„Penki kontinentai“ 2019 metais viršijo 70 mln. eurų apyvartą

Publikuota: 2020 m. vasario 26 d. trečiadienis

Įmonių grupės „Penki kontinentai“, veikiančios bankinių technologijų ir mokėjimų sprendimų, mažmeninės prekybos, verslo procesų optimizavimo, šviesolaidinio interneto bei užsakomųjų IT paslaugų srityse, pajamos, palyginti su 2018 metais, išaugo daugiau nei 50 proc. ir 2019 m. viršijo 70 mln. eurų.

„Sėkminga metų pradžia suteikė galingą impulsą būsimiems projektams įgyvendinti. Finansiniai rodikliai rodo aukštą mūsų komandos profesionalumo lygį ir nuoseklų plėtros strategijos laikymąsi kiekvienoje iš šalių, kuriose siūlome savo paslaugas. Aktyvus įrangos ir programinių sprendimų pardavimas, augantis užsakomųjų paslaugų portfelis ypač konkurencingose rinkose mums leido diversifikuoti savo verslą, o tai davė teigiamų finansinių rezultatų“, – sako „Penkių kontinentų“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Pasak įmonių grupės vadovo, rekordinių rezultatų pasiekė technologinius sprendimus bankams ir prekybininkams siūlanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2). Palyginti su praėjusiais metais, jos pajamos išaugo nuo 26 iki 39 mln. eurų.

Gerus rezultatus parodė ir šios bendrovės antrinės įmonės – jų pardavimo pajamos išaugo beveik du kartus. Dėl augančio užsakomųjų paslaugų portfelio ir teikiamų savitarnos įrenginių priežiūros paslaugų „BS/2 Kazakhstan“ pajamas išaugino nuo 6 iki 11 mln. eurų. Aukšta aptarnavimo kokybė ir platus techninės priežiūros centrų tinklas įmonei padėjo užimti tvirtas pozicijas, nepaisant aštrios konkurentinės kovos šioje šalyje.

„BS/2 Georgia“ Sakartvele įgyvendino kelis stambius elektroninių kortelių skaitytuvų diegimo ir jų funkcionalumo išplėtimo projektus stambiems šalies bankams. Tad įmonės pajamos išaugo dvigubai – iki 6 mln. eurų.

Uzbekistanas ir toliau išlieka tarp „Penkių kontinentų“ įmonių grupei strategiškai svarbių regionų. Šios šalies patrauklumas ir toliau auga, o prie to daug prisideda vietos valdžia, sudarydama sąlygas palankiam investicijoms klimatui, diegdama ir taikydama įvairius inovacinius sprendimus. Prie technologinės bankų infrastruktūros aktyviai prisideda ir kvalifikuoti BS/2 antrinių įmonių iš Azerbaidžano, Sakartvelo, Kazachstano ir Latvijos specialistai. Bendra pernai įgyvendintų projektų vertė Uzbekistane siekė 14 mln. eurų. Vien „Penkių kontinentų“ grupės indėlis sudaro apie 8 proc. viso Lietuvos eksporto į Uzbekistaną.

Idrako Dadašovo nuomone, svarbi praėjusių metų tendencija – išaugęs programinės įrangos poreikis. Vis daugiau finansinių įstaigų dėmesio sulaukia universali mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“, valiutų keitimo bankomatuose sprendimas „FCX.iQ“, savitarnos įrenginių stebėjimo ir valdymo sistema „Vynamic View“, kuri gali būti integruojama su vaizdo apsaugos sprendimu „ATMeye.iQ“, taip pat naujas minėtos sistemos modulis, veikiantis biometrijos pagrindu ir skirtas veidams aptikti. Pernai metais buvo parduota daugiau nei 6 000 „ATMeye.iQ“ licencijų, taigi dabar visame pasaulyje šis sprendimas saugo daugiau nei 80 000 savitarnos įrenginių.

Augimo rodiklius taip pat fiksavo dar viena grupės įmonė „ASHBURN International“, teikianti užsakomąsias mokėjimo kortelių operacijų pristatymo, el. kortelių skaitytuvų valdymo ir integracijos su kasų sistemomis paslaugas. Ši įmonė pernai pradėjo aktyvią plėtrą Azerbaidžane, o jos pajamos pasiekė 2,9 mln. eurų.

Panašų augimo tempą parodė ir šviesolaidinio interneto tinklo „Penki“ , IPTV bei verslui skirtų IT sprendimų „Profit“ teikėja UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“. Bendrovė, praėjusiais metais pradėjusi aktyviai plėtoti naujas B2B (verslas verslui) segmentui orientuotas paslaugas, pajamas iš minėto segmento išaugino 30 proc. ir pasiekė bendrą 4,2 mln. eurų apyvartą.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, reaguodama į koronaviruso (COVID-19) plitimą ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą visoje Lietuvoje skelbti privalomą karantiną, taip pat į kitų šalių, kuriose veikia grupės atstovybės, Vyriausybių rekomendacijas, dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu. skaityti »

BS/2 – sertifikuota „Datalogic“ techninės priežiūros paslaugų partnerė Azerbaidžane

Technologinius sprendimus bankams ir prekybininkams siūlanti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, tapo pasaulinės prekybos įrangos gamintojos „Datalogic“ sertifikuota techninės priežiūros paslaugų partnere Azerbaidžane. skaityti »

„TransLink.iQ“ – naujas T. Dadaševo tyrimo objektas

Tachmasibas Dadaševas rengia naują knygą. Šį kartą dėmesio centre – atsiskaitymai be grynųjų pinigų, el. kortelių skaitytuvai ir jų tinklams stebėti bei valdyti skirtas programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Baltijos šalių konferencijoje – diskusijos apie debesijos paslaugų įtaką verslui

Užsakomąsias ITT paslaugas „ProfIT“ teikiančios UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atstovai lankėsi tarptautinėje Baltijos šalių konferencijoje „Verslo transformacija – darbas debesyse“. skaityti »

Kovas – Klientų mėnuo!

Kovo 19-oji paskelbta Tarptautine kliento diena. Šiemet ji minima 10-ąjį kartą. Ar žinote, kad šios šventės iniciatoriai – Lietuvos verslininkai? Būtent iš Lietuvos šventė paplito po visą pasaulį. Jos tikslas – parodyti dar didesnį dėmesį klientams, padėkoti jiems. skaityti »

„EuroShop 2020“: kaip keičiasi prekybos įrangos pasaulis

Vokietijoje, Diuseldorfe, š. m. vasario 16–20 dienomis vyko didžiausia pasaulyje mažmeninės prekybos įrangos atstovams ir partneriams skirta paroda „EuroShop 2020“. skaityti »

Latvijos mikrofinansų organizacija LAKS išduoda paskolas bankomatuose pagal pirštų atspaudus

Mikrofinansų organizacijos lanksčiai žiūri į paskolų teikimą mažmeninės prekybos klientams ir tuo yra pranašesnės už didelius bankus. Jos neretai siūlo supaprastintą paskolų įforminimo procedūrą ir yra pasirengusios dirbti su didesnės rizikos segmento klientais. skaityti »