Moldovoje BS/2 specialistai pristatė bankinio sektoriaus inovacijas

Publikuota: 2012 m. gruodžio 17 d. pirmadienis

Ilgametė bendrovės BS/2 partnerė Moldovoje „DAAC System Integrator“ š. m. gruodžio 13 dieną surengė bankinių technologijų forumą. BS/2 ekspertų delegacija su 14-os didžiausių šalies bankų atstovais Kišiniove aptarė bankinio pasaulio aktualijas, supažindino su rinkos inovacijomis.

„DAAC System Integrator“ – didžiausia Moldovos kompanija, kurios veikla apima tiek programinių sprendimų kūrimą, tiek daugiafunkcių sistemų diegimą informacinių bei komunikacinių technologijų sektoriuje. Įmonės klientai – lyderiaujantys Moldovos bankai, finansų įstaigos, valdžios institucijos.

BS/2 delegacijos atstovai forume aptarė su bankine įranga susijusias nusikalstamumo problemas ir pristatė jas spręsti padedantį bei prevenciją užtikrinantį programinį sprendimą „ATMeye.iQ“. Lietuvos įmonės partnerė Vokietijos bendrovė „Wincor Nixdorf“ pristatė CINEO savitarnos įrenginių produktų liniją, „ProCash“ bankomatus, kurie išsiskiria patikimumu, aukšta kokybe ir patrauklia kaina. Verta paminėti, kad daugiau nei 50 proc. Moldovos bankinės rinkos užima būtent „Wincor Nixdorf“ techninė įranga. Forume bankų techninių padalinių specialistai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie techninio monitoringo galimybes naudojant kompleksinį sprendimą „ProView“ ir prie jo derantį BS/2 sprendimą „Service Desk.iQ“, priklausantį „.iQ“ produktų šeimai.

Kaip teigia BS/2 Regioninio pardavimo vadovas Nikolaj Zaleščuk, tokie specializuoti renginiai naudingi tiek bankams, tiek jiems įvairią įrangą tiekiančioms kompanijoms.

„Jau ne kartą įsitikinome, kad tokie susitikimai su klientais – tai galimybė iš pirmų lūpų išgirsti jiems rūpimas temas, atsakyti į kylančius klausimus, išsamiau susipažinti su bendra šalies situacija, vyraujančiomis nuotaikomis. Na, o bendrovei BS/2, kuri jau daugiau nei 10 metų drauge su „DAAC System Integrator“ sėkmingai dirba Moldovos bankiniame sektoriuje, tai gera proga papasakoti apie naujus produktus ir inovatyvius sprendimus, jų privalumus“, – sako N. Zaleščuk.

Pasibaigus forumui, BS/2 specialistai susitiko su bankų atstovais ir aptarė bendradarbiavimo galimybes bei perspektyvas.

Plačiau apie BS/2 – www.bs2.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Naujoje T. Dadaševo knygoje: viskas apie atsiskaitymą kortelių skaitytuvais ir dar daugiau (4)

Knygoje išsamiai analizuojamos ir aprašomos mokėjimo sistemos, mokėjimo operacijų perdavimo procesas ir perduodamų duomenų saugumo užtikrinimas. skaityti »

BS/2 vebinare ‒ apie tai, kaip bankams sutaupyti, užtikrinant grynųjų pinigų prieinamumą bankomatuose (4)

Š. m. rugsėjo 23 d. BS/2 organizuoja specializuotą vebinarą apie grynųjų pinigų valdymą ‒ „Kaip užtikrinti grynųjų pinigų prieinamumą bankomatuose“ skaityti »

Konferencijoje Kijeve BS/2 pristatys naujas bankomatų saugumo sistemų galimybes (5)

Rugsėjo 9 dieną BS/2 dalyvaus Ukrainoje, Kijeve, vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje „Apsauga nuo sukčiavimo skaitmeniniame pasaulyje“ skaityti »

„Cartu Bank“ pirmasis Sakartvele aptarnaus klientus per „DN Series“ bankomatus (4)

Bankas pasirašė sutartį su BS/2 dėl naujausios „Diebold Nixdorf“ bankomatų linijos „DN Series“ tiekimo. skaityti »

BS/2 tapo CPS partnere Uzbekistane, Azerbaidžane ir Sakartvele (2)

BS/2 užmezgė partnerystę su CPS – viena stambiausių pasaulyje banknotų rūšiavimo, validacijos ir perskaičiavimo mašinų gamintoja. skaityti »

Pirmasis naujos kartos „Diebold Nixdorf“ bankomatas ‒ jau Baltijos regione (4)

BS/2, bendradarbiaudama su „Worldline“, modernizuoja „Luminor“ banko bankomatų tinklą Baltijos regione. skaityti »

Nauja partnerystė: „ASHBURN International“ ir SUNMI

„ASHBURN International“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su pasaulyje sparčiai populiarėjančia techninės įrangos gamintoja SUNMI. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės Latvijos vaistinių atsiskaitymo įrenginius (6)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ atnaujina vieno iš didžiausių Latvijos vaistinės tinklų „Meness aptieka“ atsiskaitymo įrangą ir užtikrina sėkmingą įrenginių veikimą skaityti »

„Penki kontinentai“ prisijungė prie „DUOday“ iniciatyvos (9)

Iniciatyvos tikslas – sudaryti sąlygas negalią turintiems žmonėms integruotis į visuomenę, pasijusti reikšmingiems, išbandyti įvairius darbus. skaityti »

„Penki kontinentai“ tarptautiniame forume pristatė sprendimus bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriui (8)

BS/2 forume pristatė savo sukurtus programinius sprendimus bankiniam sektoriui „Cash Management.iQ“, „Service Desk.iQ“, „Vynamic Marketing“, taip pat mažmeninei prekybai ‒ savo partnerio „Qingdao CCL“ savitarnos kasų įrangą. skaityti »