„Penki TV“ laidos atsisveikina iki rudens

Publikuota: 2015 m. liepos 9 d. ketvirtadienis

Vasara – atostogų ir gerų įspūdžių metas. Internetu transliuojamos televizijos „Penki TV“ autorinės laidos skelbia sezono pabaigą. Iki rudens atostogaus naujausias knygas apžvelgianti laida „Knygos per „Penki TV“, įvairioms meno sritims skirta laida „Kultūra per „Penki TV“, informacinių technologijų laida „IT+“ ir apžvalginė politikos bei visuomenės aktualijų laida „Savaitės pjūvis“. Laidų vedėjai siūlo maloniai ir prasmingai leisti įsibėgėjusią vasarą.

„Nesvarbu, koks metų laikas, nesvarbu – atostogauji ar pluši be atvangos – knyga visada buvo ir liks tas dalykas, kuris niekada nebus nuošalyje. Imkite ją kaitrią vasaros dieną į vietinį paplūdimį, trumpinkite kelią skrisdami į tolimą šalį, skaitykite, kai norite saulėtos nuotaikos ir įkvėpimo pliaupiant lietui... Švęskite vasarą ir knygų malonumą“, – ragina knygų laidos „Knygos per „Penki TV“ vedėja Aina Kirdulienė.

Laidos „Kultūra per „Penki TV“ vedėja Indrė Valantinaitė teigia, kad žiemą buvęs uždaras kultūrinis gyvenimas vasarą persikelia į naujas ir kartais neįprastas erdves. „Dauguma teatrų vasarą arba atostogauja, arba vyksta gastrolių į Lietuvos kurortus. Taigi poilsiautojai turi puikią progą ir pailsėti, ir prasmingai praleisti laiką. Be to, įdomu stebėti spektaklius ar koncertus, pristatomus visiškai kitokioje aplinkoje – po atviru dangumi, įvairiuose kiemeliuose, botanikos soduose ar, pavyzdžiui, Trakų pilyje. Vieta suteikia jiems papildomą išskirtinę reikšmę“, – sako I. Valantinaitė.

Politikos apžvalgininko Česlovo Iškausko vedama laida „Savaitės pjūvis“ atostogaus nuo liepos vidurio. Apžvalgininkas ne tik kas savaitę rengia šią Lietuvos politinį gyvenimą apžvelgiančią laidą, bet ir rašo straipsnius, yra išleidęs trijų knygų rinktinę apie istorinius bei politinius įvykius. „Vasara – tinkamiausias metas pakeliauti po Lietuvą, iš naujo pažvelgti į jos vietoves, prisimenant istorinę jų vertę. Sau ir kolegoms linkiu neilgam atitrūkti nuo kasdienybės rutinos, atsipalaiduoti, bet nepamiršti ir savo misijos: kad ir kur būtum, tu esi visuomenės atspindys žiniasklaidoje ir visada turi būti pasirengęs... Gero vėjo Jūsų burėms!“, – linki Č. Iškauskas.

Šiuolaikinis žmogus jau nebesugeba išbūti be technologijų. Netgi per atostogas. Nebent sugalvotų atostogauti negyvenamoje saloje, kur neveikia nei mobilusis, nei interneto ryšys. Statistiškai, vykdamas atostogauti, kiekvienas vidutiniškai turi pusantro įrenginio, kuris jungiamas prie interneto. Ar reikia visiškai pailsėti nuo technologijų?

„Jei domiesi technologijomis, greičiausiai nesugebėsi jų atsisakyti ir per atostogas, nes laisvą minutę bus įdomu pasiskaityti naujienas. Nemanau, kad per atostogas būtina ko nors atsisakyti. Be to, technologijos gali padaryti atostogas dar labiau įsimintinas, padėti ilgam išsaugoti įspūdžius, pvz., kad ir dabar paplitusios skraidyklės, kurios gali nufilmuoti ypatingus kelionių vaizdus iš viršaus, – sako „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė. – Technologijos daro žmogaus gyvenimą įdomesnį ir patogesnį, tad, kodėl turėtume apsunkinti save per atostogas jų atsisakydami? Be to, nesinorėtų grįžus iš atostogų visiškai nesiorientuoti, kas įvyko tuo metu, kai tavęs nebuvo.“

