„Penki TV“ laidos atsisveikina iki rudens

Publikuota: 2015 m. liepos 9 d. ketvirtadienis

Vasara – atostogų ir gerų įspūdžių metas. Internetu transliuojamos televizijos „Penki TV“ autorinės laidos skelbia sezono pabaigą. Iki rudens atostogaus naujausias knygas apžvelgianti laida „Knygos per „Penki TV“, įvairioms meno sritims skirta laida „Kultūra per „Penki TV“, informacinių technologijų laida „IT+“ ir apžvalginė politikos bei visuomenės aktualijų laida „Savaitės pjūvis“. Laidų vedėjai siūlo maloniai ir prasmingai leisti įsibėgėjusią vasarą.

„Nesvarbu, koks metų laikas, nesvarbu – atostogauji ar pluši be atvangos – knyga visada buvo ir liks tas dalykas, kuris niekada nebus nuošalyje. Imkite ją kaitrią vasaros dieną į vietinį paplūdimį, trumpinkite kelią skrisdami į tolimą šalį, skaitykite, kai norite saulėtos nuotaikos ir įkvėpimo pliaupiant lietui... Švęskite vasarą ir knygų malonumą“, – ragina knygų laidos „Knygos per „Penki TV“ vedėja Aina Kirdulienė.

Laidos „Kultūra per „Penki TV“ vedėja Indrė Valantinaitė teigia, kad žiemą buvęs uždaras kultūrinis gyvenimas vasarą persikelia į naujas ir kartais neįprastas erdves. „Dauguma teatrų vasarą arba atostogauja, arba vyksta gastrolių į Lietuvos kurortus. Taigi poilsiautojai turi puikią progą ir pailsėti, ir prasmingai praleisti laiką. Be to, įdomu stebėti spektaklius ar koncertus, pristatomus visiškai kitokioje aplinkoje – po atviru dangumi, įvairiuose kiemeliuose, botanikos soduose ar, pavyzdžiui, Trakų pilyje. Vieta suteikia jiems papildomą išskirtinę reikšmę“, – sako I. Valantinaitė.

Politikos apžvalgininko Česlovo Iškausko vedama laida „Savaitės pjūvis“ atostogaus nuo liepos vidurio. Apžvalgininkas ne tik kas savaitę rengia šią Lietuvos politinį gyvenimą apžvelgiančią laidą, bet ir rašo straipsnius, yra išleidęs trijų knygų rinktinę apie istorinius bei politinius įvykius. „Vasara – tinkamiausias metas pakeliauti po Lietuvą, iš naujo pažvelgti į jos vietoves, prisimenant istorinę jų vertę. Sau ir kolegoms linkiu neilgam atitrūkti nuo kasdienybės rutinos, atsipalaiduoti, bet nepamiršti ir savo misijos: kad ir kur būtum, tu esi visuomenės atspindys žiniasklaidoje ir visada turi būti pasirengęs... Gero vėjo Jūsų burėms!“, – linki Č. Iškauskas.

Šiuolaikinis žmogus jau nebesugeba išbūti be technologijų. Netgi per atostogas. Nebent sugalvotų atostogauti negyvenamoje saloje, kur neveikia nei mobilusis, nei interneto ryšys. Statistiškai, vykdamas atostogauti, kiekvienas vidutiniškai turi pusantro įrenginio, kuris jungiamas prie interneto. Ar reikia visiškai pailsėti nuo technologijų?

„Jei domiesi technologijomis, greičiausiai nesugebėsi jų atsisakyti ir per atostogas, nes laisvą minutę bus įdomu pasiskaityti naujienas. Nemanau, kad per atostogas būtina ko nors atsisakyti. Be to, technologijos gali padaryti atostogas dar labiau įsimintinas, padėti ilgam išsaugoti įspūdžius, pvz., kad ir dabar paplitusios skraidyklės, kurios gali nufilmuoti ypatingus kelionių vaizdus iš viršaus, – sako „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė. – Technologijos daro žmogaus gyvenimą įdomesnį ir patogesnį, tad, kodėl turėtume apsunkinti save per atostogas jų atsisakydami? Be to, nesinorėtų grįžus iš atostogų visiškai nesiorientuoti, kas įvyko tuo metu, kai tavęs nebuvo.“

Palaikydama mintį apie tai, kad negalima visiškai atitrūkti nuo pasaulio įvykių netgi per atostogas, „Penki TV“ komanda kasdien visą vasarą ir toliau rengia dienos naujienas „Naujienos per „Penki TV“ ir savaitės įvykių apžvalgą „Savaitė per „Penki TV“. Net atostogaujant gamtoje, šias naujienų laidas galima patogiai stebėti savo planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone bet kuriuo patogiu laiku ir būti įvykių sūkuryje.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Emociukų gimtadienis. Kas pirmasis el. paštu išsiuntė šypsenėlę?

Šiuolaikiniame gyvenime bendraujant virtualiai, išgyvenimus ir nuotaiką padeda reikšti emociukai (ang. emoji) – ženkliukai, perteikiantys emociją. skaityti »

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »

Testuotojams šventę padovanojo... drugelis

Rugsėjo 9-oji laikoma Pasauline testuotojų diena dėl vieno juokingo įvykio. skaityti »

Spartusis interneto tinklas remia sparčią futbolo komandą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ tapo Vilniaus futbolo klubo „Viltis“ rėmėju. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonė atnaujins „Kauno vandenų“ kompiuterinius tinklus

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) rūpinsis UAB „Kauno vandenys“ kompiuterinio tinklo atnaujinimu. skaityti »

Poilsis darbe – tai įmanoma!

Kokie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiai dėl darbo sąlygų? Įmonių grupės „Penki kontinentai“ vidinis tyrimas parodė, kad darbuotojai norėtų patalpų, kuriose galėtų trumpam „pabėgti“ nuo darbo rutinos. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE dovanojo dar vieną nemokamą treniruotę

Besibaigiant vasarai šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE pakvietė visus norinčius dar šiltą vakarą pasportuoti gryname ore. skaityti »

Lietuviškas sprendimas „Payments.iQ“ padeda valdyti Azerbaidžano mokėjimo terminalų tinklą

Azerbaidžano bankas „Silk Way Bank“ sėkmingai įgyvendino mokėjimo terminalų „SWPay“ su įdiegta Lietuvos bendrovės BS/2 mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ tinklo projektą. skaityti »