SEB bankas pradeda priiminėti paraiškas gauti paskolas daugiabučių namų atnaujinimui

Publikuota: 2011 m. gegužės 20 d. penktadienis

SEB bankas sėkmingai užbaigė pasirengimo darbus teikti finansavimą ketinantiems atnaujinti daugiabučius namus ir jau pradėjo priiminėti paraiškas paskoloms gauti.

Pagal pasirašytą sutartį SEB bankas suteiks 6 mln. eurų (20,7 mln. litų) paskolų finansuoti daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) darbams, kurių tikslas – padidinti energijos suvartojimo efektyvumą.

Pagal šią programą jau galima kreiptis į banką dėl ilgalaikių dvidešimties metų paskolų su fiksuotomis 3 proc. dydžio palūkanomis, kurios nesikeis visą paskolos grąžinimo laiką. Bankas finansuos iki 100 proc. investicijų į būsto atnaujinimą (modernizavimą). Paskolos gavėjais gali būti fiziniai ar juridiniai asmenys, daugiabučio namo, statyto iki 1990 m., butų savininkai.

Paskolos paraiškas gali teikti atnaujinamų daugiabučių namų butų savininkų išrinkti atstovai, kuriais gali būti bendrijos ir daugiabučių namų bendrųjų patalpų naudojimo administratoriai. Informaciją apie daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) kreditų teikimo sąlygas gali sužinoti visi norintys gyventojai, paskambinę į banką telefonu 1528.

„Energetikos resursų taupymui ir darniai valstybės plėtrai bankas skiria didelį dėmesį, todėl palaikome iniciatyvas, galinčias ne tik padėti pagerinti gyventojų buities sąlygas, bet ir sumažinti neefektyvų energijos panaudojimą. Tikimės, kad šios investicijos padės sudaryti sąlygas gerokai sumažinti gyventojų energijos suvartojimo išlaidas“, – sakė SEB banko prezidento pavaduotojas ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Virginijus Doveika.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Skaitmeniniais bankais 2021 m. naudosis 3 mlrd. žmonių

Žmonės vis labiau vertina skaitmeninius bankus dėl patogumo atlikti finansines operacijas greitai, per įvairius renginius ir iš bet kurios vietos. skaityti »

SEB banko privačiosios bankininkystės paslaugos – geriausios Lietuvoje

Įtakingas tarptautinis kapitalo ir finansų rinkas analizuojantis žurnalas „Euromoney“ penktą kartą aukščiausia vieta už privačiosios bankininkystės paslaugas Lietuvoje įvertino SEB banką. skaityti »

Australijoje bus galima susimokėti piršto atspaudu arba asmenuke

„Mastercard“ paskelbė, kad naudos programą „Mastercard Identity Check“ įgyvendinti biometriniams atsiskaitymams Australijoje. skaityti »

Vienoje atidarytas pirmasis pasaulyje bitkoinų bankas

Pirmajame bitkoinų banke klientai gali išsikeisti grynuosius pinigus į bitkoinus, taip pat sužinoti visą rūpimą informaciją apie skaitmeninę valiutą. skaityti »

Sukurta plastikinė NFC kortelė

Žymi žaidimų kortelių ir stalo žaidimų gamintoja „Cartamundi“ kartu su nanoelektronikos tyrimų centru „Imec“ ir bendrove „Holst Centre“ pristatė pirmą pasaulyje NFC kortelę, pagamintą iš plastiko. skaityti »

Anglijoje traukinių bilietus pakeis biometrijos sistema

Didžiosios Britanijos geležinkelio bendrovė „Chiltern Railways“ jau pusmetį kuria technologiją, kuri leistų keleiviams patogiau važinėti traukiniais atsisakant bilietų. skaityti »

Brangiausias pasaulio bankas – Kinijos pramonės ir prekybos bankas

Kinijos pramonės ir prekybos bankas nukonkuravo Amerikos banką „Wells Fargo“. skaityti »

SEB bankas pristato naują išskirtinių privilegijų kredito kortelę „MasterCard World Elite“

SEB banko klientai pirmieji Lietuvoje jau gali įsigyti naują išskirtinių privilegijų kredito kortelę „MasterCard World Elite“, o banko privačiosios bankininkystės klientai ja galės naudotis kartu su paslaugų planu „Elite“. skaityti »

Populiarėja skaitmeniniai bankai

Viena iš svarbiausių 2017 metų bankinio sektoriaus tendencijų – skaitmeninių bankų populiarėjimas. Prognozuojama, kad skaitmenizacija bankų sektoriuje iš esmės pakeis paties banko pobūdį. skaityti »

„Google“ baigė testuoti atsiskaitymą be jokių priemonių

„Google“ pranešė, kad 2017 m. vasario 8 d. baigia savo atsiskaitymo programos „Hands Free“ eksperimentą. skaityti »