„Penki TV“ eteryje – jau 189 kartą sveikinasi laida „IT+“

Publikuota: 2015 m. vasario 20 d. penktadienis

Vasario 20 dieną, penktadienį, su savo žiūrovais sveikinasi jau 189-oji laida „IT+“. Joje šįkart Jūsų laukia ne tik įdomiausios technologijų naujienos, bet ir keletas pavasariškų temų, tad kviečiame žiūrėti.

Pasiilgusiems saulės laidos pradžioje pristatysime Italijos kompanijos „CoeLux“ dirbtinio lango idėją. Pro tokį langą sklindanti šviesa yra itin panaši į tikrą saulės šviesą, patenkančią į kambarį giedrą dieną. Gal dirbtinėje šviesoje gyventi norinčiųjų ir nebus daug, tačiau verslo sektoriuje tai gali pasiteisinti – tokios erdvės leis sutaupyti pinigų, nes po žeme esančias patalpas reikės mažiau šildyti žiemą bei vėsinti vasarą.

Kita ne mažiau įdomi laidos tema – išmanieji akiniai. Jų prototipą šįkart pristato kompanija „Sony“. Akiniuose „SmartEyeGlass“ įdiegtas ne tik kompasas, vaizdo kamera, garsiakalbis, giroskopas, bet ir holografinės projekcijos technologija. Dėl jos akinius dėvinčiam asmeniui pateikiama informacija atrodo taip, lyg kabotų ore, ir tam nereikia jokių veidrodinių kubelių, užstojančių vaizdą. Telieka tikėtis, kad patys nekantriausieji naująjį produktą galės išbandyti jau visai netrukus.

Originalią naujovę pristatė ir populiariausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“ kūrėjai. Jie pasiūlė galimybę po mirties palikti savo paskyrą kitam naudotojui. „Facebook“ atstovų teigimu, tai ne šiaip originali idėja – pasirodo, tokios funkcijos jau senokai pageidavo socialinio tinklo naudotojai.


Laidos „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė TV projekte „Šuolis“

Ir tai dar toli gražu ne viskas, ką galite išvysti naujausioje „IT+“ laidoje. Dar Jums papasakosime apie planuojamas žmonių keliones į Marsą ir Raudonosios planetos kolonizaciją, Olandijoje ketinamą surengti skraidyklių cirką „Air2015“ ir daugybę kitų įdomybių iš spalvingo technologijų pasaulio. Be to, artimiausiu metu planuojame iš arčiau supažindinti Jus su programavimo ir matematikos olimpiadų nugalėtojais. Tikimės, kad jie mums atskleis daug technologijų paslapčių.

Taip pat norime priminti, kad „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė ir toliau sėkmingai pasirodo TV projekte „Šuolis“. Praėjusį sekmadienį kompetentinga komisija ir šuolius stebėję žiūrovai jai skyrė trečią vietą! Dėkojame visiems už palaikymą ir kviečiame ateinantį sekmadienį vėl sirgti už mus.Laidos „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė yra išbandžiusi šuolį parašiutu

Laidą „IT+“ kiekvieną penktadienį galite matyti „Penki TV“ eteryje arba Jums patogiu laiku peržiūrėti svetainėse www.penki.lt ir www.penki.tv. Laidą taip pat galite rasti „Penki TV“ kanale „YouTube“. Nepamirškite aplankyti ir mūsų paskyros „Facebook“ tinkle.

Malonių įspūdžių ir įdomių atradimų!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Emociukų gimtadienis. Kas pirmasis el. paštu išsiuntė šypsenėlę?

Šiuolaikiniame gyvenime bendraujant virtualiai, išgyvenimus ir nuotaiką padeda reikšti emociukai (ang. emoji) – ženkliukai, perteikiantys emociją. skaityti »

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »

Testuotojams šventę padovanojo... drugelis

Rugsėjo 9-oji laikoma Pasauline testuotojų diena dėl vieno juokingo įvykio. skaityti »

Spartusis interneto tinklas remia sparčią futbolo komandą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ tapo Vilniaus futbolo klubo „Viltis“ rėmėju. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonė atnaujins „Kauno vandenų“ kompiuterinius tinklus

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) rūpinsis UAB „Kauno vandenys“ kompiuterinio tinklo atnaujinimu. skaityti »

Poilsis darbe – tai įmanoma!

Kokie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiai dėl darbo sąlygų? Įmonių grupės „Penki kontinentai“ vidinis tyrimas parodė, kad darbuotojai norėtų patalpų, kuriose galėtų trumpam „pabėgti“ nuo darbo rutinos. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE dovanojo dar vieną nemokamą treniruotę

Besibaigiant vasarai šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE pakvietė visus norinčius dar šiltą vakarą pasportuoti gryname ore. skaityti »

Lietuviškas sprendimas „Payments.iQ“ padeda valdyti Azerbaidžano mokėjimo terminalų tinklą

Azerbaidžano bankas „Silk Way Bank“ sėkmingai įgyvendino mokėjimo terminalų „SWPay“ su įdiegta Lietuvos bendrovės BS/2 mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ tinklo projektą. skaityti »