Palaikydama mintį apie tai, kad negalima visiškai atitrūkti nuo pasaulio įvykių netgi per atostogas, „Penki TV“ komanda kasdien visą vasarą ir toliau rengia dienos naujienas „Naujienos per „Penki TV“ ir savaitės įvykių apžvalgą „Savaitė per „Penki TV“. Net atostogaujant gamtoje, šias naujienų laidas galima patogiai stebėti savo planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone bet kuriuo patogiu laiku ir būti įvykių sūkuryje.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Ar žinote, kad šviesolaidinis kabelis naudojamas anaiptol ne tik sparčiam interneto ryšiui užtikrinti? skaityti »

„Penki kontinentai“ stiprina Lietuvos kariuomenės ITT infrastruktūrą

Lietuvos kariuomenė galės naudotis kokybiškesnėmis ir patikimesnėmis ryšio priemonėmis, įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančiai ITT bendrovei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) laimėjus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono viešųjų optinių kabelių pirkimo konkursą. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai tradiciškai varžėsi teniso turnyre „BFI Cup“

Daugiau nei 10 metų Lietuvoje organizuojamame tarptautiniame teniso turnyre „BFI Cup“ lapkričio 10–11 d. tradiciškai susitiko Baltijos šalių ir Švedijos finansinių įstaigų atstovai. skaityti »

Azerbaidžane bus aptartos skaitmenizavimo problemos ir biometrinės identifikacijos perspektyvos

Naujausios skaitmenizavimo tendencijos ir problemos – pagrindinė tema, kuri bus analizuojama lapkričio 15–16 d. Azerbaidžane vyksiančiame III-iajame tarptautiniame bankiniame forume. Renginyje dalyvaus daugiau nei šimtas atstovų iš įtakingų įvairių šalių įmonių: Europos, NVS, JAV, Japonijos, Kinijos. skaityti »

BS/2 pasirašė sutartį su Kazachstano banku dėl 111 bankomatų įsigijimo

Bankines technologijas ir mažmenines prekybos sprendimus diegianti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pasirašė sutartį su vienu stambiausių Kazachstano bankų „Bank CenterCredit“ dėl 111 bankomatų su įdiegtu BS/2 plėtojamu savitarnos įrenginių apsaugos sprendimu „АТМеуе.iQ“ tiekimo. skaityti »

Tenisas + verslas = Sėkmė

Jau šį savaitgalį Vilniuje vyks tradicinis teniso turnyras „BFI Cup“, kuriame varžosi bankų bei finansinių įstaigų atstovai. Ta proga – šiek tiek istorijos apie tai, kaip atsirado ir išpopuliarėjo ši sporto šaka. skaityti »

20 metų – kartu su ilgamečiais klientais

Šiemet spalio 28-oji UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ kolektyvui jubiliejinė. skaityti »

Sostinės gyventojams duoda „Penkis“, šalies verslui – „Profit“

Prieš 20 metų spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Vilniuje pradėjo tiesti šviesolaidinio interneto tinklą. Tai buvo pirmasis toks modernus ryšio tinklas šalyje, gerokai pažangesnis ir pranašesnis už iki tol naudotus kitų tiekėjų varinius kabelius. skaityti »

Šiuolaikinės technologijos ir inovacijos parodoje IN TOUCH ALMATY 2018

Didesnis bankų paslaugomis besinaudojančių vartotojų poreikių pažinimas, banko padalinių transformacijos tendencijos ir vis platesnė bankinių paslaugų skaitmenizacija – esminės temos, kurios dominavo jau 11-oje tarptautinėje konferencijoje „IN TOUCH Almaty 2018“. skaityti »

Šviesolaidiniam internetui Lietuvoje jau 20

1998 m. spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, Lietuvoje pradėjo tiesti pirmąjį šviesolaidinį interneto tinklą. skaityti »