Dovana užsisakiusiems internetą „Penki“ ir išmaniąją televiziją – 5 papildomi TV kanalų rinkiniai

Publikuota: 2018 m. kovo 15 d. ketvirtadienis

Artėjant laukiamiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms – šviesolaidinio interneto tinklas „Penki“ (buvęs „Skynet“) visiems, užsisakiusiems internetą ir išmaniąją televiziją, dovanoja net 5 papildomus TV kanalų rinkinius: Filmų, Pažintinį, Laisvalaikio, Muzikinį ir Vaikams.

Tereikia nuo šių metų kovo 14 d. iki balandžio 15 d. užsisakyti bet kurį interneto „Penki“ planą su išmaniąja TV ir pasirašyti 24 mėnesių sutartį. Visą sutarties laikotarpį minėtus papildomus TV kanalų rinkinius bus galima žiūrėti visiškai nemokamai. Be to, į šią kainą įskaičiuotas ir Pagrindinis TV kanalų rinkinys, kuriame yra daugiau nei 50 įvairios tematikos kanalų.

Vilniečiai gali rinktis labiausiai jų poreikius atitinkantį planą. 100 Mb/s spartos planas GO su išmaniąja TV kainuos 15,55 €/mėn. Planas RUN, kurio sparta siekia iki 1 Gb/s | 500 Mb/s (Lietuvoje | užsienyje) – 11,55 €/mėn., o 1 Gb/s interneto planas  FLY – 17,55 €/mėn.

Išmaniosios „Penki“ televizijos žiūrovai gali mėgautis ne tik įprastomis televizijos funkcijomis. Vienas pagrindinių jos pranašumų – transliacijos valdymas. Ši funkcija leidžia sustabdyti, persukti ir atsukti atgal TV kanalų programas. Be to, nereikia jaudintis, jei nepavyko pamatyti mėgstamos laidos ar filmo, nes pasibaigusios TV programos yra saugomos televizijos archyve. Besinaudojantys išmaniąja televizija gali žiūrėti „Youtube“ vaizdo klipus TV ekrane, mėgautis karaokės pramoga ir kitomis interaktyviomis galimybėmis.

Apie kitas papildomas šios akcijos nuolaidas ir sąlygas skaitykite čia.

Šaltinis: PENKI
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha