„Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai

Publikuota: 2016 m. birželio 6 d. pirmadienis

Birželio 3 dienos pavakarę sostinės gyvenamųjų loftų miestelio „Loft Town“ gyventojai rinkosi į tradicinę vasaros šventę. Praėjo dveji metai nuo oficialių „Loft Town“ įkurtuvių.

Prie lauko kepsninės kaimynai tradiciškai surengė bendrą pasibuvimą. „Loft Town“ gyvenanti Antakalnio gimnazijos moksleivė Emilija Gogolytė pradžiugino susirinkusiuosius muzikine programa. Mergina tik ką grįžo iš tarptautinio vaikų konkurso Almatoje (Kazachstane) „Boztorgai“, kur užėmė 3-ią vietą.

Daugiausia džiugesio buvo matyti vaikų veiduose. Per dvejus metus vieni iš jų išaugo ir susidraugavo su bendraamžiais kaimynais, kiti tik gimė ir dar nedrąsiai žengia pirmuosius žingsnius, mėgindami susirasti draugų. Vaikai pūtė milžiniškus muilo burbulus, spalvotomis kreidelėmis margino šaligatvius, čiuožinėjo nuo didžiulio pripučiamo batuto, kurį parūpino įmonių grupė „Penki kontinentai“. Grupės atstovai karštą pavakarę taip pat vaišino susirinkusiuosius ledais.

Mažuosius nustebino į svečius užsukusi jų mylimų knygučių veikėja Kakė Makė, kurią suvaidino viena iš „Loft Town“ gyvenančių mergaičių. Ji lankstė vaikams gyvūnėlius iš balionėlių, piešė ant veidų.

„Loft Town“ bendruomenė nuo pat įsikūrimo kartu švenčia daugelį švenčių. Per Kalėdas kaimynai kartu puošė lauko eglutę, vaikai šoko ir dainavo su Kalėdų Seneliu. Žiemos pabaigoje linksma persirengėlių kompanija ėjo pas kaimynus prašyti blynų ir degino Morę. O į tradicinę vasaros šventę gyventojai rinkosi jau trečią kartą.

Atėjus vasarai, atgijo ir „Loft Town“ kiemeliai – jie pasipuošė gėlėmis, prisipildė lauko kėdžių ir staliukų, prie kurių kaimynai jaukiai leidžia vakarus. Šiltomis dienomis uždarame nuo miesto triukšmo kiemelyje užsimiršti, kad už sienų – judrus miestas.

 

 

Vaizdo reportažas

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (1)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »

„DUOday 2022“ įmonių grupėje „Penki kontinentai“ (4)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau antrus metus dalyvavo socialinės įdarbinimo agentūros SOPA iniciatyvoje „DUOday“. skaityti »

Už „Penkis kontinentus“ – beveik 100 km. bėgte (4)

17-ika įmonių grupės darbuotojų bėgo varžybose „We Run Vilnius“. skaityti »

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją (1)

BS/2 rengia seminarą „Grynųjų pinigų cirkuliavimo optimizavimas. Bankinė savitarna“. skaityti »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »