„Penki TV“ laidos atsisveikina iki rudens

Publikuota: 2015 m. liepos 9 d. ketvirtadienis

Vasara – atostogų ir gerų įspūdžių metas. Internetu transliuojamos televizijos „Penki TV“ autorinės laidos skelbia sezono pabaigą. Iki rudens atostogaus naujausias knygas apžvelgianti laida „Knygos per „Penki TV“, įvairioms meno sritims skirta laida „Kultūra per „Penki TV“, informacinių technologijų laida „IT+“ ir apžvalginė politikos bei visuomenės aktualijų laida „Savaitės pjūvis“. Laidų vedėjai siūlo maloniai ir prasmingai leisti įsibėgėjusią vasarą.

„Nesvarbu, koks metų laikas, nesvarbu – atostogauji ar pluši be atvangos – knyga visada buvo ir liks tas dalykas, kuris niekada nebus nuošalyje. Imkite ją kaitrią vasaros dieną į vietinį paplūdimį, trumpinkite kelią skrisdami į tolimą šalį, skaitykite, kai norite saulėtos nuotaikos ir įkvėpimo pliaupiant lietui... Švęskite vasarą ir knygų malonumą“, – ragina knygų laidos „Knygos per „Penki TV“ vedėja Aina Kirdulienė.

Laidos „Kultūra per „Penki TV“ vedėja Indrė Valantinaitė teigia, kad žiemą buvęs uždaras kultūrinis gyvenimas vasarą persikelia į naujas ir kartais neįprastas erdves. „Dauguma teatrų vasarą arba atostogauja, arba vyksta gastrolių į Lietuvos kurortus. Taigi poilsiautojai turi puikią progą ir pailsėti, ir prasmingai praleisti laiką. Be to, įdomu stebėti spektaklius ar koncertus, pristatomus visiškai kitokioje aplinkoje – po atviru dangumi, įvairiuose kiemeliuose, botanikos soduose ar, pavyzdžiui, Trakų pilyje. Vieta suteikia jiems papildomą išskirtinę reikšmę“, – sako I. Valantinaitė.

Politikos apžvalgininko Česlovo Iškausko vedama laida „Savaitės pjūvis“ atostogaus nuo liepos vidurio. Apžvalgininkas ne tik kas savaitę rengia šią Lietuvos politinį gyvenimą apžvelgiančią laidą, bet ir rašo straipsnius, yra išleidęs trijų knygų rinktinę apie istorinius bei politinius įvykius. „Vasara – tinkamiausias metas pakeliauti po Lietuvą, iš naujo pažvelgti į jos vietoves, prisimenant istorinę jų vertę. Sau ir kolegoms linkiu neilgam atitrūkti nuo kasdienybės rutinos, atsipalaiduoti, bet nepamiršti ir savo misijos: kad ir kur būtum, tu esi visuomenės atspindys žiniasklaidoje ir visada turi būti pasirengęs... Gero vėjo Jūsų burėms!“, – linki Č. Iškauskas.

Šiuolaikinis žmogus jau nebesugeba išbūti be technologijų. Netgi per atostogas. Nebent sugalvotų atostogauti negyvenamoje saloje, kur neveikia nei mobilusis, nei interneto ryšys. Statistiškai, vykdamas atostogauti, kiekvienas vidutiniškai turi pusantro įrenginio, kuris jungiamas prie interneto. Ar reikia visiškai pailsėti nuo technologijų?

„Jei domiesi technologijomis, greičiausiai nesugebėsi jų atsisakyti ir per atostogas, nes laisvą minutę bus įdomu pasiskaityti naujienas. Nemanau, kad per atostogas būtina ko nors atsisakyti. Be to, technologijos gali padaryti atostogas dar labiau įsimintinas, padėti ilgam išsaugoti įspūdžius, pvz., kad ir dabar paplitusios skraidyklės, kurios gali nufilmuoti ypatingus kelionių vaizdus iš viršaus, – sako „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė. – Technologijos daro žmogaus gyvenimą įdomesnį ir patogesnį, tad, kodėl turėtume apsunkinti save per atostogas jų atsisakydami? Be to, nesinorėtų grįžus iš atostogų visiškai nesiorientuoti, kas įvyko tuo metu, kai tavęs nebuvo.“

