Baltijos šalių konferencijoje – diskusijos apie debesijos paslaugų įtaką verslui

Publikuota: 2020 m. kovo 5 d. ketvirtadienis

Užsakomąsias ITT paslaugas „ProfIT“ teikiančios UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atstovai lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių konferencijoje „Verslo transformacija – darbas debesyse“.

Į Rygoje vykusį renginį susirinko apie 300 ITT srities žinovų: „Baltic’s Check Point Software Technologies“, „Cisco Systems“, „Commvault“, „RETN Baltic“ , „VMware“, „iPro“, „NetApp“, „RedHat“ ir kitų įmonių specialistai.

Verslo valdymo perkėlimas į skaitmeninę erdvę, naudojantis debesijos paslaugomis iš dalies arba visiškai, šiuo metu yra aktuali tendencija, žiūrint iš technologinių galimybių ir sparčios IT plėtros.  Mastelis tampa nebesvarbus. Viską lemia verslininko pasirengimas įsigilinti į skaitmeninius procesus ir didėjanti skaitmenizavimo svarba šiuolaikinės visuomenės raidai.

Naudotis debesų paslaugomis – tai ne tik  įvertinti galimybę dirbti realiuoju laiku, būti čia ir dabar, bet taip pat ir galimybę pasitikėti duomenų saugumu, saugoti visą verslo informaciją skaitmeniniu formatu.

Konferencijoje Baltijos šalių verslo lyderiai diskutavo apie iššūkius ir problemas perkeliant taikomąsias programas į debesų platformas, aptarta verslo perkėlimo į debesis nauda, poreikio formavimas.

Anot „ProfIT“ Techninės priežiūros departamento vadovo Andriaus Kiaunės, diskusijos metu buvo akcentuota, kad renkantis debesų paslaugas, itin svarbus debesų paslaugų tiekėjų patikimumas, žinomumas, jų reputacija bei techninės galimybės (ryšio, vėdinimo, aparatinės ir programinės įrangos patikimumas, saugumas).

„Šiuo metu kaina yra didžiausias argumentas, lemiantis debesų sprendimo pasirinkimą, o klientai linkę vertinti naudą ir trūkumus tik iš trumpalaikės perspektyvos. Toks požiūris pamažu turi keistis. Verslininkai, įsigilinę į debesijos paslaugų privalumus, turi pastebėti akivaizdžią jų naudą. Tai, visų pirma, būdas sumažinti įmonės išlaidas ir padidinti duomenų saugumą,“ – pastebi Andrius Kiaunė.

Konferencijos metu vyko ir paroda, kur savo sprendimus prisistatė debesų kompiuterijos bei saugumo sprendimų kompanijos „NetApp“, „RedHat“, „Vmware“, „iPro“.

„Dalyvavimas konferencijoje padėjo susidaryti tikslesnį vaizdą apie tai, kuo gyvena regiono paslaugų tiekėjai. Susitikome ir pabendravome su verslo kolegomis, susipažinome su kitų tiekėjų siūlomais sprendimais ir paslaugomis“, – sako Andrius Kiaunė.

Vis daugiau Lietuvos verslo įmonių ir valstybinių organizacijų pradeda vertinti debesijos paslaugų naudą. Tai rodo ir augantis UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ teikiamų užsakomųjų IT paslaugų „ProfIT“ klientų skaičius.

Nuotraukoje: Andrius Kiaunė („ProfIT“ Techninės priežiūros departamento vadovas) ir Giedrius Markevičius (Lietuvos inovacijų ir technologijų instituto konsultantas, „Check Point Software technologies“ verslo vystymo vadovas Baltijos šalims, „Infobalt“ prezidentas).

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, reaguodama į koronaviruso (COVID-19) plitimą ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą visoje Lietuvoje skelbti privalomą karantiną, taip pat į kitų šalių, kuriose veikia grupės atstovybės, Vyriausybių rekomendacijas, dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu. skaityti »

BS/2 – sertifikuota „Datalogic“ techninės priežiūros paslaugų partnerė Azerbaidžane

Technologinius sprendimus bankams ir prekybininkams siūlanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, tapo pasaulinės prekybos įrangos gamintojos „Datalogic“ sertifikuota techninės priežiūros paslaugų partnere Azerbaidžane. skaityti »

„TransLink.iQ“ – naujas T. Dadaševo tyrimo objektas

Tachmasibas Dadaševas rengia naują knygą. Šį kartą dėmesio centre – atsiskaitymai be grynųjų pinigų, el. kortelių skaitytuvai ir jų tinklams stebėti bei valdyti skirtas programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Baltijos šalių konferencijoje – diskusijos apie debesijos paslaugų įtaką verslui

Užsakomąsias ITT paslaugas „ProfIT“ teikiančios UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atstovai lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių konferencijoje „Verslo transformacija – darbas debesyse“. skaityti »

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »

„EuroShop 2020“: kaip keičiasi prekybos įrangos pasaulis

Vokietijoje, Diuseldorfe, š. m. vasario 16–20 dienomis vyko didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos įrangos atstovams ir partneriams skirta paroda „EuroShop 2020“. skaityti »

Latvijos mikrofinansų organizacija LAKS išduoda paskolas bankomatuose pagal pirštų atspaudus

Mikrofinansų organizacijos lanksčiai žiūri į paskolų teikimą mažmeninės prekybos klientams ir tuo yra pranašesnės už didelius bankus. Jos neretai siūlo supaprastintą paskolų įforminimo procedūrą ir yra pasirengusios dirbti su didesnės rizikos segmento klientais. skaityti »