„Penkių kontinentų komunikacijų centrui“ vadovaus Evaldas Girskus

Publikuota: 2020 m. birželio 22 d. pirmadienis

„Penkių kontinentų“ grupės įmonei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiančiai šviesolaidinio interneto bei IPTV paslaugas „Penki“ ir verslo sprendimus „ProfIT“, nuo šiandien pradeda vadovauti Evaldas Girskus.

„Lietuvos telekomunikacijų rinka yra ypač konkurencinga ir sudėtinga, todėl reikalauja naujo strateginio požiūrio ir naujų krypčių, kurios padėtų bendrovei toliau teikti savo klientams ir verslo parteriams kokybiškas ir inovatyvias paslaugas, atitinkančias jų verslo strategiją. Tikimės, kad naujasis vadovas, įgijęs patirties stambaus kapitalo užsienio IT srities įmonėse, atneš naujų vėjų ir sustiprins mūsų pozicijas rinkoje“, – sako I. Dadašovas.

Evaldas Girskus ilgą laiką gyveno ir dirbo Londone, garsiose įmonėse „Warner Bros“, „Paramount Pictures“, „Google“. Jis yra įgijęs kompiuterijos ir verslo informacijos sistemų specialybę Rytų Londono universitete, turi programavimo bei sistemų integracijos įgūdžių, daugiau nei 15 metų tarptautinio verslo plėtros strategijos, rinkodaros ir vadovavimo patirties.

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ per pirmąjį šių metų ketvirtį uždirbo 1,03 mln. Eur pajamų. Palyginti su analogišku praėjusių metų laikotarpiu, bendrovės pajamos paaugo 6 procentais. 

„Penki“ interneto tinklas – pirmasis šviesolaidinio interneto tinklas Lietuvoje, pradėtas tiesti dar 1998-aisiais. Šiuo metu juo naudojamasi daugiau nei 120 000 vilniečių būstų.

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ žinoma Lietuvoje ir kaip viena inovatyviausių telekomunikacinių paslaugų bendrovių Lietuvoje. 2008 m. įmonė pirmoji Lietuvoje savo klientams pasiūlė 100 Mb/s spartą, 2012 m. – 1 Gb/s spartą, o 2017-ųjų lapkritį pirmą kartą šalyje testavo 10 Gb/s spartos internetą.

Prekės ženklas „ProfIT“ pažįstamas Lietuvos verslo įmonėms – tai užsakomųjų IT paslaugų kompleksas iš vienų rankų. Šiuo metu „ProfIT“ paslaugomis naudojasi daugiau nei 1 000 verslo bendrovių ir valstybinių įstaigų.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

sdylBOJtkCTxiS IP: 185.193.177.122
2020-06-22 20:53 (!)
YqVvbcCUHdRQ

Koronaviruso pandemija skatina pasaulį investuoti į bekontaktes technologijas (1)

Visą pasaulį užvaldžiusi „COVID-19“ pandemija padarė didžiulę įtaką visuomenės įpročiams ir bankiniam sektoriui. Siekdami sustabdyti viruso plitimą, pradėjome vengti artimo kontakto ir sąlyčio su viešosiose erdvėse esančiais paviršiais. Dėl šios priežasties daugybės šalių bankai, bendradarbiaudami su mokėjimo sistemomis, padidino bekontakčio atsiskaitymo be būtinybės įvesti PIN kodą limitą. skaityti »

Nauja „ATMeye.iQ“ paskirtis: paštomatų stebėsena (1)

Prekių pristatymas iš elektroninių parduotuvių į paštomatus kasmet vis labiau populiarėja. Vienos stambiausių Amerikos siuntų pristatymo tarnybų „Pitney Bowes“ duomenimis, nuo 2014 iki 2018 metų prekių siuntų visame pasaulyje išaugo net 104 proc. – nuo 43 mlrd. iki 87 mlrd. per metus. Skaičiuojama, kad siuntinių skaičius 2025 metais viršys 200 mlrd. skaityti »

3 naujos „Cash Management.iQ֧“ sistemos apsaugą stiprinančios funkcijos

Atnaujinant BS/2 sistemą „Cash Management.iQ“, buvo siekiama dar labiau padidinti informacijos saugumo lygį, taip pat atitikti augančius tarptautinius saugumo standartų reikalavimus, kurių laikosi šiuolaikiniai bankai, inkasavimo tarnybos ir mažmeninės prekybos įmonės. skaityti »

NFC kaip bankinių operacijų standartas

Bekontaktis autorizavimas – jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juo naudojamės įsigydami prekes parduotuvėse, mokėdami už keliones viešajame transporte, eidami į pastatus, turinčius įėjimo kontrolę. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centrui“ vadovaus Evaldas Girskus (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiančiai šviesolaidinio interneto bei IPTV paslaugas „Penki“ ir verslo sprendimus „ProfIT“, nuo šiandien pradeda vadovauti Evaldas Girskus. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė po karantino: keitėsi gyvas bendravimas, sparčiau diegiamos naujos technologijos

Šalyje atšaukus karantiną, bankinių ir ITT technologijų įmonių grupė „Penki kontinentai“ pamažu grįžta prie įprasto darbo režimo, dar labiau sutvirtinusi savo pozicijas rinkoje, nesumažinusi nė vieno iš savo darbuotojų atlyginimų ir ryžtingai žiūrėdama į ateitį. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacija rūpinsis A. Zubriakovas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacijos vadovu nuo šiandien pradeda dirbti 38-erių Aleksandras Zubriakovas. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »