„Penki TV“ eteryje – jau 189 kartą sveikinasi laida „IT+“

Publikuota: 2015 m. vasario 20 d. penktadienis

Vasario 20 dieną, penktadienį, su savo žiūrovais sveikinasi jau 189-oji laida „IT+“. Joje šįkart Jūsų laukia ne tik įdomiausios technologijų naujienos, bet ir keletas pavasariškų temų, tad kviečiame žiūrėti.

Pasiilgusiems saulės laidos pradžioje pristatysime Italijos kompanijos „CoeLux“ dirbtinio lango idėją. Pro tokį langą sklindanti šviesa yra itin panaši į tikrą saulės šviesą, patenkančią į kambarį giedrą dieną. Gal dirbtinėje šviesoje gyventi norinčiųjų ir nebus daug, tačiau verslo sektoriuje tai gali pasiteisinti – tokios erdvės leis sutaupyti pinigų, nes po žeme esančias patalpas reikės mažiau šildyti žiemą bei vėsinti vasarą.

Kita ne mažiau įdomi laidos tema – išmanieji akiniai. Jų prototipą šįkart pristato kompanija „Sony“. Akiniuose „SmartEyeGlass“ įdiegtas ne tik kompasas, vaizdo kamera, garsiakalbis, giroskopas, bet ir holografinės projekcijos technologija. Dėl jos akinius dėvinčiam asmeniui pateikiama informacija atrodo taip, lyg kabotų ore, ir tam nereikia jokių veidrodinių kubelių, užstojančių vaizdą. Telieka tikėtis, kad patys nekantriausieji naująjį produktą galės išbandyti jau visai netrukus.

Originalią naujovę pristatė ir populiariausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“ kūrėjai. Jie pasiūlė galimybę po mirties palikti savo paskyrą kitam naudotojui. „Facebook“ atstovų teigimu, tai ne šiaip originali idėja – pasirodo, tokios funkcijos jau senokai pageidavo socialinio tinklo naudotojai.


Laidos „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė TV projekte „Šuolis“

Ir tai dar toli gražu ne viskas, ką galite išvysti naujausioje „IT+“ laidoje. Dar Jums papasakosime apie planuojamas žmonių keliones į Marsą ir Raudonosios planetos kolonizaciją, Olandijoje ketinamą surengti skraidyklių cirką „Air2015“ ir daugybę kitų įdomybių iš spalvingo technologijų pasaulio. Be to, artimiausiu metu planuojame iš arčiau supažindinti Jus su programavimo ir matematikos olimpiadų nugalėtojais. Tikimės, kad jie mums atskleis daug technologijų paslapčių.

Taip pat norime priminti, kad „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė ir toliau sėkmingai pasirodo TV projekte „Šuolis“. Praėjusį sekmadienį kompetentinga komisija ir šuolius stebėję žiūrovai jai skyrė trečią vietą! Dėkojame visiems už palaikymą ir kviečiame ateinantį sekmadienį vėl sirgti už mus.Laidos „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė yra išbandžiusi šuolį parašiutu

Laidą „IT+“ kiekvieną penktadienį galite matyti „Penki TV“ eteryje arba Jums patogiu laiku peržiūrėti svetainėse www.penki.lt ir www.penki.tv. Laidą taip pat galite rasti „Penki TV“ kanale „YouTube“. Nepamirškite aplankyti ir mūsų paskyros „Facebook“ tinkle.

Malonių įspūdžių ir įdomių atradimų!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

BS/2 dalyvaus ATMIA konferencijoje Orlande

Daugiau nei 1 200 garsių įmonių iš 25-ies pasaulio šalių vasario 19–21 d. dalyvaus tarptautinės bankomatų asociacijos ATMIA konferencijoje Orlande, Floridos valstijoje. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pajamos 2018 m. siekė 47 mln. eurų

Aukštųjų technologijų srityje beveik 30 metų veikianti įmonių grupė „Penki kontinentai“ 2018 m. fiksavo rekordinius finansinius rodiklius, palyginti su 2017 metais. Grupės pajamos pernai pasiekė 47 mln. eurų (2017 m. – 34 mln. eurų), o neaudituotas pelnas iki apmokestinimo sudarė 1,7 mln. eurų (2017 m. – 2,2 mln. eurų). skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės įmonės už atsakingą ir skaidrų verslą įvertintos tarptautiniu lygmeniu

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėms „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir „ASHBURN International“ antrus metus iš eilės suteiktas tarptautinės bendrovės „EcoVadis“ sidabrinis statusas. skaityti »

Kaip kiekvienas iš mūsų galime apsaugoti svarbius įmonės duomenis?

Skaitmenizacija, automatizacija, robotizacija, daiktų internetas bei kosminiu greičiu tobulėjantis dirbtinis intelektas daro įtaką vis daugiau mūsų gyvenimo sričių. skaityti »

Bankomatų saugumui būtina operacinė sistema „Windows 10“

Daugelio pasaulyje veikiančių bankų laukia nemažas iššūkis, susijęs su bankomatų tinklo saugumo užtikrinimu. skaityti »

„Cash Management.iQ“: naujas grynųjų poreikio prognozavimo mechanizmas

2019 m. BS/2 planuoja atnaujinti savo grynųjų srautų valdymo sistemos „Cash Management.iQ“ prognozavimo mechanizmą. Sistema padės nustatyti kiekvieno banko skyriaus, kiekvienos prekybos vietos, kiekvieno savitarnos įrenginio grynųjų poreikį 10–20 proc. tiksliau. skaityti »

Mažmeninės prekybos sektoriaus potencialas ir ateitis Azerbaidžane

Per pastaruosius 10 metų mažmeninė prekyba Azerbaidžane tapo viena iš dinamiškiausiai besirutuliojančių ekonomikos sričių. skaityti »

„BS/2 Kazakhstan“ švenčia 10-metį

Kazachstanas iš kitų Vidurio Azijos šalių išsiskiria didžiausia ekonomine sistema. Devintoje didžiausioje pagal plotą (2,7 mln. kv. km) pasaulio šalyje gyvena 18,3 mln. gyventojų. Čia veikia 28 bankai, o bankinių kortelių skaičius šiais metais pasiekė 20,5 mln. skaityti »

BS/2 investuoja į Uzbekistano rinką bankų savitarnos įrenginių tinklą

Uzbekistano finansinė ekonomika išgyvena svarbius pokyčius. Čia įgyvendinamos grandiozinės naujovės apima visas šalies plėtros kryptis ir ekonominę pertvarką. Uzbekistanas tampa viena iš patraukliausių šalių užsienio investuotojams. skaityti »

Inkasavimo modeliavimo priemonė – „CIT Simulator“

Grynieji pinigai pasaulyje dar nesiruošia trauktis, o jų apyvarta vis auga. Bankai ir kitos organizacijos nuolat ieško būdų, kaip efektyviau susitvarkyti su dideliais grynųjų srautais. skaityti »