Lietuvos - Uzbekistano verslo diena Vilniuje

Publikuota: 2016 m. vasario 25 d. ketvirtadienis

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Uzbekistano prekybos ir pramonės rūmais,  2016 m. kovo 3 d. 10 val. maloniai kviečia į Informacinį renginį „Verslo galimybės Lietuvos įmonėms Uzbekistane“.

Renginio vieta: Viešbučio „Crowne Plaza Vilnius“ (M.K. Čiurlionio g. 84) Safyrinė A salė.

Renginys skirtas įmonėms, besidominčioms bendradarbiavimu su Uzbekistanu bei norinčioms priimti uzbekų įmonių atstovus stažuotei, rasti atstovus savo įmonei šioje šalyje.
 
Renginio metu pranešimus apie Lietuvos ir Uzbekistano Respublikos ekonominius ryšius, verslo galimybes Uzbekistane skaitys LR užsienio reikalų ministerijos bei Uzbekistano prekybos ir pramonės rūmų atstovai, taip pat bus pristatyta Uzbekijos įmonių vadovų stažuotės Lietuvoje programa, teikiamos individualios konsultacijos. 

Norinčius dalyvauti renginyje maloniai kviečiame iki vasario 25 d. registruotis tinklalapyje www.cci.lt skiltyje Renginiai arba elektroniniu paštu: rasa.milinaviciute@cci.lt. Prašytume išsamiai aprašyti savo veiklą bei skiltyje Pastabos nurodyti, ar norėtumėte priimti stažuotoją iš Uzbekistano. 

Šaltinis: verslilietuva.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »