjo namo iš darbo, kad tik nepraleistų kokios svarbios scenos. Krepšinio sirgaliams ne kartą teko neišsimiegoti belaukiant varžybų ir keiktis pražiopsojus tritaškį. Viskas pasikeitė atsiradus IPTV (angl. Internet Protocol Television), interneto protokolo pagrindu veikiančiai išmaniajai televizijai. skaityti »

HD kokybės „Sport1“ prieinamas visiems „Penki“ TV žiūrovams (4)

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2021 metų sausio pagrindiniame „Penki“ TV kanalų rinkinyje rasite lietuvišką sporto kanalą „Sport1“ nebe SD, o HD vaizdo raiškos kokybe. skaityti »

BS/2 tieks „ССL Tech“ prekybos įrangą (5)

BS/2 pasirašė partnerystės sutartį su stambia mažmeninės prekybos sprendimų gamintoja „CCL Tech“. skaityti »