COVID-19 diagnozuotas penkiems UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ darbuotojams

Publikuota: 2020 m. spalio 21 d. trečiadienis

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ nustatyti penki COVID-19 atvejai. Apie tai informuotas Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. Įmonių grupės administracija seka situaciją ir nuolat konsultuojasi su visuomenės sveikatos specialistais dėl tolesnių koronaviruso prevencijos veiksmų.

Po pirmo patvirtinto COVID-19 atvejo sekmadienį buvo skubiai atlikta viso aukšto, kuriame dirba minėti darbuotojai, patalpų dezinfekcija, darbuotojai nuo pirmadienio išsiųsti dirbti nuotoliniu būdu.

Buvo pasirūpinta jų maitinimu – maistas pristatomas iš įmonių grupės kavinės darbuotojams į namus. Nustatyti visi galimai kontaktavę su užsikrėtusiais darbuotojais asmenys, pastariesiems atlikti COVID-19 testai, kuriuos apmokėjo įmonių grupė.

Daugėjant užsikrėtimo atvejų visoje šalyje, ypač sostinėje, iš namų jau dirba dauguma įmonių grupės darbuotojų, išskyrus tuos, kurie negali dirbti nuotoliniu būdu dėl savo darbo specifikos. Likusieji darbuotojai, pvz. bankomatus remontuojantys specialistai arba į namus pas gyventojus vykstantys „Penki“ tinklo inžinieriai, dirba laikydamiesi visų nustatytų saugumo reikalavimų – dėvi kaukes, reguliariai plauna ir dezinfekuoja rankas, matuojasi temperatūrą naudodamiesi stacionariu termovizoriumi, įrengtu prie centrinio įėjimo, laikosi saugaus atstumo.

Temperatūros matavimas, rankų dezinfekcija, reikalavimai laikytis saugaus atstumo ir nuolat dėvėti apsaugines kaukes nuo spalio pradžios taikomi visiems „Penkių kontinentų“ įmonių grupės biuro Vilniuje darbuotojams. COVID-19 prevencijos reikalavimai praėjusios savaitės pabaigoje sugriežtinti ne tik visose keturiose grupės įmonėse Lietuvoje, bet ir dukterinėse bendrovėse svetur – Latvijoje, Estijoje, Sakartvele, Kirgizijoje, Kazachstane, Azerbaidžane ir Uzbekijoje.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

VLebOIjEoSvgK IP: 79.233.202.76
2020-11-06 00:17 (!)
zsoidqaCJk
AijJLslaxzfeWI IP: 45.238.122.90
2020-10-30 05:29 (!)
radnuowXNftkARHT

HD kokybės „Sport1“ prieinamas visiems „Penki“ TV žiūrovams

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2021 metų sausio pagrindiniame „Penki“ TV kanalų rinkinyje rasite lietuvišką sporto kanalą „Sport1“ nebe SD, o HD vaizdo raiškos kokybe. skaityti »

BS/2 tieks „ССL Tech“ prekybos įrangą

BS/2 pasirašė partnerystės sutartį su stambia mažmeninės prekybos sprendimų gamintoja „CCL Tech“. skaityti »

Stovint ant 2021-ųjų slenksčio: septynios 2020-aisiais išmoktos pamokos (3)

2020 m. pasaulį užklupusi pandemija paveikė visas gyvenimo sritis, ne išimtis ir mažmeninė bankininkystė. Būtinybė riboti tiesioginius kontaktus paskatino bekontakčių atsiskaitymų, biometrijos technologijų naudojimą ne tik bankuose, bet ir parduotuvėse, viešajame transporte. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ prisijungė prie „Švaraus interneto“ iniciatyvos (3)

Sprendimas prisijungti prie memorandumo yra svarbus prevencinis žingsnis, kovojant su netinkama informacija internete. skaityti »

„Vynamic Security“ saugo „Victoriabank“ bankomatus (3)

Bankinės infrastruktūros saugumas – vienas iš šiuo metu svarbiausių daugumos finansų įstaigų prioritetų. „DAAC Systems Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 ir „Diebold Nixdorf“, įgyvendino Moldovos banko „Victoriabank“ bankomatų tinklo apsaugos nuo loginių atakų projektą. Bankinių įrenginių apsaugai užtikrinti naudojamas „Diebold Nixdorf“ programinės įrangos „Vynamic Security“ modulis „Intrusion Protection“. skaityti »

BS/2 atidarė interneto svetainę apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą (3)

BS/2 sukūrė naują interneto svetainę СashManagementiQ.com, skirtą informuoti apie grynųjų pinigų judėjimo optimizavimą jų išdavimo ir priėmimo vietose. skaityti »

Planuoti grynųjų poreikį bankomatuose „BasisBank“ padeda „Cash Management.iQ“ (2)

Sakartvelo bankas „BasisBank“ įsidiegė BS/2 sukurtą grynųjų pinigų srauto prognozavimo ir jų paskirstymo išdavimo-priėmimo vietose sprendimą „Cash Management.iQ“. skaityti »

„Penki“ ir ­5 faktai apie televiziją (3)

Pasaulinės televizijos dienos proga - 5 įdomūs faktai apie televiziją. skaityti »

Pandemijos akivaizdoje rekordiškai išaugo interneto srauto vartojimas (6)

Koronavirusas, dar pavasarį uždaręs namuose daugybę žmonių, vėl negailestingai siautėja. Įvedus karantino sąlygas, interneto srauto apkrova muša naujus rekordus. skaityti »

Žvilgsnis į praeitį: nuo kasininko Ritty iki savitarnos kasų (5)

1879 m. lapkričio 4 d. minima kaip kasos aparato gimtadienis. Praėjus 141-eriems metams, šiuolaikinės prekybos jau nebegalime įsivaizduoti be kasų. Jos visur: parduotuvėse, kavinėse, degalinėse ir pašto skyriuose. Kas sugalvojo šį įrenginį, padedantį apskaityti pinigines įplaukas? skaityti »