SEB bankas gavo prestižinį Europoje apdovanojimą už personalo valdymą

Publikuota: 2011 m. lapkričio 30 d. trečiadienis

SEB bankas gavo prestižinį Europoje apdovanojimą, skiriamą už personalo valdymą. Europos žmogiškųjų išteklių valdymo apdovanojimuose (angl. „European Human Capital Management Excellence Awards“) SEB bankui skirta pirma vieta kategorijoje „Darbuotojų įsitraukimas“ (angl. „Employee Engagement Excellence 2011“) ir antra vieta kategorijoje „Žmogiškųjų išteklių ir verslo sėkmė“ (angl. „HR and Business Success Excellence 2011“).

Šiems Europos apdovanojimams paraiškas teikia tokios pasaulinės įmonės milžinės kaip „Coca-Cola“, „Pfizer“ ar „Toyota“. Dėl devynių Europos žmogiškųjų išteklių valdymo apdovanojimų šiemet varžėsi net 60 įmonių iš visos Europos – SEB bankas buvo vienintelis bankas tarp paskelbtų nugalėtojų.

„Darbuotojams, jų motyvacijai ir darbo aplinkai banke skiriame didžiausią dėmesį ir tai darome nuosekliai bei ne vienerius metus. Todėl šie apdovanojimai – ypatingi mums visiems kaip stiprios komandos įrodymas, ilgalaikio, nepertraukiamo darbo ir pastangų rezultatas“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Skiriant apdovanojimą „Darbuotojų įsitraukimas“, SEB bankas pirmąją vietą pelnė už personalo valdymo tikslus ir priemones, susietas su verslo tikslais ir didinančias darbuotojų aktyvumą. Antrą vietą, skiriant apdovanojimą „Žmogiškųjų išteklių ir verslo sėkmė“, SEB bankas pelnė už tiesioginę žmogiškųjų išteklių valdymo įtaką sėkmingai įmonės veiklai.

Apdovanojimai už Europos žmogiškųjų išteklių valdymą skiriami Europos įmonėms, sukūrusioms pačius geriausius žmogiškųjų išteklių valdymo būdus ir turinčioms didelę šios srities patirtį. Apdovanojimus organizuoja Europos žmogiškųjų išteklių valdymo bendruomenė, vienijanti daugiau negu 3 500 narių visoje Europoje. Vienas šios bendruomenės narys, o taip pat ir vienas iš apdovanojimų komisijos narių yra pasaulyje pripažintas žmogiškųjų išteklių valdymo guru Dave‘as Ulrichas.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Europos komisija kuria „Blokchain“ observatoriją

Europos komisija investuoja 500 tūkst. eurų į „Blokchain“ tyrimo observatorijos kūrimą. skaityti »

Geriausiu 2016 metų banknotu išrinti Šveicarijos frankai

Geriausiu 2016 metų banknotu Tarptautinė banknotų draugija išrinko 50 Šveicarijos frankų kupiūrą. Jis išsiskiria vertikaliu dizainu. skaityti »

Bekontakčiai atsiskaitymai sparčiai populiarėja

„Juniper Research“ tyrimo duomenimis, mobiliosiomis atsiskaitymo paslaugomis iki 2017 m. vidurio naudosis daugiau nei 100 mln. žmonių. skaityti »

Įdomūs faktai apie pinigus

Kodėl monetos turi briaunas? Kiek pinigų šiuo metu yra pasaulyje? Kaip grynieji kinams padeda rasti sutuoktinį? skaityti »

„Ingenico“ atsiskaitymą per internetą pavers žaidimu

Žymi mokėjimo terminalų gamintoja „Ingenico“ nusprendė į mokėjimų patvirtinimo puslapius įdiegti loterijas ir įvairius žaidimus. skaityti »

Pirkėjai labiau pasitiki savo telefonais nei konsultantais

„Salsify“ atlikti tyrimai rodo, kad pirkėjai labiau pasitiki savo išmaniųjų telefonų teikiama informacija, nei prekybos centrų konsultantais. skaityti »

Ant bendros Baltijos šalių monetos – Lietuvos autoriaus sukurta kasos pynė

Kitąmet Baltijos valstybių šimtmečiui išleidžiamos pirmosios bendros Lietuvos, Latvijos ir Estijos proginės monetos dizaino autoriumi tapo lietuvis Justas Petrulis. skaityti »

Japonija pripažino bitkoinus teisėta valiuta

Japonijos valdžia paskelbė, kad nuo balandžio 1 d. virtualioji valiuta bitkoinas oficialiai pripažįstama legaliu atsiskaitymo būdu. skaityti »

Anglai graibsto monetas su triušiuko atvaizdu

Didžiosios Britanijos monetų rūmai išleido kolekcinių monetų seriją Beatris Potter triušiuko Piterio pasakojimų motyvais. skaityti »

Europoje vis dar dominuoja grynieji

Skaitmeninių mokėjimo sistemų kūrėjai klysta, prognozuodami artėjantį grynųjų pinigų išnykimą. Naujausios apklausos rodo, kad žmonės mėgsta naudotis grynaisiais pinigais. skaityti »