„Penki TV“ laidos atsisveikina iki rudens

Publikuota: 2015 m. liepos 9 d. ketvirtadienis

Vasara – atostogų ir gerų įspūdžių metas. Internetu transliuojamos televizijos „Penki TV“ autorinės laidos skelbia sezono pabaigą. Iki rudens atostogaus naujausias knygas apžvelgianti laida „Knygos per „Penki TV“, įvairioms meno sritims skirta laida „Kultūra per „Penki TV“, informacinių technologijų laida „IT+“ ir apžvalginė politikos bei visuomenės aktualijų laida „Savaitės pjūvis“. Laidų vedėjai siūlo maloniai ir prasmingai leisti įsibėgėjusią vasarą.

„Nesvarbu, koks metų laikas, nesvarbu – atostogauji ar pluši be atvangos – knyga visada buvo ir liks tas dalykas, kuris niekada nebus nuošalyje. Imkite ją kaitrią vasaros dieną į vietinį paplūdimį, trumpinkite kelią skrisdami į tolimą šalį, skaitykite, kai norite saulėtos nuotaikos ir įkvėpimo pliaupiant lietui... Švęskite vasarą ir knygų malonumą“, – ragina knygų laidos „Knygos per „Penki TV“ vedėja Aina Kirdulienė.

Laidos „Kultūra per „Penki TV“ vedėja Indrė Valantinaitė teigia, kad žiemą buvęs uždaras kultūrinis gyvenimas vasarą persikelia į naujas ir kartais neįprastas erdves. „Dauguma teatrų vasarą arba atostogauja, arba vyksta gastrolių į Lietuvos kurortus. Taigi poilsiautojai turi puikią progą ir pailsėti, ir prasmingai praleisti laiką. Be to, įdomu stebėti spektaklius ar koncertus, pristatomus visiškai kitokioje aplinkoje – po atviru dangumi, įvairiuose kiemeliuose, botanikos soduose ar, pavyzdžiui, Trakų pilyje. Vieta suteikia jiems papildomą išskirtinę reikšmę“, – sako I. Valantinaitė.

Politikos apžvalgininko Česlovo Iškausko vedama laida „Savaitės pjūvis“ atostogaus nuo liepos vidurio. Apžvalgininkas ne tik kas savaitę rengia šią Lietuvos politinį gyvenimą apžvelgiančią laidą, bet ir rašo straipsnius, yra išleidęs trijų knygų rinktinę apie istorinius bei politinius įvykius. „Vasara – tinkamiausias metas pakeliauti po Lietuvą, iš naujo pažvelgti į jos vietoves, prisimenant istorinę jų vertę. Sau ir kolegoms linkiu neilgam atitrūkti nuo kasdienybės rutinos, atsipalaiduoti, bet nepamiršti ir savo misijos: kad ir kur būtum, tu esi visuomenės atspindys žiniasklaidoje ir visada turi būti pasirengęs... Gero vėjo Jūsų burėms!“, – linki Č. Iškauskas.

Šiuolaikinis žmogus jau nebesugeba išbūti be technologijų. Netgi per atostogas. Nebent sugalvotų atostogauti negyvenamoje saloje, kur neveikia nei mobilusis, nei interneto ryšys. Statistiškai, vykdamas atostogauti, kiekvienas vidutiniškai turi pusantro įrenginio, kuris jungiamas prie interneto. Ar reikia visiškai pailsėti nuo technologijų?

