Pristatomas patikimas programinės įrangos licencijavimo sprendimas „Sentinel HASP“

Publikuota: 2012 m. gegužės 22 d. antradienis

Tarp bendrovės BS/2 produktų ir paslaugų pasirodė naujas pasiūlymas – „Sentinel HASP“, skirtas programinei įrangai licencijuoti. Šis sprendimas sukurtas visame pasaulyje gerai žinomos informacijos saugumo srities ekspertės ir ilgametės BS/2 partnerės kompanijos „SafeNet“.

2011 metų duomenimis „SafeNet“ užima 54 proc. programinės įrangos apsaugos ir licencijavimo rinkos ir yra pasaulinė šios srities lyderė. Kompanija aptarnauja daugiau nei 25 tūkst. verslo ir valstybinių klientų iš 100 šalių. Jos paslaugomis naudojasi tokios įmonės, kaip „Apple“, „Bank of America“, „Dartmouth College“, „Ericsson“, „Fujitsu“, „Kaiser Permanente“, „Raytheon“, „Siemens“, „Starbucks“. Visos jos naudoja „Sentinel HASP“ savo informacijos saugumui užtikrinti.

„Sentinel HASP“, prieš tai žinoma „Aladdin HASP SRM“ pavadinimu, yra patikimiausia programinės įrangos apsaugos priemonė. Ji išsiskiria plačiomis licencijavimo galimybėmis virtualiose aplinkose ir yra vienintelis programinės įrangos licencijavimo produktas su apsauga nuo atgalinio programavimo ir J2EE programų (angl. Java 2 Platform, Enterprise Edition) palaikymu.

Programinių ir techninių raktų taikymas įrangai licencijuoti ir saugoti padeda išvengti intelektinės nuosavybės vagysčių bei programinės įrangos piratavimo atvejų bei padidina produktų vertę ir unikalumą.

Programinės įrangos licencijavimo ir apsaugos sprendimai „Sentinel HASP“ ir „Sentinel Cloud“ jau taikomi esamuose BS/2 produktuose „ATMeye.iQ“, Payments.iQ“, SmartSafe.iQ ir kt. Tai užtikrina aukščiausią naudotojų duomenų apsaugą ir gerina bendrą sistemų patikimumą tiek kliento, tiek serverio atžvilgiu. Nauja paslauga „Sentinel Cloud“ jau pripažinta pasaulyje ir įvertinta geriausio 2012 metų DRM (angl. Digital Rights Management) sprendimo apdovanojimu.

Tarptautinė bendrovė BS/2, priklausanti įmonių grupei Penki kontinentai“, specializuojasi kurdama bankinėms ir mokėjimo sistemoms skirtus programinius sprendimus. Įmonė nuolat plečia siūlomų produktų spektrą ir gerina savo paslaugų kokybę, bendradarbiauja su patikimais partneriais ir dalyvauja įvairiose tarptautinėse konferencijose.

Plačiau apie „Sentinel HASP“ (anglų kalba) >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Ar žinote, kad šviesolaidinis kabelis naudojamas anaiptol ne tik sparčiam interneto ryšiui užtikrinti? skaityti »

„Penki kontinentai“ stiprina Lietuvos kariuomenės ITT infrastruktūrą

Lietuvos kariuomenė galės naudotis kokybiškesnėmis ir patikimesnėmis ryšio priemonėmis, įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančiai ITT bendrovei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) laimėjus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono viešųjų optinių kabelių pirkimo konkursą. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai tradiciškai varžėsi teniso turnyre „BFI Cup“

Daugiau nei 10 metų Lietuvoje organizuojamame tarptautiniame teniso turnyre „BFI Cup“ lapkričio 10–11 d. tradiciškai susitiko Baltijos šalių ir Švedijos finansinių įstaigų atstovai. skaityti »

Azerbaidžane bus aptartos skaitmenizavimo problemos ir biometrinės identifikacijos perspektyvos

Naujausios skaitmenizavimo tendencijos ir problemos – pagrindinė tema, kuri bus analizuojama lapkričio 15–16 d. Azerbaidžane vyksiančiame III-iajame tarptautiniame bankiniame forume. Renginyje dalyvaus daugiau nei šimtas atstovų iš įtakingų įvairių šalių įmonių: Europos, NVS, JAV, Japonijos, Kinijos. skaityti »

BS/2 pasirašė sutartį su Kazachstano banku dėl 111 bankomatų įsigijimo

Bankines technologijas ir mažmenines prekybos sprendimus diegianti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pasirašė sutartį su vienu stambiausių Kazachstano bankų „Bank CenterCredit“ dėl 111 bankomatų su įdiegtu BS/2 plėtojamu savitarnos įrenginių apsaugos sprendimu „АТМеуе.iQ“ tiekimo. skaityti »

Tenisas + verslas = Sėkmė

Jau šį savaitgalį Vilniuje vyks tradicinis teniso turnyras „BFI Cup“, kuriame varžosi bankų bei finansinių įstaigų atstovai. Ta proga – šiek tiek istorijos apie tai, kaip atsirado ir išpopuliarėjo ši sporto šaka. skaityti »

20 metų – kartu su ilgamečiais klientais

Šiemet spalio 28-oji UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ kolektyvui jubiliejinė. skaityti »

Sostinės gyventojams duoda „Penkis“, šalies verslui – „Profit“

Prieš 20 metų spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Vilniuje pradėjo tiesti šviesolaidinio interneto tinklą. Tai buvo pirmasis toks modernus ryšio tinklas šalyje, gerokai pažangesnis ir pranašesnis už iki tol naudotus kitų tiekėjų varinius kabelius. skaityti »

Šiuolaikinės technologijos ir inovacijos parodoje IN TOUCH ALMATY 2018

Didesnis bankų paslaugomis besinaudojančių vartotojų poreikių pažinimas, banko padalinių transformacijos tendencijos ir vis platesnė bankinių paslaugų skaitmenizacija – esminės temos, kurios dominavo jau 11-oje tarptautinėje konferencijoje „IN TOUCH Almaty 2018“. skaityti »

Šviesolaidiniam internetui Lietuvoje jau 20

1998 m. spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, Lietuvoje pradėjo tiesti pirmąjį šviesolaidinį interneto tinklą. skaityti »