Palaikydama mintį apie tai, kad negalima visiškai atitrūkti nuo pasaulio įvykių netgi per atostogas, „Penki TV“ komanda kasdien visą vasarą ir toliau rengia dienos naujienas „Naujienos per „Penki TV“ ir savaitės įvykių apžvalgą „Savaitė per „Penki TV“. Net atostogaujant gamtoje, šias naujienų laidas galima patogiai stebėti savo planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone bet kuriuo patogiu laiku ir būti įvykių sūkuryje.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

BS/2 dalyvaus ATMIA konferencijoje Orlande

Daugiau nei 1 200 garsių įmonių iš 25-ies pasaulio šalių vasario 19–21 d. dalyvaus tarptautinės bankomatų asociacijos ATMIA konferencijoje Orlande, Floridos valstijoje. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pajamos 2018 m. siekė 47 mln. eurų

Aukštųjų technologijų srityje beveik 30 metų veikianti įmonių grupė „Penki kontinentai“ 2018 m. fiksavo rekordinius finansinius rodiklius, palyginti su 2017 metais. Grupės pajamos pernai pasiekė 47 mln. eurų (2017 m. – 34 mln. eurų), o neaudituotas pelnas iki apmokestinimo sudarė 1,7 mln. eurų (2017 m. – 2,2 mln. eurų). skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės įmonės už atsakingą ir skaidrų verslą įvertintos tarptautiniu lygmeniu

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėms „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir „ASHBURN International“ antrus metus iš eilės suteiktas tarptautinės bendrovės „EcoVadis“ sidabrinis statusas. skaityti »

Kaip kiekvienas iš mūsų galime apsaugoti svarbius įmonės duomenis?

Skaitmenizacija, automatizacija, robotizacija, daiktų internetas bei kosminiu greičiu tobulėjantis dirbtinis intelektas daro įtaką vis daugiau mūsų gyvenimo sričių. skaityti »

Bankomatų saugumui būtina operacinė sistema „Windows 10“

Daugelio pasaulyje veikiančių bankų laukia nemažas iššūkis, susijęs su bankomatų tinklo saugumo užtikrinimu. skaityti »

„Cash Management.iQ“: naujas grynųjų poreikio prognozavimo mechanizmas

2019 m. BS/2 planuoja atnaujinti savo grynųjų srautų valdymo sistemos „Cash Management.iQ“ prognozavimo mechanizmą. Sistema padės nustatyti kiekvieno banko skyriaus, kiekvienos prekybos vietos, kiekvieno savitarnos įrenginio grynųjų poreikį 10–20 proc. tiksliau. skaityti »

Mažmeninės prekybos sektoriaus potencialas ir ateitis Azerbaidžane

Per pastaruosius 10 metų mažmeninė prekyba Azerbaidžane tapo viena iš dinamiškiausiai besirutuliojančių ekonomikos sričių. skaityti »

„BS/2 Kazakhstan“ švenčia 10-metį

Kazachstanas iš kitų Vidurio Azijos šalių išsiskiria didžiausia ekonomine sistema. Devintoje didžiausioje pagal plotą (2,7 mln. kv. km) pasaulio šalyje gyvena 18,3 mln. gyventojų. Čia veikia 28 bankai, o bankinių kortelių skaičius šiais metais pasiekė 20,5 mln. skaityti »

BS/2 investuoja į Uzbekistano rinką bankų savitarnos įrenginių tinklą

Uzbekistano finansinė ekonomika išgyvena svarbius pokyčius. Čia įgyvendinamos grandiozinės naujovės apima visas šalies plėtros kryptis ir ekonominę pertvarką. Uzbekistanas tampa viena iš patraukliausių šalių užsienio investuotojams. skaityti »

Inkasavimo modeliavimo priemonė – „CIT Simulator“

Grynieji pinigai pasaulyje dar nesiruošia trauktis, o jų apyvarta vis auga. Bankai ir kitos organizacijos nuolat ieško būdų, kaip efektyviau susitvarkyti su dideliais grynųjų srautais. skaityti »