Ketvirtus metus iš eilės geidžiamiausiu darbdaviu Lietuvoje išrinktas SEB bankas

Publikuota: 2012 m. birželio 14 d. ketvirtadienis

SEB bankas ketvirtus metus iš eilės pelnė geidžiamiausio darbdavio Lietuvoje vardą. Tai jau šeštasis SEB banko laimėjimas šioje srityje – geidžiamiausiu darbdaviu Lietuvoje SEB bankas taip pat paskelbtas 2005-aisiais (kai šie rinkimai organizuoti pirmąjį kartą), 2007-aisiais, vėliau – 2009, 2010 ir 2011 metais. Geidžiamiausi šalies darbdaviai išrinkti jau aštuntus metus dienraščio „Verslo žinios“ ir karjeros portalo CV.LT organizuotuose rinkimuose.

Geidžiamiausio darbdavio rinkimuose nugalėtojai buvo renkami dviejose kategorijose: mažų ir vidutinių įmonių, turinčių iki 250 darbuotojų, ir didelių įmonių, turinčių daugiau negu 250 darbuotojų. Didžiųjų įmonių kategorijoje SEB bankas geidžiamiausiu šalies darbdaviu paskelbtas ir pernai.

„Rūpestis darbuotojais ir puikios darbo vietos kūrimas – tai vienas iš SEB tvaraus verslo prioritetų. Šis tikslas nėra įgyvendinamas per vieną naktį – tai ilgas, sudėtingas, daug komandinio darbo reikalaujantis uždavinys, kurio siekdami turėsime dar daug ką nuveikti. Labai džiugu vėl sulaukti patvirtinimo, kad judame teisinga linkme. Ketvirtus metus iš eilės suteiktas geidžiamiausio darbdavio vardas pirmiausia rodo, kad, nepaisydami visų iššūkių, su kuriais susiduriame dirbdami neapibrėžtomis rinkos sąlygomis, kartu su visų mūsų darbuotojų pagalba kuriame tokią darbo aplinką, kurioje kiekvienas komandos narys gali jaustis svarbus, reikalingas ir motyvuotas. Nuoširdžiai dėkoju visiems kolegoms už pastangas puoselėjant tą stiprią komandinę dvasią, kuri mus lydi ir lengvesniais, ir sunkesniais laikais ir kurią pastebi bei įvertina net SEB banke nedirbantys žmonės“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Pasak jo, būti geidžiamiausiu darbdaviu – didelis įvertinimas. „Už jį esame labiausiai dėkingi savo darbuotojams, nes būtent jie, bendraudami su klientais, draugais ar šeimoje, formuoja nuomonę apie mūsų banką. O tai, kad jie vertina mus kaip svajonių darbdavį, rodo, kad jie didžiuojasi dirbdami SEB banke“, – sako R. Kvedaras.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo terminalai stovi ir cerkvėse

Italijos cerkvėse stovi mokėjimo terminalai, kuriuose susimokėjus kreditine kortele, galima nusipirkti žvakutę. skaityti »

Gerk ir susimokėk už kelionę buteliu

Kelias dienas Londone už važiavimą metro buvo galima susimokėti... buteliu. skaityti »

Biometrijos technologijos daugiausiai naudojamos Azijoje

HSBC ataskaita „Trust in Technology“ parodė, kad Azija ir Artimieji Rytai lenkia Vakarų Europą biometrinės identifikacijos būdų naudojimu. skaityti »

Prekes bus galima įsigyti per virtualiosios realybės akinius

Mokėjimo procesų bendrovė „WorldPay“ sukūrė sistemą, kuria naudojantis per virtualiosios realybės įrenginį bus galima atlikti finansines operacijas. skaityti »

Rusijoje bankomatai klientus pažins iš veido

Stambiausi Rusijos bankai planuoja įdiegti į savo bankomatus sistemą, kuri pažins klientus iš veido. skaityti »

Lietuvoje populiarėja tarpusavio skolinimosi platformos

2017 m. pirmąjį ketvirtį toliau mažėjo gyventojams suteiktų naujų vartojimo kreditų skaičius, tačiau šiuos kreditus irgi teikiančios tarpusavio skolinimo platformos skolinimo apimtį sparčiai didino. skaityti »

Biometrinių atsiskaitymų patrigubės

„Juniper Research“ tyrimo duomenimis, mobiliųjų atsiskaitymų, kuriems atlikti naudojami biometriniai duomenys, šiemet išaugs iki 2 mlrd. dolerių. skaityti »

Šveicarijoje bus naudojama bendra bankomatų operacinė sistema

Šveicarijos bankai diegia standartizuotą operacinę sistemą, skirtą visiems šalies bankomatams. skaityti »

Išgėrei per daug – negalėsi pasinaudoti mokėjimo kortelėmis

Sukurta mobilioji programėlė „DrnkPay“, padėsianti kovoti su priklausomybe nuo alkoholio. skaityti »

Virtualiosios valiutos „Ethereum“ vertė staigiai išaugo

„Ethereum“ kaina per parą išaugo 25 proc. Dar metų pradžioje ši virtualioji valiuta kainavo vos 8 dolerius. „Ethereum“ išpopuliarino gamintojai ir verslo klientai. skaityti »