„Penki TV“ eteryje – jau 189 kartą sveikinasi laida „IT+“

Publikuota: 2015 m. vasario 20 d. penktadienis

Vasario 20 dieną, penktadienį, su savo žiūrovais sveikinasi jau 189-oji laida „IT+“. Joje šįkart Jūsų laukia ne tik įdomiausios technologijų naujienos, bet ir keletas pavasariškų temų, tad kviečiame žiūrėti.

Pasiilgusiems saulės laidos pradžioje pristatysime Italijos kompanijos „CoeLux“ dirbtinio lango idėją. Pro tokį langą sklindanti šviesa yra itin panaši į tikrą saulės šviesą, patenkančią į kambarį giedrą dieną. Gal dirbtinėje šviesoje gyventi norinčiųjų ir nebus daug, tačiau verslo sektoriuje tai gali pasiteisinti – tokios erdvės leis sutaupyti pinigų, nes po žeme esančias patalpas reikės mažiau šildyti žiemą bei vėsinti vasarą.

Kita ne mažiau įdomi laidos tema – išmanieji akiniai. Jų prototipą šįkart pristato kompanija „Sony“. Akiniuose „SmartEyeGlass“ įdiegtas ne tik kompasas, vaizdo kamera, garsiakalbis, giroskopas, bet ir holografinės projekcijos technologija. Dėl jos akinius dėvinčiam asmeniui pateikiama informacija atrodo taip, lyg kabotų ore, ir tam nereikia jokių veidrodinių kubelių, užstojančių vaizdą. Telieka tikėtis, kad patys nekantriausieji naująjį produktą galės išbandyti jau visai netrukus.

Originalią naujovę pristatė ir populiariausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“ kūrėjai. Jie pasiūlė galimybę po mirties palikti savo paskyrą kitam naudotojui. „Facebook“ atstovų teigimu, tai ne šiaip originali idėja – pasirodo, tokios funkcijos jau senokai pageidavo socialinio tinklo naudotojai.


Laidos „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė TV projekte „Šuolis“

Ir tai dar toli gražu ne viskas, ką galite išvysti naujausioje „IT+“ laidoje. Dar Jums papasakosime apie planuojamas žmonių keliones į Marsą ir Raudonosios planetos kolonizaciją, Olandijoje ketinamą surengti skraidyklių cirką „Air2015“ ir daugybę kitų įdomybių iš spalvingo technologijų pasaulio. Be to, artimiausiu metu planuojame iš arčiau supažindinti Jus su programavimo ir matematikos olimpiadų nugalėtojais. Tikimės, kad jie mums atskleis daug technologijų paslapčių.

Taip pat norime priminti, kad „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė ir toliau sėkmingai pasirodo TV projekte „Šuolis“. Praėjusį sekmadienį kompetentinga komisija ir šuolius stebėję žiūrovai jai skyrė trečią vietą! Dėkojame visiems už palaikymą ir kviečiame ateinantį sekmadienį vėl sirgti už mus.Laidos „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė yra išbandžiusi šuolį parašiutu

Laidą „IT+“ kiekvieną penktadienį galite matyti „Penki TV“ eteryje arba Jums patogiu laiku peržiūrėti svetainėse www.penki.lt ir www.penki.tv. Laidą taip pat galite rasti „Penki TV“ kanale „YouTube“. Nepamirškite aplankyti ir mūsų paskyros „Facebook“ tinkle.

Malonių įspūdžių ir įdomių atradimų!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Ar žinote, kad šviesolaidinis kabelis naudojamas anaiptol ne tik sparčiam interneto ryšiui užtikrinti? skaityti »

„Penki kontinentai“ stiprina Lietuvos kariuomenės ITT infrastruktūrą

Lietuvos kariuomenė galės naudotis kokybiškesnėmis ir patikimesnėmis ryšio priemonėmis, įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančiai ITT bendrovei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) laimėjus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono viešųjų optinių kabelių pirkimo konkursą. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai tradiciškai varžėsi teniso turnyre „BFI Cup“

Daugiau nei 10 metų Lietuvoje organizuojamame tarptautiniame teniso turnyre „BFI Cup“ lapkričio 10–11 d. tradiciškai susitiko Baltijos šalių ir Švedijos finansinių įstaigų atstovai. skaityti »

Azerbaidžane bus aptartos skaitmenizavimo problemos ir biometrinės identifikacijos perspektyvos

Naujausios skaitmenizavimo tendencijos ir problemos – pagrindinė tema, kuri bus analizuojama lapkričio 15–16 d. Azerbaidžane vyksiančiame III-iajame tarptautiniame bankiniame forume. Renginyje dalyvaus daugiau nei šimtas atstovų iš įtakingų įvairių šalių įmonių: Europos, NVS, JAV, Japonijos, Kinijos. skaityti »

BS/2 pasirašė sutartį su Kazachstano banku dėl 111 bankomatų įsigijimo

Bankines technologijas ir mažmenines prekybos sprendimus diegianti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pasirašė sutartį su vienu stambiausių Kazachstano bankų „Bank CenterCredit“ dėl 111 bankomatų su įdiegtu BS/2 plėtojamu savitarnos įrenginių apsaugos sprendimu „АТМеуе.iQ“ tiekimo. skaityti »

Tenisas + verslas = Sėkmė

Jau šį savaitgalį Vilniuje vyks tradicinis teniso turnyras „BFI Cup“, kuriame varžosi bankų bei finansinių įstaigų atstovai. Ta proga – šiek tiek istorijos apie tai, kaip atsirado ir išpopuliarėjo ši sporto šaka. skaityti »

20 metų – kartu su ilgamečiais klientais

Šiemet spalio 28-oji UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ kolektyvui jubiliejinė. skaityti »

Sostinės gyventojams duoda „Penkis“, šalies verslui – „Profit“

Prieš 20 metų spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Vilniuje pradėjo tiesti šviesolaidinio interneto tinklą. Tai buvo pirmasis toks modernus ryšio tinklas šalyje, gerokai pažangesnis ir pranašesnis už iki tol naudotus kitų tiekėjų varinius kabelius. skaityti »

Šiuolaikinės technologijos ir inovacijos parodoje IN TOUCH ALMATY 2018

Didesnis bankų paslaugomis besinaudojančių vartotojų poreikių pažinimas, banko padalinių transformacijos tendencijos ir vis platesnė bankinių paslaugų skaitmenizacija – esminės temos, kurios dominavo jau 11-oje tarptautinėje konferencijoje „IN TOUCH Almaty 2018“. skaityti »

Šviesolaidiniam internetui Lietuvoje jau 20

1998 m. spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, Lietuvoje pradėjo tiesti pirmąjį šviesolaidinį interneto tinklą. skaityti »