SEB bankas gavo prestižinį Europoje apdovanojimą už personalo valdymą

Publikuota: 2011 m. lapkričio 30 d. trečiadienis

SEB bankas gavo prestižinį Europoje apdovanojimą, skiriamą už personalo valdymą. Europos žmogiškųjų išteklių valdymo apdovanojimuose (angl. „European Human Capital Management Excellence Awards“) SEB bankui skirta pirma vieta kategorijoje „Darbuotojų įsitraukimas“ (angl. „Employee Engagement Excellence 2011“) ir antra vieta kategorijoje „Žmogiškųjų išteklių ir verslo sėkmė“ (angl. „HR and Business Success Excellence 2011“).

Šiems Europos apdovanojimams paraiškas teikia tokios pasaulinės įmonės milžinės kaip „Coca-Cola“, „Pfizer“ ar „Toyota“. Dėl devynių Europos žmogiškųjų išteklių valdymo apdovanojimų šiemet varžėsi net 60 įmonių iš visos Europos – SEB bankas buvo vienintelis bankas tarp paskelbtų nugalėtojų.

„Darbuotojams, jų motyvacijai ir darbo aplinkai banke skiriame didžiausią dėmesį ir tai darome nuosekliai bei ne vienerius metus. Todėl šie apdovanojimai – ypatingi mums visiems kaip stiprios komandos įrodymas, ilgalaikio, nepertraukiamo darbo ir pastangų rezultatas“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Skiriant apdovanojimą „Darbuotojų įsitraukimas“, SEB bankas pirmąją vietą pelnė už personalo valdymo tikslus ir priemones, susietas su verslo tikslais ir didinančias darbuotojų aktyvumą. Antrą vietą, skiriant apdovanojimą „Žmogiškųjų išteklių ir verslo sėkmė“, SEB bankas pelnė už tiesioginę žmogiškųjų išteklių valdymo įtaką sėkmingai įmonės veiklai.

Apdovanojimai už Europos žmogiškųjų išteklių valdymą skiriami Europos įmonėms, sukūrusioms pačius geriausius žmogiškųjų išteklių valdymo būdus ir turinčioms didelę šios srities patirtį. Apdovanojimus organizuoja Europos žmogiškųjų išteklių valdymo bendruomenė, vienijanti daugiau negu 3 500 narių visoje Europoje. Vienas šios bendruomenės narys, o taip pat ir vienas iš apdovanojimų komisijos narių yra pasaulyje pripažintas žmogiškųjų išteklių valdymo guru Dave‘as Ulrichas.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Samsung“ plečia bekontakčių atsiskaitymų prieinamumą

„Samsung Electronics“ siekia integruoti NFC lustus į daugybę skirtingų įrenginių: laikrodžius, apyrankes, raktų pakabukus. skaityti »

Mokėjimo sistema „LG Pay“ pradės veikti jau šią vasarą

Pietų Korėjos bendrovė LG nusprendė sukurti savo mobiliųjų atsiskaitymų tarnybą, analogišką konkurentų „Apple“, „Samsung“ ir „Google“. skaityti »

Lietuvos banke lankysis Baltarusijos nacionalinio banko valdybos pirmininko vadovaujama delegacija

Kovo 23–24 dienomis Lietuvos banke lankysis Baltarusijos nacionalinio banko valdybos pirmininko Pavelo V. Kalauro (Pavel V. Kallaur) vadovaujama delegacija. skaityti »

Atsiskaityti bus galima ir saulės akiniais

„Visa“ planuoja įgyvendinti bekontakčių atsiskaitymų projektą panaudodama saulės akinius ir belaidę duomenų perdavimo technologiją NFC. skaityti »

Paskelbti geriausi pasaulio bankai

Žurnalas „Global Finance“ pristatė geriausių 2017 m. pasaulio bankų reitingą. skaityti »

Čikagos bendrovė pasiūlė atsiskaityti delnu

Čikagos biometrijos technologijų bendrovė „Keyo“ pasiūlė parduotuvėms atsiskaitymo delnu terminalą. skaityti »

Lietuvos bankas numizmatinėmis vertybėmis prekiaus naujoje el. parduotuvėje

Siekdamas plėtoti numizmatiką, Lietuvos bankas netrukus numizmatinėmis vertybėmis pradės prekiauti naujoje patogioje elektroninėje parduotuvėje. skaityti »

Lietuvoje nori įsikurti naujas bankas

Letuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pranešė, kad Lietuvoje artimiausiu metu gali būti įsteigtas naujas užsienio kapitalo bankas. skaityti »

2016 m. bankai skolino gerokai daugiau, kartu augo jų pelnas

Bankų klientams suteiktų paskolų portfelio grynoji vertė per 2016 m. išaugo 10,6 proc. – iki 18,1 mlrd. Eur. skaityti »

Bankai aktyviai investuoja į dirbtinį intelektą

Konsultacijų bendrovė „Opimas“ prognozuoja, kad per artimiausius aštuonerius metus dirbtinis intelektas pakeis apie 230 tūks. kapitalo rinkų darbuotojų. skaityti »