„EcoVadis“ sidabro statusas – BS/2 kokybės ženklas

Publikuota: 2021 m. gegužės 12 d. trečiadienis

„Penkių kontinentų“ grupės įmonei UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) suteiktas „EcoVadis“ sidabrinis statusas už efektyvią socialinės atsakomybės veiklą. Šis reitingas patvirtina, kad įmonė atitinka aukštus tarptautinius tvarios plėtros ir socialinės atsakomybės standartus. Būtent dėl šios priežasties daugiau nei 75 tūkst. įmonių ir stambių korporacijų iš 160-ies pasaulio šalių kasmet dalyvauja reitingų agentūros „EcoVadis“ audito konkurse.

„Tinkama pusiausvyra tarp ekonominės, ekologinės ir socialinės plėtros ‒ esminis veiksnys, lemiantis verslo sėkmę. „EcoVadis“ suteiktas sidabro statusas liudija BS/2 veiklos kokybę. Tai ypač svarbu, auginant verslo partnerių ir klientų pasitikėjimą, įtvirtinant įmonės reputaciją rinkoje ir formuojant tolimesnę įmonės veiklos plėtros strategiją“, ‒ teigia BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius.

Kiekvienais metais BS/2 vertinimo rodikliai auga. Pagal 2019-2020 m. surinktų balų skaičių, ši įmonė papuola į techninės ir programinės įrangos įmonių penketuką.

„EcoVadis“ vertinimas yra efektyvi priemonė, padedanti įmonėms išaiškinti ir efektyvinti tobulintinas sritis. Pagarba žmonėms, aplinkai  ir tvari plėtra ‒ visos „Penkių kontinentų“ įmonių grupės veiklos pagrindas“, ‒ teigia BS/2 projektų vadovė, atsakinga už „EcoVadis“ rengimą, Loreta Valinčienė. 

2020-ųjų pradžioje užklupusi COVID-19 pandemija atkreipė BS/2 dėmesį į darbuotojų ir klientų sveikatą, paspartino inovacinių technologijų diegimą visoje įmonių grupėje. „Penkių kontinentų“ grupė ne tik finansiškai parėmė įvairius Lietuvos fondus, kad šie galėtų parūpinti reikiamos medicininės įrangos, bet ir keletoje medicinos įstaigų įrengė bekontakčius rankų dezinfekcijos įrenginius, o Vilniaus miesto savivaldybėje ‒ temperatūrą matuojantį išmanųjį stacionarų termovizorių.

„Penkių kontinentų“ socialinės atsakomybės pažangos ataskaitą galite peržiūrėti lietuvių arba anglų kalbomis. 

Apie „EcoVadis“

 „EcoVadis“ ‒ viena iš didžiausių tarptautinių reitingo agentūrų, atliekančių įmonių socialinės atsakomybės veiklos auditą. Priskirdama atitinkamą statusą, „EcoVadis“ vertina įmonių veiklą pagal 21 rodiklį, kuris priklauso keturioms teminėms grupėms: etika,  aplinkosauga, darbo ir žmogaus teisės, tvarūs pirkimai.

„EcoVadis“ dėmesio centre ‒ strateginiai ir taktiniai įmonės veiksmai. Vertinimo sistema ir patogios stebėsenos priemonės padeda įmonėms valdyti riziką ir diegti ekologines naujoves į savo pasaulines tiekimo grandines.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Konferencijoje Kijeve BS/2 pristatys naujas bankomatų saugumo sistemų galimybes (1)

Rugsėjo 9 dieną BS/2 dalyvaus Ukrainoje, Kijeve, vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje „Apsauga nuo sukčiavimo skaitmeniniame pasaulyje“ skaityti »

„Cartu Bank“ pirmasis Sakartvele aptarnaus klientus per „DN Series“ bankomatus (1)

Bankas pasirašė sutartį su BS/2 dėl naujausios „Diebold Nixdorf“ bankomatų linijos „DN Series“ tiekimo. skaityti »

BS/2 tapo CPS partnere Uzbekistane, Azerbaidžane ir Sakartvele (2)

BS/2 užmezgė partnerystę su CPS – viena stambiausių pasaulyje banknotų rūšiavimo, validacijos ir perskaičiavimo mašinų gamintoja. skaityti »

Pirmasis naujos kartos „Diebold Nixdorf“ bankomatas ‒ jau Baltijos regione (4)

BS/2, bendradarbiaudama su „Worldline“, modernizuoja „Luminor“ banko bankomatų tinklą Baltijos regione. skaityti »

Nauja partnerystė: „ASHBURN International“ ir SUNMI

„ASHBURN International“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su pasaulyje sparčiai populiarėjančia techninės įrangos gamintoja SUNMI. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės Latvijos vaistinių atsiskaitymo įrenginius (6)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ atnaujina vieno iš didžiausių Latvijos vaistinės tinklų „Meness aptieka“ atsiskaitymo įrangą ir užtikrina sėkmingą įrenginių veikimą skaityti »

„Penki kontinentai“ prisijungė prie „DUOday“ iniciatyvos (9)

Iniciatyvos tikslas – sudaryti sąlygas negalią turintiems žmonėms integruotis į visuomenę, pasijusti reikšmingiems, išbandyti įvairius darbus. skaityti »

„Penki kontinentai“ tarptautiniame forume pristatė sprendimus bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriui (8)

BS/2 forume pristatė savo sukurtus programinius sprendimus bankiniam sektoriui „Cash Management.iQ“, „Service Desk.iQ“, „Vynamic Marketing“, taip pat mažmeninei prekybai ‒ savo partnerio „Qingdao CCL“ savitarnos kasų įrangą. skaityti »

„Vilties“ kaimynystės ir draugystės šventė ‒ socialinei izoliacijai mažinti (7)

„Saulė kasdieną šildo kiekvieną, nes ji myli mus“ – šiais žodžiais prasidėjo dvyliktoji kaimynystės ir draugystė šventė, kurią gegužės 27 d. organizavo Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. Bendrijos himno „Mes irgi galime mylėti“ tekstas pabrėžia tai, kas jos nariams yra svarbiausia ‒ supratimas ir meilė kiekvienam, nepaisant mūsų skirtybių. skaityti »

BS/2 ir „ASHBURN International“ dalyvaus PLUS forume Taškente (10)

2021 m. birželio 1 d. Uzbekistane, Taškente, vyks tarptautinis forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba: skaitmeninė transformacija bei sąveika“. Renginį organizuoja žiniasklaidos grupė PLUS su Uzbekistano centrinio banko palaikymu. skaityti »