Europos prekybininkų prioritetas – mobilioji komercija

Publikuota: 2015 m. gruodžio 4 d. penktadienis

Neseniai atliktas tyrimas „Worldwide Business Research“ parodė, kad mobilioji komercija tampa vis svarbesnė Europos prekių ženklams. Daugiau nei pusė apklaustų prekybininkų (53,6 proc.) teigė, kad tai jų prioritetas artimiausiems dvejiems metams. 25 proc. atsakė, kad tai dabar pagrindinis jų tikslas.

Esminė problema, su kuria susiduria prekybininkai, plėtodami mobiliąją komerciją, tai kvalifikuotų specialistų trūkumas. Su šiuo rūpesčiu susiduria 39,3 proc. respondentų. Tarp dažniausiai įvardijamų problemų – konversija, duomenų apie kiekvieno kliento nešamą pelną optimizavimas ir tobulinimas.

Tyrimo metu taip pat buvo užduotas klausimas apie tai, kas daro mobiliąją parduotuvę tikrai gerą. Dažniausi atsakymai į šį klausimą – asmeninė patirtis, daugiakanališkumas, paprastumas, aiškumas, patogi paieška.

Vis dėlto mobiliosios komercijos plėtrą labiausiai stabdo mokėjimų saugumo klausimas. Nemažai prekybininkų vis dar laukia, kuri mobilioji mokėjimo sistema taps dominuojanti, o kuri apskritai išnyks. Ekspertų nuomone, ryškių pasikeitimų šioje srityje galima tikėtis per artimiausius dvejus metus.

Įdomu tai, kad prekybininkai neįvardija kaip privalumo išplėstosios realybės technologijos, tačiau daug tikisi iš dėvimųjų įrenginių ir tokių mokėjimo sistemų kaip „ApplePay“ bei kt.

„Internet Retailer“ duomenimis, mobilioji komercija sparčiai populiarėja. Šiais metais 500 didžiausių mobiliosios komercijos įmonių išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių pardavimo apimtis padidino 68 proc. Iš visų finansinių operacijų pasaulyje 35 proc. priklauso mobiliosios komercijos daliai.

 

Šaltinis: payspacemagazine.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

V. Vasiliauskas paskirtas Lietuvos banko valdybos pirmininku

Seimas antrai kadencijai paskyrė Vitą Vasiliauską Lietuvos banko valdybos pirmininku. skaityti »

Europoje išaugo skaitmeninių piniginių poreikis

Beveik trečdalis europiečių naudojasi atsiskaitymo paslaugomis iš savo mobiliųjų telefonų. skaityti »

„MasterCard“ bendradarbiaus su „Facebook“ ir „Twitter“

Mokėjimo sistemos „MasterCard“ kūrėjai nusprendė bendradarbiauti su „Facebook“ ir „Twitter“, kurie pastaruoju metu aktyviai plėtoja mokėjimo paslaugas. skaityti »

„Microsoft“ prisidės prie pasaulinės „Blockchain“ sistemos kūrimo bankams

„Blockchain“ konsorciumas R3CEV sudarė sandorį su „Microsoft“, pagal kurį „Microsoft Azure“ taps debesijos paslaugų tiekėja R3 laboratorijai ir infrastruktūros kūrėja visame pasaulyje. skaityti »

Lietuvos bankas priartino SEPA reikalavimus atitinkantį tiesioginį debetą prie Lietuvos vartotojų

Lietuvos banko mažmeninių mokėjimų sistema SEPA-MMS pasiūlė naują mokėjimo paslaugą – SEPA tiesioginį debetą. Sistema besinaudojantys mokėjimo paslaugų teikėjai gali teikti bendros mokėjimų eurais erdvės (SEPA) reglamento reikalavimus atitinkančią SEPA tiesioginio debeto paslaugą. skaityti »

Šveicarijoje kuriama bendra mobiliųjų atsiskaitymų sistema

Penki stambiausi Šveicarijos bankai kartu su prekybos tinklais svarsto galimybę įdiegti vieną bendrą mobiliųjų atsiskaitymų sistemą. skaityti »

Kokios moterys puošia pinigus?

Europos šalyse sąmoningai norėta padidinti ant banknotų spausdinamų moterų vaizdų. skaityti »

„MasterCard“ įdiegė bekontakčius atsiskaitymus į „Bvlgari“ laikrodį

„MasterCard“ įdiegė bekontakčių atsiskaitymų funkciją į prabangų išmanųjį „Bvlgari“ laikrodį. Prekyboje tokie laikrodžiai turėtų pasirodyti 2016 m. pabaigoje. skaityti »

Izraelio bankininkams ribojami atlyginimai

Izraelio parlamentas priėmė teisės aktą, kuriame teigiama, kad bankų vadovų metinis atlyginimas negali būti didesnis negu 584 tūkst. eurų. skaityti »

Liko tik kelios dienos pasirengti saugiam slaptažodžių kodų kortelių naudojimui

Pagal jau nuo balandžio 1 d. įsigaliosiančią tvarką slaptažodžių kodų kortelėmis ir toliau bus galima naudotis, jei kartu naudojamos papildomos saugumo priemonės. skaityti »