HD kokybės „Sport1“ prieinamas visiems „Penki“ TV žiūrovams

Publikuota: 2021 m. sausio 21 d. ketvirtadienis

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2021 metų sausio pagrindiniame „Penki“ TV kanalų rinkinyje rasite lietuvišką sporto kanalą „Sport1“ nebe SD, o HD vaizdo raiškos kokybe.

„Atsižvelgdami į savo klientų prašymus, nuolat atnaujiname TV kanalų sąrašą. Kurį laiką HD kokybės „Sport1“ kanalas buvo prieinamas už papildomą kainą. Tačiau dabar visi „Penki“  žiūrovai gali mėgautis aukšta vaizdo kokybe ir ne kartą peržiūrėti pačias įspūdingiausias varžybų akimirkas“,‒ sako „Penki“ TV projektų vadovė Natalija Dmitrijeva.

Anot jos, šio kanalo, kaip ir daugybės kitų, transliacijų įrašai saugomi archyve dvi savaites, todėl svarbios varžybos neliks praleistos, jas galima peržiūrėti tinkamiausiu laiku, o ir mušamais įvarčiais stebėtis ne vieną kartą. „Penki“ žiūrovai jau spėjo įvertinti dar ne taip seniai atnaujintą TV archyvų įrašymo kokybę.

„Sport1“ programa sudaryta iš tiesioginių transliacijų, sporto naujienų ir kompetentingų komentarų. Visą parą veikiantis kanalas nukels sporto sirgalius į garsiausias pasaulio arenas ir stadionus.  

Į Lietuvą atėjus tikrai žiemai, padaugėjo „Sport1“ TV kanalu transliuojamų įvairių žiemos sporto šakų varžybų. Šio sporto gerbėjai tikrai neliks abejingi bobslėjaus ir skeletono pasaulio taurės varžyboms, slidinėjimo pasaulio taurės rungtynėms, Europos ir pasaulio greitojo čiuožimo čempionatui.

Kaip ir iki šiol, „Sport1“ daug dėmesio skirs Lietuvos sportininkams ir jų startams. Jau sausį ir vasarį bus galima stebėti Lietuvos rankinio taurės varžybas, Tarptautinę plaukimo lygą su Danu Rapšiu, Lengvosios atletikos kontinentinį turą su Andriumi Gudžiumi, Pasaulio penkiakovės taurės varžybas su olimpine čempione Laura Asadauskaite,  Ispanijos krepšinio lygą „Endesa“ su Šarūnu Jasikevičiumi, VTB Vieningąją krepšinio lygą su Mantu Kalniečiu ir kitais garsiausiais šalies krepšininkais.

Daug dėmesio šis kanalas skiria ir kovos sporto šakoms: nuo  „KOK Bushido“ iki vieno pajėgiausių pasaulyje „One Championship“ turnyro.

„ONE Championship“ kovos ‒ vienos iš pačių žiūrimiausių „Sport1“ programoje. Mišrūs kovos menai populiarūs jau ne vieną dešimtmetį, ir kasmet sutraukia prie televizoriaus ekrano vis daugiau žiūrovų. Sporto kanalo programoje rasite ir įspūdingiausių pernai metų turnyro akimirkų, ir kovų iš Singapūro tiesioginių transliacijų“, ‒ sako Natalija Dmitrijeva.

2021 m. per „Sport1“ žiūrovai tiesiogiai matys ir visas svarbiausias moterų teniso varžybas: WTA1000 ir WTA500 turnyrus su stipriausiomis pasaulio tenisininkėmis bei daugybę kitų tiesioginių sporto transliacijų.  

Beje, pagrindiniame „Penki“ TV rinkinyje rasite ir daugiau sporto kanalų, transliuojamų HD raiška: „Eurosport“ ir „Eurosport 2“, „Setanta Sports“ ir kt.

Malonaus žiūrėjimo ir įspūdingų pergalių! Iki pasimatymo prie TV ekranų!

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

BYyqLKbZF IP: 186.96.145.26
2021-03-01 02:43 (!)
rPkfyhMQXBTHRONe
vLqSKoGtXswJlAmR IP: 123.20.97.113
2021-02-15 23:12 (!)
nkYyNtPX
FGLXJxykTHd IP: 137.154.176.33
2021-02-05 01:39 (!)
DfEwNrFURG
ehoVyflg IP: 88.137.55.65
2021-02-03 05:57 (!)
VtwYbeyBvWCU

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

U. Tavakkalov: verslui būtina greitai įdėti grynuosius pinigus į sąskaitą (1)

Spalio 15 d. Uzbekistane, Taškente, vyko Eurazijos forumas „Grynųjų pinigų vartojimas. 2021-ųjų technologijos“ skaityti »

Šiuolaikiniai bankomatai bankinių paslaugų ekosistemoje (2)

Apie bankomatų įtaką bankinių paslaugų ekosistemai bus diskutuojama tarptautiniame PLUS forume „FinTech“ be ribų. Skaitmeninė Eurazija“, kuris vyks spalio 27-28 dienomis Kazachstane, Almatoje skaityti »

Nauja „Penki TV“ paslauga – filmų nuoma (2)

„Penki TV“ kviečia ilgus rudens vakarus leisti bežiūrint gerus filmus. skaityti »

Mašinos, kurios skaičiuoja ir taupo pinigus (2)

CPS atstovai lankėsi Vilniuje, kur susitiko su BS/2 atstovais aptarti pasirašytos partnerystės sutarties sąlygų. skaityti »

Finansų įstaigos varžėsi draugiškame teniso turnyre „BFI Cup“ (2)

14-ąjį kartą vykusį turnyrą kasmet organizuoja UAB Teniso turnyrai“, o remia įmonių grupė „Penki kontinentai“. skaityti »

Naujoje T. Dadaševo knygoje: viskas apie atsiskaitymą kortelių skaitytuvais ir dar daugiau (4)

Knygoje išsamiai analizuojamos ir aprašomos mokėjimo sistemos, mokėjimo operacijų perdavimo procesas ir perduodamų duomenų saugumo užtikrinimas. skaityti »

BS/2 vebinare ‒ apie tai, kaip bankams sutaupyti, užtikrinant grynųjų pinigų prieinamumą bankomatuose (4)

Š. m. rugsėjo 23 d. BS/2 organizuoja specializuotą vebinarą apie grynųjų pinigų valdymą ‒ „Kaip užtikrinti grynųjų pinigų prieinamumą bankomatuose“ skaityti »

Konferencijoje Kijeve BS/2 pristatys naujas bankomatų saugumo sistemų galimybes (5)

Rugsėjo 9 dieną BS/2 dalyvaus Ukrainoje, Kijeve, vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje „Apsauga nuo sukčiavimo skaitmeniniame pasaulyje“ skaityti »

„Cartu Bank“ pirmasis Sakartvele aptarnaus klientus per „DN Series“ bankomatus (4)

Bankas pasirašė sutartį su BS/2 dėl naujausios „Diebold Nixdorf“ bankomatų linijos „DN Series“ tiekimo. skaityti »

BS/2 tapo CPS partnere Uzbekistane, Azerbaidžane ir Sakartvele (2)

BS/2 užmezgė partnerystę su CPS – viena stambiausių pasaulyje banknotų rūšiavimo, validacijos ir perskaičiavimo mašinų gamintoja. skaityti »