SEB bankas įmonėms pristatė kasdienių finansinių paslaugų planus

Publikuota: 2012 m. spalio 26 d. penktadienis

 

SEB bankas pristatė įmonėms skirtus kasdienių finansinių paslaugų planus už nustatytą mėnesio mokestį. Veiklą pradedančios įmonės paslaugų planu „Startas“ galės naudotis nemokamai. Penkis įvairius paslaugų planus įmonėms bankas sukūrė atsižvelgdamas į jų lūkesčius ir išanalizavęs dažniausius poreikius. Privatūs klientai paslaugų planais SEB banke jau naudojasi nuo 2011 m. gegužės.

Pasirinkusios atitinkamą planą pradedančios veiklą ar jau įsitvirtinusios įmonės nuo šiol gali naudotis kasdienės bankininkystės paslaugomis už nustatytą mėnesio mokestį, kuris yra mažesnis už į planą įtrauktų banko paslaugų bendrą kainą, jeigu už kiekvieną paslaugą būtų mokama atskirai.

„Pernai finansinių paslaugų planus pristatėme privatiems klientams, ir šis sprendimas pasiteisino. Įvertinę, kad įmonės paprastai dar dažniau naudojasi bankininkystės paslaugomis ir atsižvelgę į jų poreikius, sukūrėme šiuos planus. Manome, kad aktualiausi jie bus mažoms ir vidutinėms, ypač veiklą tik pradedančioms, įmonėms, kurios itin atidžiai planuoja savo smulkias išlaidas ir mokesčius“, – sakė SEB banko prezidento pavaduotojas ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Virginijus Doveika.

Įmonės gali rinktis vieną labiausiai joms tinkantį paslaugų planą iš penkių galimų. Planas S tinkamiausias įmonėms, kurios per mėnesį atlieka iki 10 lėšų pervedimo operacijų litais į sąskaitas SEB banke ir į kitus Lietuvoje registruotus bankus internetu. Planas M skirtas įmonėms, kurios šių operacijų per mėnesį atlieka iki 20, planas L – iki 50, o XL – iki 100. Užsisakius planus M ir L, išduodamos dvi „Visa Business“ debeto kortelės, o planą XL – net trys šios kortelės.

Mėnesio mokestis už SEB banko paslaugų planus įmonėms S, M, L ir XL atitinkamai yra 15, 30, 60 ir 100 litų. Iki 20 litų nuolaida užsisakant paslaugų planus taikoma klientams, kurie naudojasi ir kai kuriomis kitomis SEB banko paslaugomis, pavyzdžiui, darbo užmokesčio pervedimo, darbuotojų sveikatos ar gyvybės draudimu, lėšų surinkimo taikant tiesioginio debeto paslaugą, elektroninių kortelių skaitytuvų ir kitomis paslaugomis.

Penktasis planas „Startas“ yra nemokamas. Jis taikomas juridiniams asmenims, nuo kurių įsteigimo datos praėjo ne daugiau kaip 12 mėnesių. Užsisakiusios šį planą veiklą pradedančios įmonės metus nuo užsisakymo datos gali atlikti neribotą skaičių nemokamų pervedimų litais į SEB ir kitus bankus internetu. Užsisakiusiems „Startą“ nemokamai išduodama „Visa Business“ kortelė, netaikomi kiti mokesčiai (darbo užmokesčio pervedimo, sąskaitų administravimo).

Užsisakyti tinkamiausią SEB banko paslaugų planą įmonės gali internetu arba artimiausiame SEB banko skyriuje. Turint papildomų klausimų dėl SEB banko paslaugų planų verslo klientams arba norint patarimo, kaip išsirinkti tinkamiausią planą, galima skambinti telefonu 19222 arba internetu užsiregistruoti į konsultaciją SEB banko skyriuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Didžioji Britanija siekia sureguliuoti virtualiųjų valiutų rinką

Svarstant Didžiosios Britanijos 2015-ųjų biudžetą, šalies vyriausybė nusprendė, kad naudos „Bitcoin“ galimybes virtualiosios valiutos rinkai sureguliuoti. skaityti »

Lietuvos bankų šiemet laukia iššūkiai

Lietuvos bankų šiemet laukia keli svarbūs iššūkiai, kurie pareikalaus didelių investicijų, sako Lietuvos bankų asociacijos prezidentas. skaityti »

„Microsoft“ planuoja sukurti nuosavą mokėjimo sistemą

Kompanija „Microsoft“ planuoja kurti mokėjimo sistemą. Įmonės vadovų teigimu, ji bus paremta debesų technologija HEC. skaityti »

Sąskaitas bus galima apmokėti ir per „Gmail“

„Google“ kuria naują funkciją pašto sistemai „Gmail“, pavadintą „Pony Express“. Ji leis tiesiog iš el. pašto atlikti pinigų pervedimą. skaityti »

Lietuvos bankas tapo Tarptautinės pensijų priežiūros institucijų organizacijos nariu

Šių metų kovo mėnesį Lietuvos bankas tapo Tarptautinės pensijų priežiūros institucijų organizacijos (angl. The International Organisation of Pension Supervisors, IOPS) nariu. skaityti »

Populiarėja mobilusis apsipirkimas

„Free Association Research Group“ tyrėjų grupės atliktų apklausų rezultatai rodo, kad gyventojai vis dažniau naudojasi mobiliosiomis technologijos mokėdami už prekes ir paslaugas. skaityti »

Škotų pinigai bus plastmasiniai

Škotijos bankas „Clydesdale Bank“ pradėjo gaminti banknotus, išspausdintus ant plastiko. Manoma, kad jie bus patvaresni ir geriau apsaugoti nuo padirbinėjimo. skaityti »

2019 m. virtualia valiuta naudosis per 5 mln. pasaulio gyventojų

Kaip skelbia tyrimų kompanija „Juniper Research“, 2019 metais virtualia valiuta bitkoinais aktyviai naudosi daugiau nei 5 mln. pasaulio gyventojų. skaityti »

„Halyk Bank“ pelnas“ išaugo 1,6 karto

AB „Narodnyj Bank Kazachstana“ („Halyk Bank“) grynasis pelnas 2014 metais išaugo 1,58 karto ir siekė 114,377 mlrd. tengių. skaityti »

Lietuvos bankas sieks stabilios finansų sistemos veiklos ir tvaraus finansų sektoriaus įnašo į ūkio augimą

Lietuvos banko valdyba patvirtino Makroprudencinės politikos strategiją, kurią įgyvendindamas šalies centrinis bankas prisidės prie šalies finansų sistemos stabilumo apsaugos, stiprins finansų sistemos atsparumą ir mažins sisteminių rizikų susidarymo galimybes. skaityti »