Kaip užtikrinti nuotolinių darbo vietų ir darbuotojų naudojamų duomenų saugumą?

Šiandien skaitmeninio amžiaus darbuotojui prieiga prie kritiškai svarbių duomenų reikalinga praktiškai visą parą, nepaisant darbuotojo buvimo vietos ir naudojamo įrenginio. Remiantis naujausia „Forrester“ ataskaita, net 52 proc. su skaitmenine informacija dirbančių darbuotojų turi prieigą prie klientų duomenų (pvz., vardų, kontaktų ar kreditinių kortelių duomenų), nepaisant to, ar jiems jie būtini darbo metu. Vienas iš būdų sumažinti duomenų nutekinimo pavojų ir taip padidinti klientų pasitikėjimą – tai garantuoti saugią, kontroliuojamą prieigą.

Tuo tarpu naujausia kompanijos „Dell“ saugumo grėsmių ataskaita skelbia, kad kenkėjiškų programų „Android“ sistemai skaičius ir toliau auga. Tai kelia vis didesnį pavojų daugumai visų išmaniųjų telefonų. Per paskutinius metus ypatingai augo specifinių „Android“ kenkėjiškų programų, už įrenginio atblokavimą reikalaujančių išpirkos, skaičius. Kenkėjiškų programų kūrėjai ir toliau nuolat ieško būdų, kaip išvengti šių programų aptikimo ir analizavimo sistemų.

Didėjanti kenkėjų grėsmė „Android“ įrenginiams, kaip ir populiarėjanti tendencija, kai darbuotojai vis dažniau prie įmonių ir organizacijų tinklų jungiasi tiek iš organizacijai priklausančių, tiek iš asmeninių įrenginių, verčia ieškoti naujų būdų, kaip užtikrinti saugią nuotolinę prieigą prie programų ir duomenų, tačiau kartu nepakenkti tinklų saugumo lygiui. Atsižvelgusi į abi šias tendencijas, kompanija „Dell“ atnaujino operacinę sistemą SonicWALL SMA (SonicWALL Secure Mobile Access), kuri leidžia nuotoliniu būdu dirbantiems žmonėms, naudojantiems išmaniuosius telefonus, planšetes ar nešiojamus kompiuterius, saugiai prisijungti prie kritiškai svarbių darbo programų, duomenų ar išteklių.

Naujoji SonicWALL SMA 11.4, palaikanti SSL VPN ryšį, organizacijoms suteikia galimybę užtikrinti saugią nuotolinę prieigą globaliu mastu, neatsižvelgiant į duomenų tipą, naudojamus įrenginius ir darbuotojo buvimo vietą, taip pat pilną priėjimą, užtikrinantį saugią prieigą keliems, tuo pat metu dirbantiems, vartotojams.

Vartotojai, kurie dirba tokiuose griežtai reguliuojamuose sektoriuose, kaip vyriausybinės, finansų ir sveikatos apsaugos institucijos, gali pasinaudoti SonicWALL SMA galimybėmis, kurios atitinka naujausius rinkos standartus bei griežtus reguliavimo institucijų reikalavimus.

Naujoji SonicWALL SMA 11.4 užtikrina, kad sparčiai augantis mobilių darbuotojų skaičius išliktų produktyvus, kartu garantuodama aukščiausią nuotolinio darbo saugumo lygį.

SonicWALL SMA naudoja patentuotas technologijas, kurios leidžia IT administratoriams aptikti užkrėstas ar netikras mobilių įrenginių su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis programėles bei blokuoti jų prieigą prie nuotolinių platformų.

IT administratoriams SMA sprendimai leidžia greitai sukurti saugią prieigą bei pirmenybinius prisijungimus autorizuotiems nuotoliniu būdu dirbantiems darbuotojams, tiekėjams, pardavėjams ir laikiniems darbuotojams. Taip suteikiama greita ir lengva nuotolinė prieiga prie organizacijos programų ir duomenų. Savo ruožtu organizacijos tampa įgalios naudoti atsparią prisijungimo politiką, siekiant apsaugoti tinklus bei duomenis nuo kenkėjiškų prisijungimų.

Naujoji SonicWALL SMA 11.4 užtikrina saugią nuotolinę prieigą įrenginiams, kurie naudoja „Windows“, „iOS“, „Mac OS X“, „Android“, „Kindle Fire“, „Linux“ ir „Chrome OS“ operacines sistemas. SonicWALL padidina mobilių darbuotojų produktyvumą, apsaugo duomenis nuo įvairių grėsmių, integruoja populiariausius mobilių platformų valdymo sprendimus.

Pagrindinės SMA 11.4 versijos naujovės yra šios:

Papildomi, neseniai įdiegti SonicWALL SMA Series  atnaujinimai: