Pristatomas patikimas programinės įrangos licencijavimo sprendimas „Sentinel HASP“

Publikuota: 2012 m. gegužės 22 d. antradienis

Tarp bendrovės BS/2 produktų ir paslaugų pasirodė naujas pasiūlymas – „Sentinel HASP“, skirtas programinei įrangai licencijuoti. Šis sprendimas sukurtas visame pasaulyje gerai žinomos informacijos saugumo srities ekspertės ir ilgametės BS/2 partnerės kompanijos „SafeNet“.

2011 metų duomenimis „SafeNet“ užima 54 proc. programinės įrangos apsaugos ir licencijavimo rinkos ir yra pasaulinė šios srities lyderė. Kompanija aptarnauja daugiau nei 25 tūkst. verslo ir valstybinių klientų iš 100 šalių. Jos paslaugomis naudojasi tokios įmonės, kaip „Apple“, „Bank of America“, „Dartmouth College“, „Ericsson“, „Fujitsu“, „Kaiser Permanente“, „Raytheon“, „Siemens“, „Starbucks“. Visos jos naudoja „Sentinel HASP“ savo informacijos saugumui užtikrinti.

„Sentinel HASP“, prieš tai žinoma „Aladdin HASP SRM“ pavadinimu, yra patikimiausia programinės įrangos apsaugos priemonė. Ji išsiskiria plačiomis licencijavimo galimybėmis virtualiose aplinkose ir yra vienintelis programinės įrangos licencijavimo produktas su apsauga nuo atgalinio programavimo ir J2EE programų (angl. Java 2 Platform, Enterprise Edition) palaikymu.

Programinių ir techninių raktų taikymas įrangai licencijuoti ir saugoti padeda išvengti intelektinės nuosavybės vagysčių bei programinės įrangos piratavimo atvejų bei padidina produktų vertę ir unikalumą.

Programinės įrangos licencijavimo ir apsaugos sprendimai „Sentinel HASP“ ir „Sentinel Cloud“ jau taikomi esamuose BS/2 produktuose „ATMeye.iQ“, Payments.iQ“, SmartSafe.iQ ir kt. Tai užtikrina aukščiausią naudotojų duomenų apsaugą ir gerina bendrą sistemų patikimumą tiek kliento, tiek serverio atžvilgiu. Nauja paslauga „Sentinel Cloud“ jau pripažinta pasaulyje ir įvertinta geriausio 2012 metų DRM (angl. Digital Rights Management) sprendimo apdovanojimu.

Tarptautinė bendrovė BS/2, priklausanti įmonių grupei Penki kontinentai“, specializuojasi kurdama bankinėms ir mokėjimo sistemoms skirtus programinius sprendimus. Įmonė nuolat plečia siūlomų produktų spektrą ir gerina savo paslaugų kokybę, bendradarbiauja su patikimais partneriais ir dalyvauja įvairiose tarptautinėse konferencijose.

Plačiau apie „Sentinel HASP“ (anglų kalba) >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Emociukų gimtadienis. Kas pirmasis el. paštu išsiuntė šypsenėlę?

Šiuolaikiniame gyvenime bendraujant virtualiai, išgyvenimus ir nuotaiką padeda reikšti emociukai (ang. emoji) – ženkliukai, perteikiantys emociją. skaityti »

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »

Testuotojams šventę padovanojo... drugelis

Rugsėjo 9-oji laikoma Pasauline testuotojų diena dėl vieno juokingo įvykio. skaityti »

Spartusis interneto tinklas remia sparčią futbolo komandą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ tapo Vilniaus futbolo klubo „Viltis“ rėmėju. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonė atnaujins „Kauno vandenų“ kompiuterinius tinklus

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) rūpinsis UAB „Kauno vandenys“ kompiuterinio tinklo atnaujinimu. skaityti »

Poilsis darbe – tai įmanoma!

Kokie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiai dėl darbo sąlygų? Įmonių grupės „Penki kontinentai“ vidinis tyrimas parodė, kad darbuotojai norėtų patalpų, kuriose galėtų trumpam „pabėgti“ nuo darbo rutinos. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE dovanojo dar vieną nemokamą treniruotę

Besibaigiant vasarai šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE pakvietė visus norinčius dar šiltą vakarą pasportuoti gryname ore. skaityti »

Lietuviškas sprendimas „Payments.iQ“ padeda valdyti Azerbaidžano mokėjimo terminalų tinklą

Azerbaidžano bankas „Silk Way Bank“ sėkmingai įgyvendino mokėjimo terminalų „SWPay“ su įdiegta Lietuvos bendrovės BS/2 mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ tinklo projektą. skaityti »