Moldovoje BS/2 specialistai pristatė bankinio sektoriaus inovacijas

Publikuota: 2012 m. gruodžio 17 d. pirmadienis

Ilgametė bendrovės BS/2 partnerė Moldovoje „DAAC System Integrator“ š. m. gruodžio 13 dieną surengė bankinių technologijų forumą. BS/2 ekspertų delegacija su 14-os didžiausių šalies bankų atstovais Kišiniove aptarė bankinio pasaulio aktualijas, supažindino su rinkos inovacijomis.

„DAAC System Integrator“ – didžiausia Moldovos kompanija, kurios veikla apima tiek programinių sprendimų kūrimą, tiek daugiafunkcių sistemų diegimą informacinių bei komunikacinių technologijų sektoriuje. Įmonės klientai – lyderiaujantys Moldovos bankai, finansų įstaigos, valdžios institucijos.

BS/2 delegacijos atstovai forume aptarė su bankine įranga susijusias nusikalstamumo problemas ir pristatė jas spręsti padedantį bei prevenciją užtikrinantį programinį sprendimą „ATMeye.iQ“. Lietuvos įmonės partnerė Vokietijos bendrovė „Wincor Nixdorf“ pristatė CINEO savitarnos įrenginių produktų liniją, „ProCash“ bankomatus, kurie išsiskiria patikimumu, aukšta kokybe ir patrauklia kaina. Verta paminėti, kad daugiau nei 50 proc. Moldovos bankinės rinkos užima būtent „Wincor Nixdorf“ techninė įranga. Forume bankų techninių padalinių specialistai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie techninio monitoringo galimybes naudojant kompleksinį sprendimą „ProView“ ir prie jo derantį BS/2 sprendimą „Service Desk.iQ“, priklausantį „.iQ“ produktų šeimai.

Kaip teigia BS/2 Regioninio pardavimo vadovas Nikolaj Zaleščuk, tokie specializuoti renginiai naudingi tiek bankams, tiek jiems įvairią įrangą tiekiančioms kompanijoms.

„Jau ne kartą įsitikinome, kad tokie susitikimai su klientais – tai galimybė iš pirmų lūpų išgirsti jiems rūpimas temas, atsakyti į kylančius klausimus, išsamiau susipažinti su bendra šalies situacija, vyraujančiomis nuotaikomis. Na, o bendrovei BS/2, kuri jau daugiau nei 10 metų drauge su „DAAC System Integrator“ sėkmingai dirba Moldovos bankiniame sektoriuje, tai gera proga papasakoti apie naujus produktus ir inovatyvius sprendimus, jų privalumus“, – sako N. Zaleščuk.

Pasibaigus forumui, BS/2 specialistai susitiko su bankų atstovais ir aptarė bendradarbiavimo galimybes bei perspektyvas.

Plačiau apie BS/2 – www.bs2.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »

Sakartvele populiarėja šiuolaikiški SUNMI atsiskaitymo įrenginiai (15)

Sakartvelo bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ užsakymu, SUNMI įrenginiai buvo apipavidalinti pagal jų prekių ženklus. skaityti »

Kaip užtikrinti bankomatų saugumą: 2021 m. nusikaltimų statistika (16)

Europos saugių mokėjimo operacijų asociacijos, „Finextra“ ir kitų šaltinių statistiniai duomenys rodo, kad bankomatų saugumas pasaulyje tebėra aktuali problema. Bankomatų apiplėšimų polinkiai skirtinguose regionuose skirtingi. skaityti »

PENKI ir FLEXI TV stabdo kai kurių kanalų retransliaciją (39)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija ir „Penki TV“ stabdo šešių šešių rusų kalbos TV kanalų veiklą. skaityti »

BS/2 sprendimas „Cash Management.iQ“ integruotas su grynųjų pinigų rūšiuoklėmis (12)

BS/2 integravo savo programinį sprendimą „Cash Management.iQ“ su CPS, G&D, „Glory“ ir kitų gamintojų grynųjų pinigų rūšiuoklėmis. skaityti »

Kazachstane atidarytas visą parą veikiantis BS/2 techninės pagalbos centras (10)

BS/2 Kazachstane atidarė visą parą veikiantį techninės pagalbos skambučių centrą. skaityti »

Bankomatų apsaugos sprendimas ypač aktualus Afrikos regione (8)

BS/2 programinis sprendimas „ATMeye.iQ“, skirtas užtikrinti bankomatų saugumą ir padedantis spręsti ginčus su klientais, ir toliau nepraranda aktualumo. skaityti »