Nuolaidomis daugiausia naudojasi 30–40 metų amžiaus gyventojai

Publikuota: 2012 m. spalio 16 d. antradienis

Kas antra (48 proc.) „Danske Bonus“ lojalumo programos nuolaida naudojasi 30–40 metų klientai. Vyrai ir moterys yra vienodai aktyvūs, tačiau nuolaidas renkasi skirtingai. Moterys beveik 3 kartus dažniau nei vyrai sukauptus taškus panaudoja grynų pinigų išmokėjimui „Danske“ banko kasose, 1,5 karto – pinigų išsigryninimui bankomatuose. Vyrai penktadaliu (22 proc.) dažniau renkasi nuolaidas mokesčių mokėjimui, taip pat vietiniams lėšų pervedimams „Danske eBanke“.

„Danske Bonus“ lojalumo programa sudaro sąlygas įprastai naudojantis banko paslaugomis kaupti taškus, kuriuos panaudojus galima sutaupyti atsiskaitant už kasdienes banko paslaugas ar partnerių pasiūlymus. Per pusantrų metų išryškėjo tendencija rinktis nuolaidas pagal tai, kokias paslaugas klientai naudoja dažniausiai ir kas jiems tuo metu yra aktualu. Būtent „Danske Bonus“ ir suteikia pasirinkimo galimybę klientams“, – sako Mindaugas Dambrauskas, „Danske“ banko Produktų vadybos skyriaus vadovas.

Pasak M. Dambrausko, bent kartą lojalumo programos nauda pasinaudoję klientai mato finansinę naudą ir išlieka lojalūs toliau – net 72 proc. klientų, dabar užsisakiusių nuolaidas, anksčiau jau buvo išbandę bent vieną nuolaidą. Dažniausiai sukaupti lojalumo taškai panaudojami vietiniams lėšų pervedimams ir mokesčių mokėjimui „Danske eBanke“.

Šaltinis: danskebankas.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Biometrijos būdai mokėjimo operacijoms atlikti

28 proc. 25–34 m. JAV, Didžiosios Britanijos ir Australijos gyventojų jau įgyvendina atsiskaitymus naudodamiesi biometrijos technologijomis: pirštų atspaudų, rainelės ir venų skenavimo atpažinimu. skaityti »

Lietuvoje nukalta „porcelianinė“ latviška moneta

Latvijos bankas išleido unikalios formos sidabrinę kolekcinę monetą „Baltars. Porcelianas“. skaityti »

Įsigyti prekes bus galima per virtualiosios realybės akinius

Užsidėjus „Alibaba“ virtualiosios realybės akinius „Buy+“, bus galima elektroninėje parduotuvėje virtualiai paliesti patikusias prekes ir jas įsigyti. skaityti »

Vasaros olimpinėse žaidynėse – bekontakčiai atsiskaitymo būdai

Vasaros olimpinių žaidynių dalyviai gali išbandyti šiuolaikiškas atsiskaitymo priemones, kurias pasiūlė pagrindinė žaidynių rėmėja „Visa“. skaityti »

„Global Finance“: SEB interneto bankas – geriausias Lietuvoje

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB interneto banką įmonėms ir privatiems klientams pripažino geriausiu Lietuvoje. skaityti »

S. Kropas. Kartais jokio reguliavimo geriau nei per didelis reguliavimas?

Būkime pakankamai drąsūs nereguliuoti – taikliai pastebėjo dabar jau buvęs Europos Komisijos komisaras J. Hill, atsakingas už finansų sektorių. Sukurti aibę taisyklių, baksnoti pirštu į jas ir viską grįsti pernelyg detaliu reglamentavimu, ko gero, vienas lengvesnių kelių. skaityti »

Pradėta vieša konsultacija dėl būtiniausių mokėjimo paslaugų krepšelio ir jo kainos ribos nustatymo

Lietuvos bankas pradėjo viešą konsultaciją dėl mokėjimo paslaugų, kurių kaina bus ribojama, krepšelio sudėties ir jo galimos didžiausios kainos nustatymo metodikos. skaityti »

„Wincor Nixdorf“: įsibėgėjanti restruktūrizacija ir didėjančios pardavimo apimtys

Pirmieji devyni finansinių metų mėnesiai Vokietijos bankinių technologijų kompanijai „Wincor Nixdorf“ buvo sėkmingi. Įsibėgėjo bendrovės restruktūrizacijos programa, augo pardavimo apimtys. skaityti »

„Visa“ atidarys biurą Silicio slėnyje

Planuojama, kad Silicio slėnyje bus bendrovės „Visa“ įkurtas verslo informacijos analizės bei duomenų apsaugos tyrimo centras. skaityti »

Testavimo nepalankiausiomis sąlygomis rezultatai rodo padidėjusį euro zonos bankų sistemos atsparumą

Europos Centrinis Bankas (ECB) paskelbė, kad, remiantis ES mastu atlikto bankų testavimo nepalankiausiomis sąlygomis rezultatais, euro zonos bankų atsparumas padidėjo ir bendri priežiūriniai reikalavimai dėl kapitalo, palyginti su 2015 m., iš esmės nesikeis. skaityti »