Iššūkis laipteliais užbėgti į dangoraižį „Europa“ sugrįžta!

Publikuota: 2019 m. gegužės 15 d. trečiadienis

Trumpos ar ilgos bėgimo distancijos yra gan populiari sportinė veikla, kurią renkamės daugelis iš mūsų, tačiau bėgti laipteliais į viršų ir dar varžantis su kitais – tokiam fizinių galimybių išbandymui ryžtųsi ne kiekvienas. Visai netrukus bėgimo entuziastai galės mesti iššūkį savo varžovams ir užbėgti į aukščiausią Baltijos šalyse verslo centro pastatą – dangoraižį „Europa“. Gegužės 18 d. sugrįžta legendinis bėgimas į dangoraižio 31 aukšte esančią terasą!

Sportinio renginio idėją, nuo pat pirmų jo gyvavimo metų palaikė ir įmonių grupė „Penki kontinentai“. Šiemet ji irgi prisideda prie šių bendrovės „Hanner“ organizuojamų ekstremalių varžybų, kurios pirmą kartą surengtos 2004 m. vėliau 2005, 2006, 2007 ir 2008 metais.

Daugelio įmonių ir organizacijų atstovai džiaugiasi, kad atgaivinta šio unikalaus renginio tradicija. Tai puiki galimybė išbandyti savo jėgas ne tik profesionalams sportininkams ar sportu dėl sveikatos užsiimantiems pavieniams asmenims, bet ir į komandas įmonėse susibūrusiems varžybų dalyviams. Ant prizininkų pakylos keletą metų iš eilės stovėjo ir jungtinė „Penkių kontinentų“ įmonių grupės komanda. Šį iššūkį darbuotojai prisimena kaip vieną įsimintiniausių savo gyvenimo išbandymų – ne tik fizine, bet ir emocine prasme. Panašūs renginiai skatina aktyvią gyvenseną ir kartu stiprina socialumą, bendruomeniškumą, susitelkiant dėl bendro tikslo. O tai vienas iš siektinų įmonės vidinio gyvenimo uždavinių.dangoraižis

Per kelerius ekstremalių rungtynių gyvavimo metus į 31 aukštą startavo verslo, pramogų pasaulio atstovų, Seimo narių komandos, net jaunavedžių poros. Dėl nugalėtojų vardo tarpusavyje varžėsi ir karių būriai bei gaisrininkų komandos, į sunkiai įveikiamą aukštį kopusios su visa ekipuote.

Bėgikų į 31 Europos dangoraižio aukštą laukia išties nemenkas krūvis – iki 116 m aukštyje esančios terasos jiems teks įveikti 1010 laiptelių. Norintys pretenduoti į rekordinius pasiekimus į pastato viršų turėtų užbėgti maždaug per 3–4 minutes, o maksimalus laikas, per kurį reikia įveikti trasą – 15 minučių.

Tačiau visuomet panašiuose renginiuose galioja viena nerašyta taisyklė: svarbiausia – tiesiog dalyvauti!

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Uzbekistano bankui „Ipak Yuli“ įrengti automatizuoti valiutos keitimo centrai

Pastaraisiais metais bankiniame sektoriuje vyksta dideli savitarnos įrangos paskirties pokyčiai. skaityti »

Išmanioji televizija visą vasarą už neįtikėtiną kainą

Atėjus kalendorinei vasarai, „Penki“ nori pradžiuginti savo esamus ir būsimus klientus ypatingais pasiūlymais. Vasaros laikotarpiu užsisakę „Penki“ išmaniąją televiziją, ja vasaros mėnesiais galėsite naudotis tik už 1 Eur/ mėn. skaityti »

Lietuvos įmonė prisideda prie Nigerijos bankų saugumo

Afrika yra didelių kontrastų šalis, kurioje vienu metu galima aptikti aktyviai besiplėtojančius miestus, o šalimais – skurdą ir lūšnynų rajonus. skaityti »

Atgijusios legendinės lenktynės į 31-ą verslo centro „Europa“ aukštą

Po daugelio metų pertraukos Vilniuje vyko ekstremalusis bėgimas į 31-ą aukščiausio Baltijos šalyse verslo centro „Europa“ aukštą. skaityti »

„Penki kontinentai“ išleido knygą apie grynųjų pinigų judėjimą

Dar visai neseniai įmonių grupė „Penki kontinentai“ išleido Tachmasib Dadašev knygą „Šiuolaikinės vaizdo apsaugos platformos“, o šiandien vartome jau antrąją šio autoriaus knygą – „Grynųjų pinigų judėjimas: istorija ir technologinės perspektyvos“. skaityti »

Apie pinigų ciklo evoliuciją ir grynųjų judėjimo valdymo strategiją – tarptautiniame seminare

Tarptautinis seminaras apie grynųjų pinigų operacijas yra vienas iš autoritetingų forumų, suburiančių grynųjų pinigų srautų valdymo specialistus iš komercinių ir valstybinių bankų. skaityti »

V. Nazarenko: apie S&G 2019-ųjų planus ir partnerystę su BS/2

Jau daugiau nei 160 metų pasaulyje žinomas „Sargent and Greenleaf“ (S&G) vardas. skaityti »

BS/2 pristatė naują bankomatų apsaugos sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pristatė naują programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ interneto svetainę – atmeye.com. skaityti »

„Penki kontinentai“ – masiškiausia įmonė „Walmark“ ėjimo varžybose

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ antrus metus iš eilės laimėjo masiškiausios „Walmark“ ėjimo varžybų įmonių komandos vardą. skaityti »