„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis

Publikuota: 2020 m. rugsėjo 3 d. ketvirtadienis

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”.

Daugiafunkcės viešbučių valdymo sistemos skirtos ir atskiriems viešbučiams, ir jų tinklams valdyti. Jos sudarytos iš modulių,  kurie gali būti lanksčiai keičiami, atsižvelgiant į kiekvieno viešbučio poreikius.  Naudojantis šiomis programomis, patogu koordinuoti viešbučių priėmimo ir apgyvendinimo, kambarių rezervavimo, banketų rengimo ir ūkio tarnybų, buhalterijos ir pardavimo skyrių darbą.

Integracija su kortelių skaitytuvais padeda viešbučiams automatizuoti atsiskaitymo procesą ir sutrumpinti klientų aptarnavimo laiką. Integravus „TransLink.iQ“ sistemą, viešbučio personalas gali valdyti mokėjimo operacijas per kortelių skaitytuvą, dirbdamas su standartiniu programos „Oracle Hospitality OPERA“ arba „Oracle Hospitality Suite8“ meniu.

„Mes nuolat plėtojame „TransLink.iQ“ funkcionalumą, atsižvelgdami į savo klientų poreikius. Integruojant mokėjimo kortelių skaitytuvų programinę įrangą su kitomis sistemomis, galima optimizuoti darbo procesus prekybos tinkluose, viešbučiuose, automobilių nuomos įmonėse.

Siekdami įgyvendinti galimybę valdyti mokėjimo kortelių skaitytuvais atliekamas operacijas iš išorinės sistemos, pvz., viešbučio administratoriaus kompiuterio, mūsų specialistai išplėtė „TransLink.iQ“ sistemos modulio „xConnect“ funkcionalumą, papildydami jį viešbučių verslui aktualiomis funkcijomis“, –  pasakoja „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius.

„TransLink.iQ“ modulis „xConnect“ buvo sukurtas, siekiant integruoti prekybininkų kasų sistemas su mokėjimo kortelių skaitytuvais, tačiau, anot „ASHBURN International“ atstovo, viešbučių verslui klasikinių prekybos organizacijoms pritaikytų funkcijų neužtenka. Taigi į modulį buvo įtraukta daugiau funkcijų: išankstinė bankinės kortelės autorizacija, rezervuojant viešbučio kambarį; limito padidinimas išankstinės autorizacijos metu; mokėjimo patvirtinimas; lėšų sugrąžinimas; mokėjimo operacija, rankomis įvedant kortelės numerį; galimybė iš anksto aktyvinti paslaugą per vieną kortelių skaitytuvą, o baigti aktyvavimą kitu.

Panašus funkcionalumas reikalingas ir nuomojantis automobilį. Automatiškai įvedant mokėjimo operacijos nustatymus, sumažinama rankiniu būdu pasitaikančių klaidų tikimybė ir gerokai paspartėja atsiskaitymo procesai. Atlikta mokėjimo operacija akimirksniu matoma sistemoje.

„Pirmas „TransLink.iQ“ ir viešbučių sistemos „OPERA“ integracijos projektas jau įgyvendintas Azerbaidžane, viename iš „Marriott“ tinklo viešbučių. Tokias pats paslaugas siūlome ir Lietuvoje, Sakartvele, Uzbekistane ir kituose regionuose, kur diegiamas mūsų sprendimas „TransLink.iQ“, – pasakoja Žoržas Šarafanovičius.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

ZhFXjyNDcwK IP: 24.221.235.125
2020-09-05 10:11 (!)
YLVbpwUNj

Šviesolaidinis internetas Lietuvoje švenčia 22-ąjį gimtadienį (1)

Lietuvoje šviesolaidinio interneto era prasidėjo 1998 m. spalio 28 dieną, kai „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pirmoji pradėjo siūlyti sostinės gyventojams tuo metu sparčiausią interneto ryšį optinio kabelio linijomis. Taigi šią dieną švęsime ne tik dabartinio „Penki“ tinklo, bet ir apskritai šviesolaidinio interneto Lietuvoje gimtadienį! skaityti »

Pandemija spartina perėjimą prie skaitmeninių atsiskaitymų (1)

Pasaulio jau seniai nestebina mokėjimo kortelės, elektroniniai atsiskaitymai ar kitos nuotolinės finansinės paslaugos. Pernai prasidėjusi COVID-19 pandemija šią transformaciją dar paspartino. Daugybė šalių septynmyliais žingsniais žengia į naują realybę, kurioje nėra nei monetų, nei kupiūrų. Grynųjų pinigų atsisakymo spartai įtakos turi daug veiksnių: naujų patogių bei saugių atsiskaitymo būdų atsiradimas, inovacinių technologijų plėtra ir netgi ekstremalios situacijos – šiuo metu pasaulį užvaldžiusi COVID-19 pandemija. skaityti »

Teniso turnyre „BFI Cup“ ir vėl triumfavo SEB (1)

Šiemet jau 13-ąjį kartą Lietuvoje organizuojamame bankų ir finansinių įstaigų teniso turnyre „BFI Cup“ geriausiai sekėsi SEB banko žaidėjams. skaityti »

Pasaulis investuoja į kriptomatus. Kaip sekasi? (2)

Daugiau nei 10 tūkstančių. Tiek pasaulinės kriptovaliutų tyrimų svetainės „Coin ATM Radar“ duomenimis šiuo metu pasaulyje yra kriptomatų. Pirmasis iš jų buvo įrengtas prieš septynerius metus Vankuveryje. Norvegų finansų įmonės „AksjeBloggen“ tyrimai rodo, kad vien per metus šių įrenginių skaičius išaugo 167 proc. skaityti »

„ASHBURN International“ mezga bendradarbiavimą su elektroniniais bankais (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su skaitmeniniu banku „Travel Union“. Įmonė teiks kompleksines atsiskaitymo infrastruktūros plėtros paslaugas. skaityti »

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »