HD kokybės „Sport1“ prieinamas visiems „Penki“ TV žiūrovams

Publikuota: 2021 m. sausio 21 d. ketvirtadienis

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2021 metų sausio pagrindiniame „Penki“ TV kanalų rinkinyje rasite lietuvišką sporto kanalą „Sport1“ nebe SD, o HD vaizdo raiškos kokybe.

„Atsižvelgdami į savo klientų prašymus, nuolat atnaujiname TV kanalų sąrašą. Kurį laiką HD kokybės „Sport1“ kanalas buvo prieinamas už papildomą kainą. Tačiau dabar visi „Penki“  žiūrovai gali mėgautis aukšta vaizdo kokybe ir ne kartą peržiūrėti pačias įspūdingiausias varžybų akimirkas“,‒ sako „Penki“ TV projektų vadovė Natalija Dmitrijeva.

Anot jos, šio kanalo, kaip ir daugybės kitų, transliacijų įrašai saugomi archyve dvi savaites, todėl svarbios varžybos neliks praleistos, jas galima peržiūrėti tinkamiausiu laiku, o ir mušamais įvarčiais stebėtis ne vieną kartą. „Penki“ žiūrovai jau spėjo įvertinti dar ne taip seniai atnaujintą TV archyvų įrašymo kokybę.

„Sport1“ programa sudaryta iš tiesioginių transliacijų, sporto naujienų ir kompetentingų komentarų. Visą parą veikiantis kanalas nukels sporto sirgalius į garsiausias pasaulio arenas ir stadionus.  

Į Lietuvą atėjus tikrai žiemai, padaugėjo „Sport1“ TV kanalu transliuojamų įvairių žiemos sporto šakų varžybų. Šio sporto gerbėjai tikrai neliks abejingi bobslėjaus ir skeletono pasaulio taurės varžyboms, slidinėjimo pasaulio taurės rungtynėms, Europos ir pasaulio greitojo čiuožimo čempionatui.

Kaip ir iki šiol, „Sport1“ daug dėmesio skirs Lietuvos sportininkams ir jų startams. Jau sausį ir vasarį bus galima stebėti Lietuvos rankinio taurės varžybas, Tarptautinę plaukimo lygą su Danu Rapšiu, Lengvosios atletikos kontinentinį turą su Andriumi Gudžiumi, Pasaulio penkiakovės taurės varžybas su olimpine čempione Laura Asadauskaite,  Ispanijos krepšinio lygą „Endesa“ su Šarūnu Jasikevičiumi, VTB Vieningąją krepšinio lygą su Mantu Kalniečiu ir kitais garsiausiais šalies krepšininkais.

Daug dėmesio šis kanalas skiria ir kovos sporto šakoms: nuo  „KOK Bushido“ iki vieno pajėgiausių pasaulyje „One Championship“ turnyro.

„ONE Championship“ kovos ‒ vienos iš pačių žiūrimiausių „Sport1“ programoje. Mišrūs kovos menai populiarūs jau ne vieną dešimtmetį, ir kasmet sutraukia prie televizoriaus ekrano vis daugiau žiūrovų. Sporto kanalo programoje rasite ir įspūdingiausių pernai metų turnyro akimirkų, ir kovų iš Singapūro tiesioginių transliacijų“, ‒ sako Natalija Dmitrijeva.

2021 m. per „Sport1“ žiūrovai tiesiogiai matys ir visas svarbiausias moterų teniso varžybas: WTA1000 ir WTA500 turnyrus su stipriausiomis pasaulio tenisininkėmis bei daugybę kitų tiesioginių sporto transliacijų.  

Beje, pagrindiniame „Penki“ TV rinkinyje rasite ir daugiau sporto kanalų, transliuojamų HD raiška: „Eurosport“ ir „Eurosport 2“, „Setanta Sports“ ir kt.

Malonaus žiūrėjimo ir įspūdingų pergalių! Iki pasimatymo prie TV ekranų!

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

BYyqLKbZF IP: 186.96.145.26
2021-03-01 02:43 (!)
rPkfyhMQXBTHRONe
vLqSKoGtXswJlAmR IP: 123.20.97.113
2021-02-15 23:12 (!)
nkYyNtPX
FGLXJxykTHd IP: 137.154.176.33
2021-02-05 01:39 (!)
DfEwNrFURG
ehoVyflg IP: 88.137.55.65
2021-02-03 05:57 (!)
VtwYbeyBvWCU

Malyje bankomatus saugos „ATMeye.iQ“ (1)

Bendradarbiaudama su regioniniu partneriu, BS/2 pradėjo platinti Malyje savo programinį sprendimą „ATMeye.iQ“, kartu palaikydama vietinių finansų įstaigų bankinės savitarnos optimizacijos iniciatyvą. skaityti »

Nauja verslo realybė ‒ virtualūs renginiai (1)

COVID-19 pandemijai užvaldžius visą pasaulį, vis daugiau bendrovių nuotoliniu būdu ėmė organizuoti ne tik savo veiklą, bet ir savo seminarus bei tarptautinius renginius. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė pelnė metų bendruomeniškiausios įmonės vardą (1)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė ‒ 2020-ųjų metų bendruomeniškiausia įmonė. Tokį įvertinimą grupė pelnė LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kasmet organizuojamuose Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose didelių įmonių kategorijoje. Minėtoje kategorijoje varžėsi – 11 įmonių. skaityti »

Mokėjimo kortelių evoliucija: nuo popierinių iki virtualių ir medinių? (1)

Mokėjimo kortelės vis sparčiau konkuruoja su grynaisiais pinigais, o koronaviruso pandemijos metu paraginus visuomenę vengti grynųjų, ši konkurencija dar sparčiau išaugo. Tačiau, kokia jų ateitis? Ar kortelės pakeis grynuosius pinigus, o gal visai išnyks, taps virtualiomis? Pažvelkime į jų istoriją. skaityti »

Grynieji ar kortelė? Pandemijos įtaka (1)

COVID-19 pandemija visame pasaulyje paskatino skaitmeninių paslaugų diegimą. Reikšmingi pokyčiai įvyko ir atsiskaitymų srityje. Priverstinė izoliacija, rekomendacijos vengti grynųjų pinigų paskatino sparčią elektroninių atsiskaitymų plėtrą. skaityti »

„Penki“ klientams – dar patikimesnis interneto ryšys (1)

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikianti šviesolaidinio interneto ir IPTV paslaugas sostinės gyventojams, praneša, kad sėkmingai įgyvendina ryšio magistralių spartos didinimo iki 100 Gb/s projektą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės pajamos viršijo 60 mln. eurų (3)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės, veikiančios bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto bei IPTV, IT užsakomųjų paslaugų sektoriuose, pajamos 2020 metais pasiekė 62,5 mln. eurų. skaityti »

IPTV technologijai Lietuvoje – jau 20 metų (6)

Dar, rodos, taip neseniai populiariųjų TV serialų mėgėjai skubėjo namo iš darbo, kad tik nepraleistų kokios svarbios scenos. Krepšinio sirgaliams ne kartą teko neišsimiegoti belaukiant varžybų ir keiktis pražiopsojus tritaškį. Viskas pasikeitė atsiradus IPTV (angl. Internet Protocol Television), interneto protokolo pagrindu veikiančiai išmaniajai televizijai. skaityti »

HD kokybės „Sport1“ prieinamas visiems „Penki“ TV žiūrovams (4)

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2021 metų sausio pagrindiniame „Penki“ TV kanalų rinkinyje rasite lietuvišką sporto kanalą „Sport1“ nebe SD, o HD vaizdo raiškos kokybe. skaityti »

BS/2 tieks „ССL Tech“ prekybos įrangą (5)

BS/2 pasirašė partnerystės sutartį su stambia mažmeninės prekybos sprendimų gamintoja „CCL Tech“. skaityti »