„MasterCard“ diegia naują apsaugos nuo programišių technologiją „Safety Net“

Publikuota: 2015 m. spalio 16 d. penktadienis

„MasterCard“ Europoje diegia naują technologiją „Safety Net“, kuri skirta saugoti bankus ir mokėjimo operatorius nuo programišių atakų.

Technologija prieš metus pradėta diegti JAV. Ji visą parą, septynias dienas per savaitę analizuoja visą mokėjimų tinklą ir išaiškina potencialiai pavojingas finansines operacijas.  

„MasterCard“ teigimu, „Safety Net“ technologija naudoja sudėtingus algoritmus ir leidžia kontroliuoti daugybę kanalų, daugybę regionų vienu metu, garantuojant kiekvienai rinkai aukštą saugumo lygį. Be to, technologija visiškai netrikdo mokėjimų apdorojimo proceso.

Be to, „MasterCard“ nori pasiūlyti bankams, leidžiantiems kreditines korteles, naudoti duomenų šifravimo technologiją el. raktų pagrindu, kad verslininkai, keliautojai galėtų sinchronizuoti savo korteles su telefonais.

Spalio pradžioje įmonė pristatė technologinių priemonių rinkinį „Identity Check“, garantuojantį saugų apsipirkimą per internetą. „Identity Check“ naudos biometrinius duomenis ir vienkartinius SMS kodus patvirtinti tapatybei. „MasterCard“ nusprendė kiek įmanoma supaprastinti savo klientų identifikaciją ir tapatybės patvirtinimo priemones atsižvelgiant į tai, kokiais įrenginiais klientai naudojasi (išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar stacionariu kompiuteriu), ką visuomet turi po ranka (biometrinius duomenis).

Šaltinis: banki.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »

Lietuva ES valstybėms siūlo kurti karinį Šengeną ir glaudžiau bendradarbiauti kibernetinės gynybos srityje

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis rugsėjo 6-7 dienomis dalyvavo Taline vykusiame Europos Sąjungos gynybos ministrų susitikime, kuriame aptarė naująsias ES gynybos iniciatyvas ir praktinius bendradarbiavimo projektus. skaityti »

Piktavaliai pasinaudojo „Facebook“ reklamai platinti

Užpuolikai pasinaudojo „Facebook“ keitimosi žinutėmis programa ir socialine inžinerija kenkėjiškai „JavaScript“ programai platinti skaityti »

Kas skatina kibernetinių nusikaltimų augimą?

Europolo duomenimis, globalus kibernetinių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką. skaityti »

Sukčiai pasipelnė iš „WannaCry“ epidemijos

2017 m. antrąjį ketvirtį kibernetiniai nusikaltėliai įsitraukė į šlamštalaiškių platinimą, bandydami pasinaudoti visuomenės baime dėl „WannaCry“ išpirkos reikalaujančių virusų epidemijos gegužę. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mokymų projekto vadovė. skaityti »

Torentų keliami pavojai nuo piratavimo dar neatgrasė

Nepaisant didelio populiarumo tarp vartotojų, torentai išlieka vienu rizikingiausių veiklų internete. skaityti »