Iššūkis laipteliais užbėgti į dangoraižį „Europa“ sugrįžta!

Publikuota: 2019 m. gegužės 15 d. trečiadienis

Trumpos ar ilgos bėgimo distancijos yra gan populiari sportinė veikla, kurią renkamės daugelis iš mūsų, tačiau bėgti laipteliais į viršų ir dar varžantis su kitais – tokiam fizinių galimybių išbandymui ryžtųsi ne kiekvienas. Visai netrukus bėgimo entuziastai galės mesti iššūkį savo varžovams ir užbėgti į aukščiausią Baltijos šalyse verslo centro pastatą – dangoraižį „Europa“. Gegužės 18 d. sugrįžta legendinis bėgimas į dangoraižio 31 aukšte esančią terasą!

Sportinio renginio idėją, nuo pat pirmų jo gyvavimo metų palaikė ir įmonių grupė „Penki kontinentai“. Šiemet ji irgi prisideda prie šių bendrovės „Hanner“ organizuojamų ekstremalių varžybų, kurios pirmą kartą surengtos 2004 m. vėliau 2005, 2006, 2007 ir 2008 metais.

Daugelio įmonių ir organizacijų atstovai džiaugiasi, kad atgaivinta šio unikalaus renginio tradicija. Tai puiki galimybė išbandyti savo jėgas ne tik profesionalams sportininkams ar sportu dėl sveikatos užsiimantiems pavieniams asmenims, bet ir į komandas įmonėse susibūrusiems varžybų dalyviams. Ant prizininkų pakylos keletą metų iš eilės stovėjo ir jungtinė „Penkių kontinentų“ įmonių grupės komanda. Šį iššūkį darbuotojai prisimena kaip vieną įsimintiniausių savo gyvenimo išbandymų – ne tik fizine, bet ir emocine prasme. Panašūs renginiai skatina aktyvią gyvenseną ir kartu stiprina socialumą, bendruomeniškumą, susitelkiant dėl bendro tikslo. O tai vienas iš siektinų įmonės vidinio gyvenimo uždavinių.dangoraižis

Per kelerius ekstremalių rungtynių gyvavimo metus į 31 aukštą startavo verslo, pramogų pasaulio atstovų, Seimo narių komandos, net jaunavedžių poros. Dėl nugalėtojų vardo tarpusavyje varžėsi ir karių būriai bei gaisrininkų komandos, į sunkiai įveikiamą aukštį kopusios su visa ekipuote.

Bėgikų į 31 Europos dangoraižio aukštą laukia išties nemenkas krūvis – iki 116 m aukštyje esančios terasos jiems teks įveikti 1010 laiptelių. Norintys pretenduoti į rekordinius pasiekimus į pastato viršų turėtų užbėgti maždaug per 3–4 minutes, o maksimalus laikas, per kurį reikia įveikti trasą – 15 minučių.

Tačiau visuomet panašiuose renginiuose galioja viena nerašyta taisyklė: svarbiausia – tiesiog dalyvauti!

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

12-ika Lietuvos regioninių gydymo įstaigų patikėjo virtualių serverių priežiūrą „ProfIT“

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“, valdantis „ProfIT“ – užsakomųjų IT paslaugų (angl. outsourcing) kompleksą verslui iš vienų rankų – pasirašė jungtinę informacinių sistemų infrastruktūros priežiūros paslaugų sutartį su 12-a Lietuvos regioninių gydymo įstaigų. skaityti »

Bankomatų apsauga: kaip panaudoti visas vaizdo stebėsenos sistemos galimybes

2019 m. Europos saugių mokėjimo operacijų asociacija (angl. European Association for Secure Transactions) paskelbė ataskaitą, kurioje teigiama, kad per pastaruosius metus bankomatų fizinių atakų skaičius Europoje išaugo 27 proc. (nuo 3 584 iki 4 549 incidentų), o tokiu būdu pavogtų pinigų skaičius – 16 proc. (nuo 31 iki 36 mln. eurų). skaityti »

Tik studentams! Internetas už studentišką kainą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ sostinės studentus kviečia iš anksto pasiruošti mokslo metams, pasirūpinant, ko gero, svarbiausia šiais laikais žinių ir pramogavimo priemone – sparčiu internetu. skaityti »

Inkasatorių darbo priemonių apskaita. Nauja „Cash Management.iQ“ funkcija

Norint efektyviai kompleksiškai valdyti grynųjų pinigų srautus, svarbu centralizuotai stebėti jų būklę, banknotų ir monetų poreikį kiekviename pinigų išdavimo/įdėjimo objekte. skaityti »

ADM. Kuo naudinga saviinkasacija?

Saviinkasacija, arba netiesioginė inkasacija, – viena iš pagrindinių pastarųjų metų finansų srities tendencijų. skaityti »

Dėl pokyčių PENKI klientų aptarnavimo skyriuose „Madoje“ ir „IKI Šeškinė“

Nuo liepos 15 dienos prekybos centre „Mada“ (Viršuliškių g. 40) ir nuo rugpjūčio 18 d. „IKI Šeškinė“ (Šeškinės g. 32) esantys šviesolaidinio tinklo„Penki“ klientų aptarnavimo skyriai uždaromi. skaityti »

Kaip kinta bankomatų atakos ir kokia naujų grėsmių bankams kaina

Bankomatų atakų kasmet vis daugėja. Keičiasi jų pobūdis, jos sudėtingėja. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė per pirmąjį 2019 m. ketvirtį uždirbo 10,9 mln. eurų pajamų

Unikalius informacinių technologijų sprendimus kuriančios įmonių grupės „Penki kontinentai“ pardavimo pajamos pirmąjį 2019 m. ketvirtį pasiekė 10,9 mln. Eur arba 25 proc. daugiau nei prieš metus per tą patį laikotarpį, kai grupės pajamos sudarė 8,7 mln. eurų. skaityti »

Uzbekistano bankui „Ipak Yuli“ įrengti automatizuoti valiutos keitimo centrai

Pastaraisiais metais bankiniame sektoriuje vyksta dideli savitarnos įrangos paskirties pokyčiai. skaityti »

Išmanioji televizija visą vasarą už neįtikėtiną kainą

Atėjus kalendorinei vasarai, „Penki“ nori pradžiuginti savo esamus ir būsimus klientus ypatingais pasiūlymais. Vasaros laikotarpiu užsisakę „Penki“ išmaniąją televiziją, ja vasaros mėnesiais galėsite naudotis tik už 1 Eur/ mėn. skaityti »