Mobilioji „Cash Management.iQ“ versija: naujos inkasacijų kontrolės galimybės

Publikuota: 2019 m. rugsėjo 26 d. ketvirtadienis

Viena iš BS/2 programinio sprendimo „Cash Management.iQ“ funkcijų – nuotolinė inkasatorių darbo stebėsena realiuoju laiku. Nuo šiol grynųjų pinigų priėmimą ir perdavimą galima sekti per mobilųjį įrenginį (išmanųjį telefoną, nešiojamąjį ar stacionarų QR kodų skenerį).

Kaip tai veikia

Atlikdamas inkasacijos užsakymą, kasininkas paruošia grynuosius (kasetes ar krepšius su popieriniais pinigais) ir atspausdina atitinkamą dokumentą, kurį iš karto automatiškai sugeneruoja „Cash Management.iQ“ sistema. Šis dokumentas turi priskirtą QR kodą su informacija apie inkasacijos užsakymą.

Sistemoje įrašomi šie kiekvieno užsakymo duomenys:

  1. pinigų maišelių ar bankomatų kasečių plombų numeris;
  2. unikalus pinigų krepšių, talpyklų ar bankomatų kasečių numeris;
  3. už inkasaciją atsakingo kasininko ir inkasatoriaus ID numeriai.

Toks dokumentas pridedamas prie grynųjų pinigų krepšio ar kasečių. Kasininkas ir inkasatorius jį patvirtina savo parašu, o tuomet inkasatorius, naudodamasis mobiliuoju įrenginiu, nuskaito QR kodą. Taip „Cash Management.iQ“ sistema užfiksuoja grynųjų pinigų perdavimą inkasatoriui, o informacija apie užsakymą atvaizduojama jo mobiliojo įrenginio programoje.

Kitas etapas – tiesioginis pinigų pristatymas. Kai inkasatorius keičia bankomato kasetes ar perduoda grynuosius atitinkamam banko darbuotojui, „Cash Management.iQ“ sistema užfiksuoja šiuos jo veiksmus.

Už grynųjų pinigų priėmimą atsakingi kasininkai, naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu, taip pat gali įrašyti į sistemą pinigų priėmimo ar perdavimo faktą. Naudodamiesi mobiliąja programa, jie gali peržiūrėti ir visą užsakymų istoriją.

Mobiliojo įrenginio naudojimo privalumai:

  • užtikrinamas inkasacijos skaidrumas;
  • užsakymų įgyvendinimą galima kontroliuoti realiuoju laiku;
  • automatiškai sugeneruojama visa inkasacijai būtina dokumentacija;
  • supaprastinamas proceso dokumentų rengimas.

„Cash Management.iQ“ – grynųjų pinigų srautui valdyti

Programinis sprendimas „Cash Management.iQ“ skirtas optimaliai sureguliuoti grynųjų pinigų paskirstymą jų priėmimo ir išdavimo vietose. Jis padeda automatizuoti operacinius procesus, užsakymų dokumentacijos rengimą, optimizuoti inkasatorių maršrutus. 

Jei norite sužinoti daugiau apie „Cash Management.iQ“ ir jo galimybes, taip pat apie naują inkasatoriams skirtą mobiliąją programą, susisiekite su BS/2 atstovais.

Šaltinis: BS/2
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »