Bankas SNORAS iki 95 proc. didina finansuojamą perkamo būsto dalį

Publikuota: 2011 m. balandžio 13 d. trečiadienis

Bankas SNORAS, stiprindamas pozicijas būsto paskolų rinkoje, padidino finansuojamą įsigyjamo būsto dalį iki 95 procentų. Taip pat SNORAS sumažino būsto paskolų palūkanas litais ir eurais, jos dabar siekia nuo 3,55 procentų. Per šiuos metus bankas tikisi dvigubai padidinti išduodamų būsto paskolų apimtis.

„Būsto paskolų rinkoje matome teigiamas perspektyvas, kadangi gyventojai, reaguodami į ekonominę situaciją, vis drąsiau žvalgosi būsto. Nors pernai buvo jaučiamas susidomėjimas būstu, tačiau norą jį įsigyti pristabdydavo atsargus savo finansinių galimybių vertinimas. Šiemet gyventojai savo galimybes ir situaciją nekilnojamojo turto rinkoje jau vertina optimistiškiau, todėl bankas priėmė strateginį sprendimą stiprinti savo pozicijas būsto paskolų rinkoje. Padidinta finansuojama įsigyjamo būsto dalis ir pasiūlytos konkurencingos palūkanos tiek litais, tiek eurais turėtų palengvinti gyventojams galimybę įsigyti būstą“, – teigia banko SNORAS pardavimų departamento direktorius Deividas Šipaila.

Pasak D. Šipailos, per pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su atitinkamu laikotarpiu pernai, bankas SNORAS gyventojams išdavė beveik du kartus daugiau būsto paskolų. Augantį susidomėjimą lėmė rinkos stabilizavimasis ir prognozuojamas nekilnojamojo turto kainų augimas.

Bankas SNORAS finansuojamą būsto dalį padidino nuo 80 iki 95 procentų. Mažesnes paskolų palūkanas lėmė daugiau kaip 30 procentų sumažinta banko palūkanų marža.

Gyventojams, kurie nori apsisaugoti nuo netikėto bazinių palūkanų padidėjimo, bankas SNORAS siūlo galimybę fiksuoti palūkanas 5 metams. Taip pat bankas SNORAS klientams yra numatęs galimybę iki 1 metų atidėti paskolos mokėjimą.

Šaltinis: snoras.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »

Moneta, skirta Vilniui, siunčia žinią apie klestinčią mūsų sostinę

Į apyvartą 2 eurų proginę monetą Vilniui išleidęs Lietuvos bankas siunčia žinią pasauliui apie modernų, verslui, prekybai ir gyvenimui palankų, tolerantišką miestą. skaityti »

#SWITCH! hakatono dalyviams – pasaulinio garso „blockchain“ plėtotojų pamokos

Hakatono dalyviai turės atrasti būdą, kaip „blockchain“ technologija leistų atlikti elektroninius mokėjimus vien tik žinant telefono numerį. skaityti »

Proginė 2 eurų moneta įamžins Vilnių

Rugpjūčio 31 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 2 eurų proginę monetą, skirtą Vilniui. skaityti »