„Danske Bank“ grupė, orientuodamasi į klientus, suvienodina bankų pavadinimus

Publikuota: 2012 m. gegužės 11 d. penktadienis

„Danske Bank“ grupė paskelbė naują visos grupės organizacinę struktūrą, kuri įsigalios nuo birželio mėnesio. Lietuvoje organizacijos struktūra ir vadovų komanda nesikeis.

Be esminės grupės reorganizacijos, visi jai priklausantys bankai suvienodins savo pavadinimus ir nuo šiol vadinsis „Danske Bank“. Bankinių operacijų struktūra ir valdymas Baltijos šalyse nesikeis.

„Perorganizavę savo resursus bei suvienodinę padalinių pavadinimus užtikrinsime geriausių sprendimų klientams teikimą. Galėsime sparčiau vystyti ir parduoti naujas paslaugas organizacijos viduje. Pagrindinis mūsų tikslas – pasiūlyti klientams naujos patirties ir plėtoti pasitikėjimą mūsų banku visoje rinkoje“, – sako Eivind Kolding, „Danske Bank“ grupės valdybos pirmininkas.

„Šis žingsnis – tai tikslų, vertybių ir kultūros vientisumo sustiprinimas. Tai toliau mums leis siekti gerų rezultatų bei išlikti stiprios grupės neatsiejama dalimi. Šis pasikeitimas atvers daugiau galimybių ir klientams, kad ir kurioje šalyje jie būtų“, – tikina Gintautas Galvanauskas, „Danske“ banko generalinis direktorius.

15–oje valstybių veiklą vykdančiai „Danske Bank“ grupei suvienodinus visų jose veikiančių padalinių pavadinimus nebeliks „Fokus“, „Sampo“, „National Irish“ ar „Northern“ bankų pavadinimų. Mat padaliniai visose šalyse vadinsis tuo pačiu vardu – „Danske Bank“.

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje padalinių pavadinimai bus pakeisti iki šių metų pabaigos.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Biometrijos būdai mokėjimo operacijoms atlikti

28 proc. 25–34 m. JAV, Didžiosios Britanijos ir Australijos gyventojų jau įgyvendina atsiskaitymus naudodamiesi biometrijos technologijomis: pirštų atspaudų, rainelės ir venų skenavimo atpažinimu. skaityti »

Lietuvoje nukalta „porcelianinė“ latviška moneta

Latvijos bankas išleido unikalios formos sidabrinę kolekcinę monetą „Baltars. Porcelianas“. skaityti »

Įsigyti prekes bus galima per virtualiosios realybės akinius

Užsidėjus „Alibaba“ virtualiosios realybės akinius „Buy+“, bus galima elektroninėje parduotuvėje virtualiai paliesti patikusias prekes ir jas įsigyti. skaityti »

Vasaros olimpinėse žaidynėse – bekontakčiai atsiskaitymo būdai

Vasaros olimpinių žaidynių dalyviai gali išbandyti šiuolaikiškas atsiskaitymo priemones, kurias pasiūlė pagrindinė žaidynių rėmėja „Visa“. skaityti »

„Global Finance“: SEB interneto bankas – geriausias Lietuvoje

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB interneto banką įmonėms ir privatiems klientams pripažino geriausiu Lietuvoje. skaityti »

S. Kropas. Kartais jokio reguliavimo geriau nei per didelis reguliavimas?

Būkime pakankamai drąsūs nereguliuoti – taikliai pastebėjo dabar jau buvęs Europos Komisijos komisaras J. Hill, atsakingas už finansų sektorių. Sukurti aibę taisyklių, baksnoti pirštu į jas ir viską grįsti pernelyg detaliu reglamentavimu, ko gero, vienas lengvesnių kelių. skaityti »

Pradėta vieša konsultacija dėl būtiniausių mokėjimo paslaugų krepšelio ir jo kainos ribos nustatymo

Lietuvos bankas pradėjo viešą konsultaciją dėl mokėjimo paslaugų, kurių kaina bus ribojama, krepšelio sudėties ir jo galimos didžiausios kainos nustatymo metodikos. skaityti »

„Wincor Nixdorf“: įsibėgėjanti restruktūrizacija ir didėjančios pardavimo apimtys

Pirmieji devyni finansinių metų mėnesiai Vokietijos bankinių technologijų kompanijai „Wincor Nixdorf“ buvo sėkmingi. Įsibėgėjo bendrovės restruktūrizacijos programa, augo pardavimo apimtys. skaityti »

„Visa“ atidarys biurą Silicio slėnyje

Planuojama, kad Silicio slėnyje bus bendrovės „Visa“ įkurtas verslo informacijos analizės bei duomenų apsaugos tyrimo centras. skaityti »

Testavimo nepalankiausiomis sąlygomis rezultatai rodo padidėjusį euro zonos bankų sistemos atsparumą

Europos Centrinis Bankas (ECB) paskelbė, kad, remiantis ES mastu atlikto bankų testavimo nepalankiausiomis sąlygomis rezultatais, euro zonos bankų atsparumas padidėjo ir bendri priežiūriniai reikalavimai dėl kapitalo, palyginti su 2015 m., iš esmės nesikeis. skaityti »