„Penki TV“ eteryje – jau 189 kartą sveikinasi laida „IT+“

Publikuota: 2015 m. vasario 20 d. penktadienis

Vasario 20 dieną, penktadienį, su savo žiūrovais sveikinasi jau 189-oji laida „IT+“. Joje šįkart Jūsų laukia ne tik įdomiausios technologijų naujienos, bet ir keletas pavasariškų temų, tad kviečiame žiūrėti.

Pasiilgusiems saulės laidos pradžioje pristatysime Italijos kompanijos „CoeLux“ dirbtinio lango idėją. Pro tokį langą sklindanti šviesa yra itin panaši į tikrą saulės šviesą, patenkančią į kambarį giedrą dieną. Gal dirbtinėje šviesoje gyventi norinčiųjų ir nebus daug, tačiau verslo sektoriuje tai gali pasiteisinti – tokios erdvės leis sutaupyti pinigų, nes po žeme esančias patalpas reikės mažiau šildyti žiemą bei vėsinti vasarą.

Kita ne mažiau įdomi laidos tema – išmanieji akiniai. Jų prototipą šįkart pristato kompanija „Sony“. Akiniuose „SmartEyeGlass“ įdiegtas ne tik kompasas, vaizdo kamera, garsiakalbis, giroskopas, bet ir holografinės projekcijos technologija. Dėl jos akinius dėvinčiam asmeniui pateikiama informacija atrodo taip, lyg kabotų ore, ir tam nereikia jokių veidrodinių kubelių, užstojančių vaizdą. Telieka tikėtis, kad patys nekantriausieji naująjį produktą galės išbandyti jau visai netrukus.

Originalią naujovę pristatė ir populiariausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“ kūrėjai. Jie pasiūlė galimybę po mirties palikti savo paskyrą kitam naudotojui. „Facebook“ atstovų teigimu, tai ne šiaip originali idėja – pasirodo, tokios funkcijos jau senokai pageidavo socialinio tinklo naudotojai.


Laidos „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė TV projekte „Šuolis“

Ir tai dar toli gražu ne viskas, ką galite išvysti naujausioje „IT+“ laidoje. Dar Jums papasakosime apie planuojamas žmonių keliones į Marsą ir Raudonosios planetos kolonizaciją, Olandijoje ketinamą surengti skraidyklių cirką „Air2015“ ir daugybę kitų įdomybių iš spalvingo technologijų pasaulio. Be to, artimiausiu metu planuojame iš arčiau supažindinti Jus su programavimo ir matematikos olimpiadų nugalėtojais. Tikimės, kad jie mums atskleis daug technologijų paslapčių.

Taip pat norime priminti, kad „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė ir toliau sėkmingai pasirodo TV projekte „Šuolis“. Praėjusį sekmadienį kompetentinga komisija ir šuolius stebėję žiūrovai jai skyrė trečią vietą! Dėkojame visiems už palaikymą ir kviečiame ateinantį sekmadienį vėl sirgti už mus.Laidos „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė yra išbandžiusi šuolį parašiutu

Laidą „IT+“ kiekvieną penktadienį galite matyti „Penki TV“ eteryje arba Jums patogiu laiku peržiūrėti svetainėse www.penki.lt ir www.penki.tv. Laidą taip pat galite rasti „Penki TV“ kanale „YouTube“. Nepamirškite aplankyti ir mūsų paskyros „Facebook“ tinkle.

Malonių įspūdžių ir įdomių atradimų!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„ASHBURN International“ – 20 metų

Elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklų valdymo ir programinės įrangos kūrėja „ASHBURN International“ švenčia savo dvidešimtmetį. skaityti »

Visa matanti akis. Kodėl bankomatų vaizdo stebėjimo sistemos reikalingos ne tik saugumo tikslais

Savitarnos įrenginių ir kitos bankinės įrangos saugumas – pati jautriausia finansinių ir kitų su šia sritimi susijusių organizacijų sritis. skaityti »

Sparčiausias internetas studentams – už studentišką kainą

Kaip manote, be ko negali gyventi nė vienas studentas? Kalba ne apie maistą, bet apie technologiją, suteikiančią galimybę turėti ryšį su visu pasauliu. skaityti »

Draudimo brokeriai savo klientams siūlys patogesnį atsiskaitymo būdą už paslaugas

Draudimo brokeriai savo klientams jau gali pasiūlyti greitą ir patogų atsiskaitymo už draudimo paslaugas būdą mokėjimo kortelėmis, kai vienu mokėjimu galima apmokėti kelias draudimo sąskaitas. skaityti »

Didesnė „.iQ“ ir „Vynamic“ sinergija

Klientų asmeninių duomenų apsauga – viena iš svarbiausių kiekvienos finansinės organizacijos užduočių. Pastaraisiais metais savitarnos įrenginiais (bankomatais ir kt.) naudojasi vis daugiau žmonių, todėl finansinės įstaigos susiduria su didėjančiomis grėsmėmis. skaityti »

„ASHBURN International“ gavo VISA PIN sertifikatą

„ASHBURN International“, besispecializuojanti elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklų stebėjimo ir kortelių operacijų valdymo bei perdavimo sistemų sprendimų kūrimo srityje, baigė VISA PIN atestacijos auditą ir gavo sertifikatą apdoroti PIN kodus, siunčiamus iš EKS į bankus. skaityti »

Elita Citovičiūtė gyvena dviejose šeimose

Fotomodelis ir socialinių tinklų žvaigždė Elita Citovičiūtė gyvena aktyvų gyvenimą – dalyvauja įvairiose fotosesijose, veda laidą „IT+“, yra šviesolaidinio interneto tiekėjo „Penki“ reklaminis veidas, daug keliauja po įvairias pasaulio šalis. skaityti »

Judresnis PENKI internetas – judresni vartotojai

Birželio 21 d. vakarą Vingio parke PENKI organizavo treniruotę po atviru dangumi. skaityti »

Ką daryti, kad bankomatai neštų pelną?

Užtikrinti sėkmingą bankomatų tinklo veiklą finansų institucijoms kasmet kainuoja šimtus tūkstančių eurų. skaityti »

BS/2 sėkmingai plečia 13-os tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklo priežiūrą Sakartvele

Bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos sprendimus diegianti bendrovė BS/2 prižiūri daugiau nei 20-ies tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą (EKS) 7-iuose tūkst. prekybos taškų ne tik Baltijos šalyse, bet ir Vidurio Azijos bei Kaukazo regionuose. skaityti »