Londone – lietuviški IPTV sprendimai

Publikuota: 2013 m. kovo 19 d. antradienis


„Penkių kontinentų“ atstovai Tomas Okmanas (k.) ir Justinas Simanavičius

Kovo 19 dieną Londono parodų centre „Olympia Exhibition Centre“ prasideda viena didžiausių pasaulyje interneto bei komunikacinių technologijų parodų konferencijų „TV Connect 2013“ (ankstesnis pavadinimas „IP&TV World Forum“). Jau devintą kartą po vienu stogu viso pasaulio TV ekspertus subursiantis renginys šiemet gvildens telekomunikacijų ir mobiliojo ryšio kokybės, saugumo užtikrinimo, IPTV rinkos plėtros, įrenginių suderinamumo ir kitas aktualias temas. Parodos iniciatorė – tarptautinė organizacija „Open IPTV Forum“ (OIPF), vienijanti tokias rinkos gigantes kaip „Cisco“, „Motorola“, „Gemalto“, „Philips“, „Sun Microsystems“ ir kt.

OIPF organizacijai priklausanti įmonių grupė „Penki kontinentai“, aktyviai bendradarbiaudama su pasaulinėmis lyderėmis „Cisco Systems“, „Envivio Inc.“, „Microsoft“, naujausius savo IP televizijos sprendimus kasmet pristato „IP&TV World Forum“ renginiuose. Jų lankytojai jau galėjo susipažinti su Lietuvos bendrovės nuolat plečiamu IPTV paslaugų paketu: galimybe naudotis TV paslaugomis įvairiuose prietaisuose, per TV valdyti intelektinį būstą (angl. Smart House), peržiūrėti valiutų kursus, sužinoti orų prognozę ar pasitikslinti skrydžių tvarkaraštį, bendrauti „Facebook“ tinkle, naudotis el. paštu, „Google Maps“, naršyti internetą, valdyti televiziją mobiliuoju įrenginiu (remote access), įrašyti norimą laidą vėlesnei peržiūrai ir kt.

Šių metų parodoje Londone bendrovė planuoja supažindinti su OTT (angl. Over-The-Top) grafinės IPTV vartotojo sąsajos „IPTV.iQ“ versija.

 

„Mūsų sukurta „IPTV.iQ“ sąsaja veikia OTT principu. Jis užtikrina paslaugos funkcionavimą ne tik vietiniame „Skynet“ tinkle, bet ir už jo ribų. Tai reiškia, kad mūsų programinis sprendimas veikia be jokių apribojimų – nesvarbu, nei koks tai tinklas, nei jo geografinė lokacija“, – sako Tomas Okmanas, Tinklo operacijų skyriaus vadovas.

Be to, bendrovė pirmoji Lietuvoje ėmė siūlyti tiesioginę transliaciją naudojant OTT technologiją, suteikiančią galimybę internetu transliuoti bei stebėti garso ir vaizdo medžiagą bet kokiame įrenginyje – kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje. Įmonės klientai jau galėjo tiesiogiai stebėti „Login“ konferenciją, „Mados infekciją“, „OIPF Symposium“ pranešimus, įvairius muzikinius renginius, kino filmus.

„TV Connect 2013“ bus galima išgirsti per 260 pranešėjų, atstovaujančių stambiausioms pasaulio įmonėms, išvysti per 200 eksponentų pristatomą naujausią IPTV produkciją ir sprendimus. Paroda vyks iki kovo 21 dienos.

Dėl susitikimo parodos metu kreipkitės į Tomą Okmaną: tel. +370 620  21 130, el. p. tomas.okmanas@5ci.lt.

Plačiau apie „TV Connect“ >>>

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ >>>

Plačiau apie IPTV.iQ >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (1)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »

„DUOday 2022“ įmonių grupėje „Penki kontinentai“ (4)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau antrus metus dalyvavo socialinės įdarbinimo agentūros SOPA iniciatyvoje „DUOday“. skaityti »

Už „Penkis kontinentus“ – beveik 100 km. bėgte (4)

17-ika įmonių grupės darbuotojų bėgo varžybose „We Run Vilnius“. skaityti »

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją (1)

BS/2 rengia seminarą „Grynųjų pinigų cirkuliavimo optimizavimas. Bankinė savitarna“. skaityti »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »