Baku bus aptartos 2022 m. bankinio sektoriaus tendencijos

Publikuota: 2021 m. gruodžio 6 d. pirmadienis

Š. m. gruodžio 8 ir 9 dienomis Azerbaidžane, Baku, vyks V-asis kasmetinis tarptautinis bankinis forumas. Susirinkę šio sektoriaus atstovai diskutuos apie bankinių technologijų plėtrą 2022 m., o daugiausia dėmesio bus skiriama grynųjų pinigų vartosenai, kas keisis šioje srityje žvelgiant tiek iš bankų, tiek iš klientų pozicijų.

Kasmetinį forumą organizuoja Azerbaidžano bankų asociacija ir „MasterCard“. Šiemet forumo tema: Ekonomika be grynųjų: patikima, saugi ir tvari (angl. „Cashless economy: reliable, safe and sustainable“).

Forumo tikslas – sukurti erdvę aktyvioms diskusijoms apie atsiskaitymą grynaisiais pinigais ir negrynuosius atsiskaitymo būdus, apie skaitmenizavimo tendencijas, naujas bankines technologijas, galimas rizikas ir teisinį reguliavimą šalyje, taip pat apie vis labiau aktualėjančią tvariąją bankininkystę.

Renginyje dalyvaus valdžios institucijų vadovai, finansų ir bankininkystės reguliuotojai, komercinių bankų ir „fintech“ vadovai, įvairių komercinių ir visuomeninių organizacijų atstovai, tarptautinių finansinių institucijų ir vietinių ambasadų atstovai, bankininkystės produktus bei sprendimus teikiančios įmonės ir kitos suinteresuotosios šalys.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ forume turės stendą, kuriame pristatys naujausios kartos daugiafunkcius „Diebold Nixdorf“ bankomatus „DN Series“,  CPS grynųjų pinigų skaičiavimo bei rūšiavimo įrangą „X-Range“, grynųjų pinigų valdymo sprendimą „Cash Management.iQ“, „Diebold Nixdorf“ programinę įrangą „ProFlex 4“, padedančią išplėsti bankomatų funkcijas ir kt.

 „Penkių kontinentų“ grupės įmonės BS/2 ir „ASHBURN International“ atstovai gruodžio 8 d.  dalyvaus forumo metu vyksiančioje konferencijoje:

12 val. „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius ir BS/2 Pardavimų departamento vadovas Kornelijus Šišla kalbės apie atsiskaitymo mokėjimo kortelių skaitytuvais proceso perdavimą specializuotoms įmonėms (angl. „Outsourcing of acquiring network“) 

14 val. 45 min. BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov skaitys pranešimą „Grynųjų pinigų judėjimo optimizavimas šiuolaikiniame banke“ (angl. „Optimization of cash circulation in a modern bank“).

Bankinio sektoriaus atstovai forume galima dalyvauti nemokamai, tereikia užsiregistruoti internetu renginio svetainėje.

Šaltinis: BS/2
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

XkJHFOapiMQKqh IP: 88.148.122.51
2022-01-10 03:58 (!)
SMQtfJIghx
PekZELUh IP: 103.89.235.238
2022-01-06 01:44 (!)
LismIZUtDCoq
BgvyzabwUQdVCNf IP: 119.76.132.89
2022-01-05 01:00 (!)
AolbgherwRcD
xUOcvZoW IP: 220.119.37.59
2021-12-07 07:40 (!)
NQFURdAIL

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »

Sakartvele populiarėja šiuolaikiški SUNMI atsiskaitymo įrenginiai (15)

Sakartvelo bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ užsakymu, SUNMI įrenginiai buvo apipavidalinti pagal jų prekių ženklus. skaityti »

Kaip užtikrinti bankomatų saugumą: 2021 m. nusikaltimų statistika (16)

Europos saugių mokėjimo operacijų asociacijos, „Finextra“ ir kitų šaltinių statistiniai duomenys rodo, kad bankomatų saugumas pasaulyje tebėra aktuali problema. Bankomatų apiplėšimų polinkiai skirtinguose regionuose skirtingi. skaityti »

PENKI ir FLEXI TV stabdo kai kurių kanalų retransliaciją (39)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija ir „Penki TV“ stabdo šešių šešių rusų kalbos TV kanalų veiklą. skaityti »

BS/2 sprendimas „Cash Management.iQ“ integruotas su grynųjų pinigų rūšiuoklėmis (12)

BS/2 integravo savo programinį sprendimą „Cash Management.iQ“ su CPS, G&D, „Glory“ ir kitų gamintojų grynųjų pinigų rūšiuoklėmis. skaityti »

Kazachstane atidarytas visą parą veikiantis BS/2 techninės pagalbos centras (10)

BS/2 Kazachstane atidarė visą parą veikiantį techninės pagalbos skambučių centrą. skaityti »

Bankomatų apsaugos sprendimas ypač aktualus Afrikos regione (8)

BS/2 programinis sprendimas „ATMeye.iQ“, skirtas užtikrinti bankomatų saugumą ir padedantis spręsti ginčus su klientais, ir toliau nepraranda aktualumo. skaityti »