Pristatomas patikimas programinės įrangos licencijavimo sprendimas „Sentinel HASP“

Publikuota: 2012 m. gegužės 22 d. antradienis

Tarp bendrovės BS/2 produktų ir paslaugų pasirodė naujas pasiūlymas – „Sentinel HASP“, skirtas programinei įrangai licencijuoti. Šis sprendimas sukurtas visame pasaulyje gerai žinomos informacijos saugumo srities ekspertės ir ilgametės BS/2 partnerės kompanijos „SafeNet“.

2011 metų duomenimis „SafeNet“ užima 54 proc. programinės įrangos apsaugos ir licencijavimo rinkos ir yra pasaulinė šios srities lyderė. Kompanija aptarnauja daugiau nei 25 tūkst. verslo ir valstybinių klientų iš 100 šalių. Jos paslaugomis naudojasi tokios įmonės, kaip „Apple“, „Bank of America“, „Dartmouth College“, „Ericsson“, „Fujitsu“, „Kaiser Permanente“, „Raytheon“, „Siemens“, „Starbucks“. Visos jos naudoja „Sentinel HASP“ savo informacijos saugumui užtikrinti.

„Sentinel HASP“, prieš tai žinoma „Aladdin HASP SRM“ pavadinimu, yra patikimiausia programinės įrangos apsaugos priemonė. Ji išsiskiria plačiomis licencijavimo galimybėmis virtualiose aplinkose ir yra vienintelis programinės įrangos licencijavimo produktas su apsauga nuo atgalinio programavimo ir J2EE programų (angl. Java 2 Platform, Enterprise Edition) palaikymu.

Programinių ir techninių raktų taikymas įrangai licencijuoti ir saugoti padeda išvengti intelektinės nuosavybės vagysčių bei programinės įrangos piratavimo atvejų bei padidina produktų vertę ir unikalumą.

Programinės įrangos licencijavimo ir apsaugos sprendimai „Sentinel HASP“ ir „Sentinel Cloud“ jau taikomi esamuose BS/2 produktuose „ATMeye.iQ“, Payments.iQ“, SmartSafe.iQ ir kt. Tai užtikrina aukščiausią naudotojų duomenų apsaugą ir gerina bendrą sistemų patikimumą tiek kliento, tiek serverio atžvilgiu. Nauja paslauga „Sentinel Cloud“ jau pripažinta pasaulyje ir įvertinta geriausio 2012 metų DRM (angl. Digital Rights Management) sprendimo apdovanojimu.

Tarptautinė bendrovė BS/2, priklausanti įmonių grupei Penki kontinentai“, specializuojasi kurdama bankinėms ir mokėjimo sistemoms skirtus programinius sprendimus. Įmonė nuolat plečia siūlomų produktų spektrą ir gerina savo paslaugų kokybę, bendradarbiauja su patikimais partneriais ir dalyvauja įvairiose tarptautinėse konferencijose.

Plačiau apie „Sentinel HASP“ (anglų kalba) >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ASHBURN International“ – 20 metų

Elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklų valdymo ir programinės įrangos kūrėja „ASHBURN International“ švenčia savo dvidešimtmetį. skaityti »

Visa matanti akis. Kodėl bankomatų vaizdo stebėjimo sistemos reikalingos ne tik saugumo tikslais

Savitarnos įrenginių ir kitos bankinės įrangos saugumas – pati jautriausia finansinių ir kitų su šia sritimi susijusių organizacijų sritis. skaityti »

Sparčiausias internetas studentams – už studentišką kainą

Kaip manote, be ko negali gyventi nė vienas studentas? Kalba ne apie maistą, bet apie technologiją, suteikiančią galimybę turėti ryšį su visu pasauliu. skaityti »

Draudimo brokeriai savo klientams siūlys patogesnį atsiskaitymo būdą už paslaugas

Draudimo brokeriai savo klientams jau gali pasiūlyti greitą ir patogų atsiskaitymo už draudimo paslaugas būdą mokėjimo kortelėmis, kai vienu mokėjimu galima apmokėti kelias draudimo sąskaitas. skaityti »

Didesnė „.iQ“ ir „Vynamic“ sinergija

Klientų asmeninių duomenų apsauga – viena iš svarbiausių kiekvienos finansinės organizacijos užduočių. Pastaraisiais metais savitarnos įrenginiais (bankomatais ir kt.) naudojasi vis daugiau žmonių, todėl finansinės įstaigos susiduria su didėjančiomis grėsmėmis. skaityti »

„ASHBURN International“ gavo VISA PIN sertifikatą

„ASHBURN International“, besispecializuojanti elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklų stebėjimo ir kortelių operacijų valdymo bei perdavimo sistemų sprendimų kūrimo srityje, baigė VISA PIN atestacijos auditą ir gavo sertifikatą apdoroti PIN kodus, siunčiamus iš EKS į bankus. skaityti »

Elita Citovičiūtė gyvena dviejose šeimose

Fotomodelis ir socialinių tinklų žvaigždė Elita Citovičiūtė gyvena aktyvų gyvenimą – dalyvauja įvairiose fotosesijose, veda laidą „IT+“, yra šviesolaidinio interneto tiekėjo „Penki“ reklaminis veidas, daug keliauja po įvairias pasaulio šalis. skaityti »

Judresnis PENKI internetas – judresni vartotojai

Birželio 21 d. vakarą Vingio parke PENKI organizavo treniruotę po atviru dangumi. skaityti »

Ką daryti, kad bankomatai neštų pelną?

Užtikrinti sėkmingą bankomatų tinklo veiklą finansų institucijoms kasmet kainuoja šimtus tūkstančių eurų. skaityti »

BS/2 sėkmingai plečia 13-os tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklo priežiūrą Sakartvele

Bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos sprendimus diegianti bendrovė BS/2 prižiūri daugiau nei 20-ies tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą (EKS) 7-iuose tūkst. prekybos taškų ne tik Baltijos šalyse, bet ir Vidurio Azijos bei Kaukazo regionuose. skaityti »