Vartotojo sąsajai „IPTV.iQ“ – konkurso „Lietuvos metų gaminys 2012“ auksas

Publikuota: 2012 m. gruodžio 21 d. penktadienis


„IPTV.iQ“ kūrėjų komanda įvertinta konkurso „Lietuvos metų gaminys 2012“ aukso medaliu

Š. m. gruodžio 12 dieną paskelbti nacionalinio konkurso „Lietuvos metų gaminys 2012“, kurį kasmet nuo 1998 m. organizuoja Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), nugalėtojai. Pagrindinis konkurso tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui.

Šiemet konkurso apdovanojimams nominuota 80 įmonių dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Įvairioms pramonės bei verslo šakoms atstovaujanti vertinimo komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 85 aukso ir 15 sidabro medalių įmonių produkcijai bei paslaugoms. Metų gaminio apdovanojimus įmonių vadovams įteikė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius ir LPK prezidentas Robertas Dargis.

Informacinių technologijų grupėje aukso medaliu įvertinta bendrovės „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ grafinė TV vartotojo sąsaja „IPTV.iQ“. Tai programinė įranga, leidžianti įprastą televiziją paversti išmaniąja.

„Visos mūsų paslaugos bei produktai skirti tiek verslo, tiek privatiems klientams ir yra orientuoti į aukščiausius savo srities standartus. Toks yra ir „IPTV.iQ“. Šis universalus programinis produktas leidžia pritaikyti IPTV platformą įvairiose verslo sferose: turizmo, medicinos, švietimo, maitinimo ir kt.“, – sako vienas iš „IPTV.iQ“ kūrėjų, įmonės Strateginio planavimo ir programavimo skyriaus vadovas Justinas Simanavičius.

2012 metais šis Lietuvos bendrovės produktas įvertintas ir tarptautiniu lygiu. Kasmetėje programų transliavimo, skaitmeninių technologijų ir multimedijos įrangos parodoje konferencijoje „IBC 2012“ „IPTV.iQ“ kartu su tokių kompanijų kaip „Cisco“, BBC, „Alcatel-Lucent“, „RGB Networks“, NDS produktais pateko į prestižinio konkurso „Connected Content Technology Awards“ finalą.

Verta priminti, kad „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimas įmonių grupei „Penki kontinentai“ įteiktas ne pirmą kartą. Šiuo nacionaliniu prizu jau įvertinti tokie įmonių grupės produktai kaip „ATMeye.iQ“, „Smart Safe.iQ“, šviesolaidinis „Skynet“ tinklas, IPTV paslaugos.  

Plačiau apie „IPTV.iQ“ – www.iptviq.com.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (1)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »

„DUOday 2022“ įmonių grupėje „Penki kontinentai“ (4)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau antrus metus dalyvavo socialinės įdarbinimo agentūros SOPA iniciatyvoje „DUOday“. skaityti »

Už „Penkis kontinentus“ – beveik 100 km. bėgte (4)

17-ika įmonių grupės darbuotojų bėgo varžybose „We Run Vilnius“. skaityti »

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją (1)

BS/2 rengia seminarą „Grynųjų pinigų cirkuliavimo optimizavimas. Bankinė savitarna“. skaityti »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »