„Skynet“ atstovai dovanojo šilumą ir dalijosi gerumu

Publikuota: 2016 m. lapkričio 30 d. trečiadienis

Trečią kartą vykstanti akcija „Dovanok šilumą“ šiemet ir vėl pakvietė dalytis gerumu su tais, kuriems jo labiausiai trūksta. Prie akcijos ne pirmus metus prisijungė ir šviesolaidinio tinklo „Skynet“ atstovai.

Apsilankę gyvūnų prieglaudoje „Lesė“, jie dalijosi ne tik širdies gerumu. Čia įgyvendintos akcijos metu šiltus namus atradusiems keturkojams „Skynet“ padovanojo kokybiško maisto ir linkėjo, kad pas naujuosius šeimininkus jo niekada nepritrūktų.

Akcijai įsibėgėjus, lapkričio pabaigoje, „Skynet“ komanda aplankė Vilniaus sutrikusio vystymosi vaikų namus ir skurdžiai gyvenančias šeimas. Jiems padovanota kompiuterių ir televizorių.

„Skynet“ atstovaujanti Elita Citovičiūtė sakė, kad tokios akcijos ne tik skatina dalytis, bet ir suteikia daug dvasinės šilumos. „Dalydamasis gerumu su kitais ir pats tampi truputį geresnis. Todėl tokios akcijos reikalingos ne tik tiems, kurie ko nors stokoja, bet ir kiekvienam iš mūsų“, – sakė E. Citovičiūtė.

Na o gruodžio 1-ąją – akcijos pabaigos dieną – organizatoriai kviečia visus į nemokamą koncertą Vilniaus mokytojų namų kiemelyje. Čia bus galima ne tik pasiklausyti nuotaikingos muzikos, bet ir siekti ilgiausio šaliko rekordo.

„Dovanok šilumą“ iniciatorė – kūrybos studijos „Showart“. Akciją remia „BrandeVino“, „CaifCafe“, „JaGa“, „Knitas“, „Kudlius“, LRT, „Lrytas.lt“, „Media Traffic“, „Penki kontinentai“, „Šviesa“, Vilniaus kamerinis teatras, Vilniaus mokytojų namai.

 

 

Žiūrėkite vaizdo siužetą apie akciją

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Emociukų gimtadienis. Kas pirmasis el. paštu išsiuntė šypsenėlę?

Šiuolaikiniame gyvenime bendraujant virtualiai, išgyvenimus ir nuotaiką padeda reikšti emociukai (ang. emoji) – ženkliukai, perteikiantys emociją. skaityti »

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »

Testuotojams šventę padovanojo... drugelis

Rugsėjo 9-oji laikoma Pasauline testuotojų diena dėl vieno juokingo įvykio. skaityti »

Spartusis interneto tinklas remia sparčią futbolo komandą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ tapo Vilniaus futbolo klubo „Viltis“ rėmėju. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonė atnaujins „Kauno vandenų“ kompiuterinius tinklus

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) rūpinsis UAB „Kauno vandenys“ kompiuterinio tinklo atnaujinimu. skaityti »

Poilsis darbe – tai įmanoma!

Kokie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiai dėl darbo sąlygų? Įmonių grupės „Penki kontinentai“ vidinis tyrimas parodė, kad darbuotojai norėtų patalpų, kuriose galėtų trumpam „pabėgti“ nuo darbo rutinos. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE dovanojo dar vieną nemokamą treniruotę

Besibaigiant vasarai šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE pakvietė visus norinčius dar šiltą vakarą pasportuoti gryname ore. skaityti »

Lietuviškas sprendimas „Payments.iQ“ padeda valdyti Azerbaidžano mokėjimo terminalų tinklą

Azerbaidžano bankas „Silk Way Bank“ sėkmingai įgyvendino mokėjimo terminalų „SWPay“ su įdiegta Lietuvos bendrovės BS/2 mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ tinklo projektą. skaityti »