Pristatomas patikimas programinės įrangos licencijavimo sprendimas „Sentinel HASP“

Publikuota: 2012 m. gegužės 22 d. antradienis

Tarp bendrovės BS/2 produktų ir paslaugų pasirodė naujas pasiūlymas – „Sentinel HASP“, skirtas programinei įrangai licencijuoti. Šis sprendimas sukurtas visame pasaulyje gerai žinomos informacijos saugumo srities ekspertės ir ilgametės BS/2 partnerės kompanijos „SafeNet“.

2011 metų duomenimis „SafeNet“ užima 54 proc. programinės įrangos apsaugos ir licencijavimo rinkos ir yra pasaulinė šios srities lyderė. Kompanija aptarnauja daugiau nei 25 tūkst. verslo ir valstybinių klientų iš 100 šalių. Jos paslaugomis naudojasi tokios įmonės, kaip „Apple“, „Bank of America“, „Dartmouth College“, „Ericsson“, „Fujitsu“, „Kaiser Permanente“, „Raytheon“, „Siemens“, „Starbucks“. Visos jos naudoja „Sentinel HASP“ savo informacijos saugumui užtikrinti.

„Sentinel HASP“, prieš tai žinoma „Aladdin HASP SRM“ pavadinimu, yra patikimiausia programinės įrangos apsaugos priemonė. Ji išsiskiria plačiomis licencijavimo galimybėmis virtualiose aplinkose ir yra vienintelis programinės įrangos licencijavimo produktas su apsauga nuo atgalinio programavimo ir J2EE programų (angl. Java 2 Platform, Enterprise Edition) palaikymu.

Programinių ir techninių raktų taikymas įrangai licencijuoti ir saugoti padeda išvengti intelektinės nuosavybės vagysčių bei programinės įrangos piratavimo atvejų bei padidina produktų vertę ir unikalumą.

Programinės įrangos licencijavimo ir apsaugos sprendimai „Sentinel HASP“ ir „Sentinel Cloud“ jau taikomi esamuose BS/2 produktuose „ATMeye.iQ“, Payments.iQ“, SmartSafe.iQ ir kt. Tai užtikrina aukščiausią naudotojų duomenų apsaugą ir gerina bendrą sistemų patikimumą tiek kliento, tiek serverio atžvilgiu. Nauja paslauga „Sentinel Cloud“ jau pripažinta pasaulyje ir įvertinta geriausio 2012 metų DRM (angl. Digital Rights Management) sprendimo apdovanojimu.

Tarptautinė bendrovė BS/2, priklausanti įmonių grupei Penki kontinentai“, specializuojasi kurdama bankinėms ir mokėjimo sistemoms skirtus programinius sprendimus. Įmonė nuolat plečia siūlomų produktų spektrą ir gerina savo paslaugų kokybę, bendradarbiauja su patikimais partneriais ir dalyvauja įvairiose tarptautinėse konferencijose.

Plačiau apie „Sentinel HASP“ (anglų kalba) >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

BS/2 dalyvaus ATMIA konferencijoje Orlande

Daugiau nei 1 200 garsių įmonių iš 25-ies pasaulio šalių vasario 19–21 d. dalyvaus tarptautinės bankomatų asociacijos ATMIA konferencijoje Orlande, Floridos valstijoje. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pajamos 2018 m. siekė 47 mln. eurų

Aukštųjų technologijų srityje beveik 30 metų veikianti įmonių grupė „Penki kontinentai“ 2018 m. fiksavo rekordinius finansinius rodiklius, palyginti su 2017 metais. Grupės pajamos pernai pasiekė 47 mln. eurų (2017 m. – 34 mln. eurų), o neaudituotas pelnas iki apmokestinimo sudarė 1,7 mln. eurų (2017 m. – 2,2 mln. eurų). skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupės įmonės už atsakingą ir skaidrų verslą įvertintos tarptautiniu lygmeniu

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėms „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir „ASHBURN International“ antrus metus iš eilės suteiktas tarptautinės bendrovės „EcoVadis“ sidabrinis statusas. skaityti »

Kaip kiekvienas iš mūsų galime apsaugoti svarbius įmonės duomenis?

Skaitmenizacija, automatizacija, robotizacija, daiktų internetas bei kosminiu greičiu tobulėjantis dirbtinis intelektas daro įtaką vis daugiau mūsų gyvenimo sričių. skaityti »

Bankomatų saugumui būtina operacinė sistema „Windows 10“

Daugelio pasaulyje veikiančių bankų laukia nemažas iššūkis, susijęs su bankomatų tinklo saugumo užtikrinimu. skaityti »

„Cash Management.iQ“: naujas grynųjų poreikio prognozavimo mechanizmas

2019 m. BS/2 planuoja atnaujinti savo grynųjų srautų valdymo sistemos „Cash Management.iQ“ prognozavimo mechanizmą. Sistema padės nustatyti kiekvieno banko skyriaus, kiekvienos prekybos vietos, kiekvieno savitarnos įrenginio grynųjų poreikį 10–20 proc. tiksliau. skaityti »

Mažmeninės prekybos sektoriaus potencialas ir ateitis Azerbaidžane

Per pastaruosius 10 metų mažmeninė prekyba Azerbaidžane tapo viena iš dinamiškiausiai besirutuliojančių ekonomikos sričių. skaityti »

„BS/2 Kazakhstan“ švenčia 10-metį

Kazachstanas iš kitų Vidurio Azijos šalių išsiskiria didžiausia ekonomine sistema. Devintoje didžiausioje pagal plotą (2,7 mln. kv. km) pasaulio šalyje gyvena 18,3 mln. gyventojų. Čia veikia 28 bankai, o bankinių kortelių skaičius šiais metais pasiekė 20,5 mln. skaityti »

BS/2 investuoja į Uzbekistano rinką bankų savitarnos įrenginių tinklą

Uzbekistano finansinė ekonomika išgyvena svarbius pokyčius. Čia įgyvendinamos grandiozinės naujovės apima visas šalies plėtros kryptis ir ekonominę pertvarką. Uzbekistanas tampa viena iš patraukliausių šalių užsienio investuotojams. skaityti »

Inkasavimo modeliavimo priemonė – „CIT Simulator“

Grynieji pinigai pasaulyje dar nesiruošia trauktis, o jų apyvarta vis auga. Bankai ir kitos organizacijos nuolat ieško būdų, kaip efektyviau susitvarkyti su dideliais grynųjų srautais. skaityti »