Iššūkis laipteliais užbėgti į dangoraižį „Europa“ sugrįžta!

Bėgikų į 31 Europos dangoraižio aukštą laukia išties nemenkas krūvis – iki 116 m aukštyje esančios terasos jiems teks įveikti 1010 laiptelių. skaityti »

Kitąmet Europos laukiantys politiniai iššūkiai gali koreguoti verslo plėtros planus

Lietuvos ir visos Europos verslo laukia nauji iššūkiai, susiję su besitęsiančia migracijos krize ir augančiu politiniu nestabilumu. skaityti »

Europoje bus įgyvendinta bendra pervedimų sistema

Europos mokėjimų taryba patvirtino, kad 2017 m. lapkritį bus paleista bendra momentinių pervedimų sistema. skaityti »

Apyvartoje pasirodys nauji 20 eurų banknotai

Nuo š. m. lapkričio 25 dienos visose euro zonos šalyse, taip pat ir Lietuvoje, pasirodys naujos serijos 20 eurų nominalo banknotai. skaityti »

Frankfurte pristatytas naujasis serijos „Europa“ 10 eurų banknotas

ECB vykdomosios valdybos narys Yves Mersch pristatė naująjį 10 eurų banknotą ir paskelbė, kad apyvartoje jis pasirodys 2014 m. rugsėjo 23 d. skaityti »

NASA: Jupiterio palydove bus galima gyventi

NASA tiki, kad vieną dieną Jupiterio palydove Europoje gyvens žmonės. Maža to, subūrė mokslininkų komandą, kuri iškeltų konkrečius uždavinius Jupiterio mėnulyje ant ledo paviršiaus nusileidusiai misijai. Projektas pristatytas žurnale „Astrobiology“. skaityti »

Švedijoje įrengtas pirmasis „Facebook“ duomenų centras Europoje

Socialinis tinklas „Facebook“ Švedijos šiaurinėje dalyje oficialiai atidarė naują duomenų centrą. Tai pirmasis toks „Facebook“ centras, esantis už Jungtinių Amerikos Valstijų ribų. skaityti »

V. Vasiliauskas: Europai reikia veiksmingos bankų sąjungos

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas balandžio 10–13 d. Dubline dalyvaus Ekonomikos ir finansų reikalų tarybos ir finansų priežiūros klausimus nagrinėjančio Europos analitinio centro susitikimuose. skaityti »

Šviesolaidinio interneto tinklo lyderė Europoje išlieka Lietuva

Organizacija „FTTH Council Europe“ skelbia, kad Lietuva toliau pirmauja Europoje pagal šviesolaidinio interneto tinklo plėtrą – šviesolaidinį internetą naudoja jau 31 proc. namų ūkių. skaityti »

Lietuva antrą kartą lyderiauja Europoje pagal užsienio turistų srautų augimą

2012 metais Lietuva jau antrus metus iš eilės sugebėjo išlaikyti lyderio poziciją Europoje vertinant užsienio turistų srautų ir jų nakvynių augimą. skaityti »