Balandį „ASHBURN International“ apdorojo rekordinį lojalumo operacijų skaičių

Mokėjimo kortelių apdorojimo, lojalumo sistemų diegimo ir palaikymo bei elektroninės komercijos sprendimus diegianti bendrovė „ASHBURN International“ (ASHBURN) šių metų balandį apdorojo rekordinį lojalumo kortelių operacijų skaičių. skaityti »

Lojalumo kortelei „Mylimiausia“ – vieneri!

Lojalumo kortelė „Mylimiausia“, kurios techninį sprendimą įgyvendino įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė „Ashburn International“, vasario 14-ąją mini savo pirmąjį gimtadienį! skaityti »

„Ashburn International“ sprendimas: keliems smulkiesiems verslininkams – vienas mokėjimo terminalas

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė „Ashburn International“ pradėjo diegti terminalus, išsiskiriančius tuo, kad vienu tokiu įrenginiu gali naudotis kelios nedidelės vienoje erdvėje įsikūrusios įmonės, keli smulkūs prekybininkai ar paslaugų teikėjai. skaityti »

„Ashburn International“ pasirašė sutartį su „PZU Lietuva“

Bendrovė „Ashburn International“ pasirašė sutartį su UAB DK „PZU Lietuva“ diegti mokėjimo terminalus su brūkšninio kodo nuskaitymo funkcija. Jau įdiegtas pirmasis toks įrenginys, o iki liepos pabaigos planuojama jais aprūpinti ir kitus draudimo bendrovės padalinius. skaityti »

Vilniuje vyks konferencija, skirta mokėjimo kortelių saugumo standartams

Dauguma modernaus pasaulio gyventojų šiandien nebeįsivaizduoja gyvenimo be mokėjimo kortelės. Tačiau augant jų skaičiui, daugėja ir įvairių su jomis susijusių klausimų, kuriuos sprendžia už mokėjimo kortelių priežiūrą atsakingos organizacijos. Itin daug dėmesio skiriama saugumo problemai. skaityti »

„PayLo“ naudotojams komunikuoti su klientais dar paprasčiau

Savo klientams bendrovė „Ashburn International“ pasiūlė papildomą universalų modulį, leidžiantį siųsti įvairius naujienlaiškius. skaityti »

Per du mėnesius išduota pusė milijono lojalumo kortelių „Mylimiausia“

Pusė milijono – tiek lojalumo kortelių „Mylimiausia“ išduota praėjus vos dviem mėnesiams nuo jos pristatymo. Kortelę pristačiusių partnerių koncepcija sujungti kelias pirmo būtinumo paslaugas ir nuolaidas teikiančias korteles į vieną pasiteisino. skaityti »

Naujas universalus „Ashburn International“ sprendimas

Bendrovė „Ashburn International“ drauge su SEB banku įgyvendina bendrą projektą ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos padaliniuose diegia mokėjimo terminalus, kuriuose bus galima įvairias įmokas ar baudas sumokėti mokėjimo kortelėmis. skaityti »

„Penkių kontinentų“ pajamos 2011 m. išaugo 11 proc.

2011 metus įmonių grupė „Penki kontinentai“ baigė pelningai. skaityti »

„Ashburn International“ pasirašė sutartį su „Swedbank“

UAB „Ashburn International“ (ASHBURN) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Swedbank“ dėl mokėjimo terminalų, skirtų bankinių kortelių operacijoms apdoroti, bei programinės ir techninės įrangos tiekimo ir priežiūros. skaityti »