„Jei domiesi technologijomis, greičiausiai nesugebėsi jų atsisakyti ir per atostogas, nes laisvą minutę bus įdomu pasiskaityti naujienas. Nemanau, kad per atostogas būtina ko nors atsisakyti. Be to, technologijos gali padaryti atostogas dar labiau įsimintinas, padėti ilgam išsaugoti įspūdžius, pvz., kad ir dabar paplitusios skraidyklės, kurios gali nufilmuoti ypatingus kelionių vaizdus iš viršaus, – sako „IT+“ vedėja Elita Citovičiūtė. – Technologijos daro žmogaus gyvenimą įdomesnį ir patogesnį, tad, kodėl turėtume apsunkinti save per atostogas jų atsisakydami? Be to, nesinorėtų grįžus iš atostogų visiškai nesiorientuoti, kas įvyko tuo metu, kai tavęs nebuvo.“

Palaikydama mintį apie tai, kad negalima visiškai atitrūkti nuo pasaulio įvykių netgi per atostogas, „Penki TV“ komanda kasdien visą vasarą ir toliau rengia dienos naujienas „Naujienos per „Penki TV“ ir savaitės įvykių apžvalgą „Savaitė per „Penki TV“. Net atostogaujant gamtoje, šias naujienų laidas galima patogiai stebėti savo planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone bet kuriuo patogiu laiku ir būti įvykių sūkuryje.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„ASHBURN International“ – 20 metų

Elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklų valdymo ir programinės įrangos kūrėja „ASHBURN International“ švenčia savo dvidešimtmetį. skaityti »

Visa matanti akis. Kodėl bankomatų vaizdo stebėjimo sistemos reikalingos ne tik saugumo tikslais

Savitarnos įrenginių ir kitos bankinės įrangos saugumas – pati jautriausia finansinių ir kitų su šia sritimi susijusių organizacijų sritis. skaityti »

Sparčiausias internetas studentams – už studentišką kainą

Kaip manote, be ko negali gyventi nė vienas studentas? Kalba ne apie maistą, bet apie technologiją, suteikiančią galimybę turėti ryšį su visu pasauliu. skaityti »

Draudimo brokeriai savo klientams siūlys patogesnį atsiskaitymo būdą už paslaugas

Draudimo brokeriai savo klientams jau gali pasiūlyti greitą ir patogų atsiskaitymo už draudimo paslaugas būdą mokėjimo kortelėmis, kai vienu mokėjimu galima apmokėti kelias draudimo sąskaitas. skaityti »

Didesnė „.iQ“ ir „Vynamic“ sinergija

Klientų asmeninių duomenų apsauga – viena iš svarbiausių kiekvienos finansinės organizacijos užduočių. Pastaraisiais metais savitarnos įrenginiais (bankomatais ir kt.) naudojasi vis daugiau žmonių, todėl finansinės įstaigos susiduria su didėjančiomis grėsmėmis. skaityti »

„ASHBURN International“ gavo VISA PIN sertifikatą

„ASHBURN International“, besispecializuojanti elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklų stebėjimo ir kortelių operacijų valdymo bei perdavimo sistemų sprendimų kūrimo srityje, baigė VISA PIN atestacijos auditą ir gavo sertifikatą apdoroti PIN kodus, siunčiamus iš EKS į bankus. skaityti »

Elita Citovičiūtė gyvena dviejose šeimose

Fotomodelis ir socialinių tinklų žvaigždė Elita Citovičiūtė gyvena aktyvų gyvenimą – dalyvauja įvairiose fotosesijose, veda laidą „IT+“, yra šviesolaidinio interneto tiekėjo „Penki“ reklaminis veidas, daug keliauja po įvairias pasaulio šalis. skaityti »

Judresnis PENKI internetas – judresni vartotojai

Birželio 21 d. vakarą Vingio parke PENKI organizavo treniruotę po atviru dangumi. skaityti »

Ką daryti, kad bankomatai neštų pelną?

Užtikrinti sėkmingą bankomatų tinklo veiklą finansų institucijoms kasmet kainuoja šimtus tūkstančių eurų. skaityti »

BS/2 sėkmingai plečia 13-os tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklo priežiūrą Sakartvele

Bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos sprendimus diegianti bendrovė BS/2 prižiūri daugiau nei 20-ies tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą (EKS) 7-iuose tūkst. prekybos taškų ne tik Baltijos šalyse, bet ir Vidurio Azijos bei Kaukazo regionuose. skaityti »