„Penkių kontinentų komunikacijų centrui“ vadovaus Evaldas Girskus

Publikuota: 2020 m. birželio 22 d. pirmadienis

„Penkių kontinentų“ grupės įmonei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiančiai šviesolaidinio interneto bei IPTV paslaugas „Penki“ ir verslo sprendimus „ProfIT“, nuo šiandien pradeda vadovauti Evaldas Girskus.

„Lietuvos telekomunikacijų rinka yra ypač konkurencinga ir sudėtinga, todėl reikalauja naujo strateginio požiūrio ir naujų krypčių, kurios padėtų bendrovei toliau teikti savo klientams ir verslo parteriams kokybiškas ir inovatyvias paslaugas, atitinkančias jų verslo strategiją. Tikimės, kad naujasis vadovas, įgijęs patirties stambaus kapitalo užsienio IT srities įmonėse, atneš naujų vėjų ir sustiprins mūsų pozicijas rinkoje“, – sako I. Dadašovas.

Evaldas Girskus ilgą laiką gyveno ir dirbo Londone, garsiose įmonėse „Warner Bros“, „Paramount Pictures“, „Google“. Jis yra įgijęs kompiuterijos ir verslo informacijos sistemų specialybę Rytų Londono universitete, turi programavimo bei sistemų integracijos įgūdžių, daugiau nei 15 metų tarptautinio verslo plėtros strategijos, rinkodaros ir vadovavimo patirties.

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ per pirmąjį šių metų ketvirtį uždirbo 1,03 mln. Eur pajamų. Palyginti su analogišku praėjusių metų laikotarpiu, bendrovės pajamos paaugo 6 procentais. 

„Penki“ interneto tinklas – pirmasis šviesolaidinio interneto tinklas Lietuvoje, pradėtas tiesti dar 1998-aisiais. Šiuo metu juo naudojamasi daugiau nei 120 000 vilniečių būstų.

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ žinoma Lietuvoje ir kaip viena inovatyviausių telekomunikacinių paslaugų bendrovių Lietuvoje. 2008 m. įmonė pirmoji Lietuvoje savo klientams pasiūlė 100 Mb/s spartą, 2012 m. – 1 Gb/s spartą, o 2017-ųjų lapkritį pirmą kartą šalyje testavo 10 Gb/s spartos internetą.

Prekės ženklas „ProfIT“ pažįstamas Lietuvos verslo įmonėms – tai užsakomųjų IT paslaugų kompleksas iš vienų rankų. Šiuo metu „ProfIT“ paslaugomis naudojasi daugiau nei 1 000 verslo bendrovių ir valstybinių įstaigų.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

sdylBOJtkCTxiS IP: 185.193.177.122
2020-06-22 20:53 (!)
YqVvbcCUHdRQ

„Penki kontinentai“ prisijungė prie „DUOday“ iniciatyvos (1)

Iniciatyvos tikslas – sudaryti sąlygas negalią turintiems žmonėms integruotis į visuomenę, pasijusti reikšmingiems, išbandyti įvairius darbus. skaityti »

„Penki kontinentai“ tarptautiniame forume pristatė sprendimus bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriui

BS/2 forume pristatė savo sukurtus programinius sprendimus bankiniam sektoriui „Cash Management.iQ“, „Service Desk.iQ“, „Vynamic Marketing“, taip pat mažmeninei prekybai ‒ savo partnerio „Qingdao CCL“ savitarnos kasų įrangą. skaityti »

„Vilties“ kaimynystės ir draugystės šventė ‒ socialinei izoliacijai mažinti (1)

„Saulė kasdieną šildo kiekvieną, nes ji myli mus“ – šiais žodžiais prasidėjo dvyliktoji kaimynystės ir draugystė šventė, kurią gegužės 27 d. organizavo Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. Bendrijos himno „Mes irgi galime mylėti“ tekstas pabrėžia tai, kas jos nariams yra svarbiausia ‒ supratimas ir meilė kiekvienam, nepaisant mūsų skirtybių. skaityti »

BS/2 ir „ASHBURN International“ dalyvaus PLUS forume Taškente (3)

2021 m. birželio 1 d. Uzbekistane, Taškente, vyks tarptautinis forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba: skaitmeninė transformacija bei sąveika“. Renginį organizuoja žiniasklaidos grupė PLUS su Uzbekistano centrinio banko palaikymu. skaityti »

„Teltonika Networks“ ir BS/2 partnerystė: nauji plėtros horizontai ir kompleksinės paslaugos (1)

BS/2 pasirašė strateginės partnerystės sutartį su pramoninės tinklo įrangos tiekėja „Teltonika Networks“. skaityti »

Pandemijos sąlygomis aktualus įrenginių dezinfekcijos sprendimas (2)

Jau įsitikinome, kad koronavirusas niekur staiga nedings. Pasaulis turės išmokti gyventi jo grėsmės sąlygomis, galiausiai išlaisvindamas visuomenę iš izoliacijos varžtų ir imdamasis visų įmanomų viruso pristabdymo priemonių. skaityti »

PCI PIN sertifikatas garantuoja atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis saugumą

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ sėkmingai baigė „PCI PIN Security operations“ reikalavimų atitikties auditą. Išduotas sertifikatas suteikia galimybę įgyvendinti saugų atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis, identifikuojant mokėtoją pagal PIN kodą. skaityti »

„EcoVadis“ sidabro statusas – BS/2 kokybės ženklas

„Penkių kontinentų“ grupės įmonei UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) suteiktas „EcoVadis“ sidabrinis statusas už efektyvią socialinės atsakomybės veiklą. Šis reitingas patvirtina, kad įmonė atitinka aukštus tarptautinius tvarios plėtros ir socialinės atsakomybės standartus. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „E21 PARTNERS“ sinergija

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine grupe „E21 PARTNERS“. skaityti »

„Cash Management.iQ“ evoliucija. BS/2 atnaujina sistemų pagrindą (2)

Pastaruoju metu BS/2 aktyviai įgyvendina savo programinių produktų perkėlimą į naują šiuolaikinę IT sistemą. .iQ šeimos sprendimai perkeliami į kitą sistemą, siekiant padidinti jų našumą, darbinių sistemų stabilumą, konfidencialių duomenų apdorojimo ir laikymo saugumą, taip pat didinant jų patogumą naudotojams. skaityti »